Skocz do zawartości

Lost Ark 2022


Jad szopa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja podziwiam ludzi (niekoniecznie z pozytywnym tego słowa znaczeniu), którym chce się grać w takie tytuły. Sporo niedoróbek, free-to-play, skopana optymalizacja + ogromne kolejki na serwery. A sama gra wygląda, no cóż, baaaardzo średnio. Ale z jakiegoś powodu takie tytuły mają olbrzymie wzięcie - może już jestem za stary by to rozumieć ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Dirian said:

Ja podziwiam ludzi (niekoniecznie z pozytywnym tego słowa znaczeniu), którym chce się grać w takie tytuły. Sporo niedoróbek, free-to-play, skopana optymalizacja + ogromne kolejki na serwery. A sama gra wygląda, no cóż, baaaardzo średnio. Ale z jakiegoś powodu takie tytuły mają olbrzymie wzięcie - może już jestem za stary by to rozumieć ;) 


Ta gra była w produkcji od 2014 roku lub wcześniej, a wiadomo jak to się kończy jak Amazon się bierze za gaming :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Jad szopa napisał:


Ta gra była w produkcji od 2014 roku lub wcześniej, a wiadomo jak to się kończy jak Amazon się bierze za gaming :P

A, to myślałem, że to jakaś totalna nowość. No ale mimo wszystko, tyle lat produkcji i dalej mega problemy. Ja na szczęście jakiś czas temu oduczyłem się grać w gry na premierę i czekam te pół roku na latki, no i przy okazji niższe ceny. Jedyne co kupiłem w pre-orderze (pierwszy raz od chyba 10 lat) to Elden Ring, bo tu mam pewność, że się nie zawiodę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Dirian said:

A, to myślałem, że to jakaś totalna nowość. No ale mimo wszystko, tyle lat produkcji i dalej mega problemy. Ja na szczęście jakiś czas temu oduczyłem się grać w gry na premierę i czekam te pół roku na latki, no i przy okazji niższe ceny. Jedyne co kupiłem w pre-orderze (pierwszy raz od chyba 10 lat) to Elden Ring, bo tu mam pewność, że się nie zawiodę ;)


Jeżeli są jakieś bugi, czy coś w tym stylu to może być wina Amazonu. Bo pociemniali kolor skóry postaci i jakieś tam inne ******ły, co mogło mieć wpływ na grę. Bo przecież MUSI BYĆ poprawność polityczna nawet w grze... To jest gra, która była tylko na Wschodzie dostępna. W 2014 roku po trailerze jarałem się jak głupi, a dziś fabuła mnie wkręca, ale nie wiem ile pogram. Nie ma dla mnie typowego SUPPORTA, heal, mana, buffy itd. Ma wejść reszta klas do 3 miesięcy podobno to zobaczymy. 
Ale tak czy inaczej już gram tylko 4fun tak o... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę w to grałem. Jakbym miał z kim to ok a tak to Tomb Raider lepszy. Nie wiem na czym ta gra polega. Nabijaniu lvl - dużo elementów które dla starego gracza diablo to Diablo chyba łatwiej zrozumiałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności