Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Wygodne słuchawki wokółuszne do 500zł z głębokimi padami


Defir

Pytanie

Cześć, szukam słuchawek do użytku domowego - gry, filmy, muzyka. Najbardziej zalezy mi na wygodzie słuchawek, tak aby komfortowo można było ich używać kilka godzin. Zależy mi na głębokich padach, obecnie używam ISK HP2011 i na początku było ok, jednak po lekkim wyrobieniu się padów zaczęły mi obcierać zewnętrzną część małżowiny. Słuchawki najlepiej zamknięte bądź półotwarte. Cena do 500zł, ale jak warto dopłacić do czegoś to również proszę o propozycje. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak chodzi o komfort to bardzo dobrze wypadają Philipsy SHP9500. Jedne z najwygodniejszych słuchawek jakie miałem na głowie i praktycznie nie nagrzewają uszu: https://www.rtings.com/headphones/reviews/philips/shp9500

Do gier czy filmów, może trochę brakować basu, ale za to scena i detaliczność jest dobra. Ogólnie są zalecane, ale to kwestia tego na co najbardziej zwracamy uwagę.

Edit: Teraz doczytałem, że mają być głębokie pady, więc te raczej się nie sprawdzą. Ja akurat wymieniłem w swoich pady, żeby przywrócić im basik i teraz nie tylko są znacznie lepsze sonicznie, ale i uszy nie dotykają padów (przez to wygodniejsze).

Edytowane przez Artorias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 godziny temu, blueme napisał:

Beyerdynamic będą napewno miały wyraźniejszą i ostrzejszą górę, soprany od Sennheiserów

Poza tym nie wiem z czego maja grać u Ciebie te słuchawki ale zwróć uwagę na to jaka wersje DT990 chcesz kupić, ilu omową, bo np. 250 omów i więcej wymaga już wzmacniacza

Faktycznie nie wspomniałem, używam jedynie zintegrowanej karty dźwiękowej. Dzięki za informację, własnie się zastanawiałem teżczym właściwie różnią się te słuchawki o różnej liczbie omów. Czy w takim razie warto zastanowić się też nad kupnem osobnej karty dźwiękowej? jak tak to w jakim budżecie można coś sensownego znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale do Sennheiserow  569 czy Philipsow 9500 nie potrzebujesz wzmacniacza, jesteś pewien że chcesz iść w Beyerdynamic?

Jak tak to są różne małe DACki na usb typu Creative G3, FiiO KA3

Lub większe FiiO K3s

 

Te urządzonka powinny poprawić jakość dźwięku i moc sygnału

Tylko DT990 to raczej bierz wersję 32 lub 80 omów

Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sennheiser HD 599 Special Edition są do kupienia za 450 PLN na Amazon.pl

 

Do tego DAC/Amp dongle (np. CharmTek) za ok. 100 PLN i powinno być OK :) 

 

Osobiście, zwiększyłbym nieco budżet i kupił HD560s, również na Amazon.pl

 

 

Edytowane przez marek_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności