Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe TWS do smartfona ~600zł


gessuss

Pytanie

Dzień dobry forumowicze, 

 

Ostatnimi czasy byłem zmuszony do wymiany dość dobrego muzycznie smartfona HTC U12+ na coś nowego i padło na Samsunga Galaxy S21. 

 

Zawsze używałem słuchawek dokanałowych, więc teraz żeby iść z duchem czasu postanowiłem spróbować słuchawek typu TWS.

 

Do tej pory w moim posiadaniu były:

Creative EP-630 i CAL!, zwłaszcza te drugie bardzo dobrze wspominam, szczególnie po wymianie kabla na bardziej specjalistyczny, ogólnie jakoś ten Creative dość fajnie mi pasował 

NuForce NE-700X - te też były całkiem spoko

SoundMagic E10 oraz HP150 - E10 słabo, HP150 nieźle, ale ogólnie uważam, że nie były warte swojej ceny

Dostałem też  Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic - podoba mi sie ten kształt, jakby to była zwykła słuchawka w obciętym kabelkiem, ale grają słabo ;)

 

I teraz pytanie co kupić w okolicach 600zł (+/- 100zł) żeby fajnie grało i było względnie wygodne. Słucham rónych rodzajów muzyki, głównie rozrywkowa i trochę rocka. 

 

Czy dedykowane słuchawki Samsunga typu Buds2 lub Buds Pro są ok? Ktos miał styczność? Dość częśto przewijają się na forach Sony WF-1000XM3, więc może jednak coś w tym kierunku? Ewentualnie coś jescze innego? 

 

Z góry dziękuję za pomoc. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

https://www.salonydenon.pl/sluchawki/bezprzewodowe-sluchawki-douszne-z-anc-liberty-3-pro.html
Te są ostatnio chwalone

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziękuję za szybkie odpowiedzi. 

 

Gdzieś na forum przewineły się informacje o tym kanale: https://www.youtube.com/channel/UC2d994r1z7vuo4FwlJNr3cQ

 

Myślicie, że te porównania są wiarygodne? Shanlingi MTW300 brzmia tam dość ciężko, jakby za dużo tych niskich tonów i basu, trochę zalewa resztę. 

 

O Denonach na pewno poczytam dalej. 

 

Nurtuje mnie tylko, czy tak jak iPhone -> AirPods, mając Samsunga nie jestem jakby trochę skazany na Buds`y ;) 

 

Miałem opcje zakupu z telefonem Buds2 za 450zł, ale nie chciałem brać w ciemno i teraz trochę żałuję, bo cena była w porządku.

 

Ewnetualnie czy ktoś miał Buds2 vs Buds Pro? Czy lepiej poświęcić integrację systemową na rzecz lepszego dźwięku w tych pieniądzach? 

 

Pozdrawiam! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • Moderator

jak chcesz buds pro to polecam się wstrzymać zaraz będzie wysyp bo dają je do s22 z przedsprzedaży więc po olx/allegro będą latać pewnie za 350-400

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 16.02.2022 o 12:01, gessuss napisał:

Dziękuję za szybkie odpowiedzi. 

 

Gdzieś na forum przewineły się informacje o tym kanale: https://www.youtube.com/channel/UC2d994r1z7vuo4FwlJNr3cQ

 

Myślicie, że te porównania są wiarygodne? Shanlingi MTW300 brzmia tam dość ciężko, jakby za dużo tych niskich tonów i basu, trochę zalewa resztę. 

 

O Denonach na pewno poczytam dalej. 

 

Nurtuje mnie tylko, czy tak jak iPhone -> AirPods, mając Samsunga nie jestem jakby trochę skazany na Buds`y ;) 

 

Miałem opcje zakupu z telefonem Buds2 za 450zł, ale nie chciałem brać w ciemno i teraz trochę żałuję, bo cena była w porządku.

 

Ewnetualnie czy ktoś miał Buds2 vs Buds Pro? Czy lepiej poświęcić integrację systemową na rzecz lepszego dźwięku w tych pieniądzach? 

 

Pozdrawiam! :) 

To lepiej poczytaj recenzje na www.scarbir.com. Bardzo rzeczowo i wiarygodnie o TWSach. Możesz kilka złotówek przyoszczędzić 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • Moderator
11 godzin temu, sar44 napisał:

Witam te  Soundcore Liberty 3 Pro zaciekawiły mnie wie ktoś coś o nich.

poszukaj w fanklubie słuchawek bezprzewodowych, przewijało się o nich sporo na ostatnich stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności