Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[S] Drop+HiFiMAN R7DX


jouhou

Rekomendowane odpowiedzi

Drop+HiFiMAN R7DX - dynamiczne zamknięte wokółuszne słuchawki o detalicznym jasnym brzmieniu. Bardzo fajnie parują się z klasowymi cieplejszymi źródłami. Dla mnie osobiście okazały się ciut zbyt jasne - z Mojo2 grały bardzo dobrze (zwłaszcza po drobnej korekcie DSP), no ale poszedł w świat, więc nie mam z czego ich sensownie pędzić. Są też naprawdę wygodne (przynajmniej dla mnie) - nic nie uwiera, pady są pojemne i miękkie, całość leciutka jak na takie gabaryty. Stan słuchawek sklepowy, nie widzę żadnych skaz. W zestawie kabel 1,5m 3,5mm (odpinany). Bardzo ciekawe słuchawki jak na swoją cenę. Aha, są naprawdę dobrze wykonane - nic nie lata, nie skrzypi, nie trzeszczy, absolutnie nie wyglądają jakby miały się rozpaść w najbliższym czasie ;)

Cena: 300

 

Cena z wliczoną przesyłką (preferowany paczkomat / poczta, ale może być też coś innego jeśli trzeba)

 

 

 

 

Edytowane przez jouhou
bo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • jouhou zmienił(a) tytuł na [S] Denon AH-D7000, Beyerdynanmic a200p, AKG K240 MK II (nówka sztuka), Final Pandora Hope IV, Nexum Aqua
  • jouhou zmienił(a) tytuł na [S] Denon AH-D7000, Beyerdynamic a200p, AKG K240 MK II (nówka sztuka), Final Pandora Hope IV, Nexum Aqua
  • jouhou zmienił(a) tytuł na [S] Beyerdynamic A200p, AKG K240 MK II (nówka sztuka), Final Pandora Hope IV, Nexum Aqua
  • jouhou zmienił(a) tytuł na [S] Chord Mojo2, Nexum Aqua
  • jouhou zmienił(a) tytuł na [S] Drop+HiFiMAN R7DX, Nexum Aqua
  • jouhou zmienił(a) tytuł na [S] Drop+HiFiMAN R7DX
  • 2 tygodnie później...
  • jouhou zmienił(a) tytuł na [S] Drop+HiFiMAN R7DX, Astell&Kern PEE51
  • jouhou zmienił(a) tytuł na [S] Beyerdynamic T5 3gen, Drop+HiFiMAN R7DX, TempoTec Sonata E44
  • jouhou zmienił(a) tytuł na [S] Drop+HiFiMAN R7DX, TempoTec Sonata E44
  • jouhou zmienił(a) tytuł na [S] Drop+HiFiMAN R7DX, TempoTec Sonata E44, Astell & Kern PEE51
  • jouhou zmienił(a) tytuł na [S] Drop+HiFiMAN R7DX, TempoTec Sonata E44, Sony A45, AKG K550 MK II
  • jouhou zmienił(a) tytuł na [S] Drop+HiFiMAN R7DX, TempoTec Sonata E44, Sony A45, AKG K550 MK II (+ Brainwavz SS XL), iBasso IT01X
  • jouhou zmienił(a) tytuł na [S] Drop+HiFiMAN R7DX, TempoTec Sonata E44, Sony A45, AKG K550 MK II (+ Brainwavz SS XL)
  • 2 tygodnie później...
  • jouhou zmienił(a) tytuł na [S] Drop+HiFiMAN R7DX, TempoTec Sonata E44, AKG K550 MK II (+ Brainwavz SS XL)
  • jouhou zmienił(a) tytuł na [S] Shanling MTW300 / Drop+HiFiMAN R7DX / TempoTec Sonata E44 / AKG K550 MK II (+ Brainwavz SS XL)
  • jouhou zmienił(a) tytuł na [S] Shuoer S12 / xDuoo Link2 BAL / Shanling MTW300 / Olina / Drop+HiFiMAN R7DX / AKG K550 MK II (+ Brainwavz SS XL)
  • jouhou zmienił(a) tytuł na [S] DCA Ether CX / Shanling MTW300 / Drop+HiFiMAN R7DX / AKG K550 MK II (+ Brainwavz SS XL)
  • jouhou zmienił(a) tytuł na [S] Drop+HiFiMAN R7DX
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności