Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Chord Mojo 2


Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Jot R napisał:

Długo miałem TH610 i nigdy nie słyszałem w nich ostrej góry, ale po podpięciu pod M2 trochę było dla mnie za dużo.

 

Mam na stanie te Fostexy i góra w moi odbiorze nie jest nadmiernie wyeksponowana biorąc pod uwagę generalnie basowy charakter tych słuchawek. Mojo 2 gra bardzo równo, nie faworyzuje żadnej części pasma i myślę, że po prostu jesteś przyzwyczajony do bardziej dociążonego dołu. Warto skorzystać z korektora DSP i ściąć górą lub dociążyć dół do Twoich preferencji. Spróbuj - będziesz zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ZebLong napisał:

 

Mam na stanie te Fostexy i góra w moi odbiorze nie jest nadmiernie wyeksponowana

Też miałem w kilku konfiguracjach (również z lampą), no i w moim odbiorze góra th610 jest nadmiernie wyeksponowana; na dokładkę przypomina paznokcie po użyciu tępych nożyczek, a pilniczka brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, audionanik napisał:

Też miałem w kilku konfiguracjach (również z lampą), no i w moim odbiorze góra th610 jest nadmiernie wyeksponowana; na dokładkę przypomina paznokcie po użyciu tępych nożyczek, a pilniczka brak.

Ale paznokcie żony czy sąsiadki? ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, audionanik napisał:

Też miałem w kilku konfiguracjach (również z lampą), no i w moim odbiorze góra th610 jest nadmiernie wyeksponowana; na dokładkę przypomina paznokcie po użyciu tępych nożyczek, a pilniczka brak.

To co powiesz o dole Fostexów? Bo dla mnie walenie po jajach jest gorsze niż skrobanie paznokci. 

 

Chyba czas wracać do meritum nim Kasza się odezwie: z Mojo 2 każde słuchawki są świetne nawet TH-610😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam, nabyłem dziś Chord Mojo 2 i mam pewien problem z obsługą. Podłączam Micro USB z zestawu do gniazda ładującego w Mojo i do USB w laptopie i dioda w mojo pulsuje (czyli sie ładuje, tak?) Natomiast nie wykrywa mi Mojo w laptopie. Gdy przepiąłem micro USB w port obok, wtedy laptop mi wykrywa Mojo i normalnie można słuchać z słuchawek. Ale wtedy rozumiem, że urządzenie sie nie ładuje? Byłem pewny, że przy pomocy tego kabelka z zestawu, podpinam do laptopa i mam wieczne ładowanie z możliwością słuchania, a z tego co widzę, muszę sie jednak zaopatrzyć w drugi kabelek? Czy ja coś źle robię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, zlowik napisał:

Cześć wam, nabyłem dziś Chord Mojo 2 i mam pewien problem z obsługą. Podłączam Micro USB z zestawu do gniazda ładującego w Mojo i do USB w laptopie i dioda w mojo pulsuje (czyli sie ładuje, tak?) Natomiast nie wykrywa mi Mojo w laptopie. Gdy przepiąłem micro USB w port obok, wtedy laptop mi wykrywa Mojo i normalnie można słuchać z słuchawek. Ale wtedy rozumiem, że urządzenie sie nie ładuje? Byłem pewny, że przy pomocy tego kabelka z zestawu, podpinam do laptopa i mam wieczne ładowanie z możliwością słuchania, a z tego co widzę, muszę sie jednak zaopatrzyć w drugi kabelek? Czy ja coś źle robię?

Jeden port micro (ten z ikoną baterii) jest do ładowania a drugi micro i usbc do transferu danych.  Przeczytaj instrukcję. Wszystko OK.

spacer.png

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, zlowik napisał:

Cześć wam, nabyłem dziś Chord Mojo 2 i mam pewien problem z obsługą. Podłączam Micro USB z zestawu do gniazda ładującego w Mojo i do USB w laptopie i dioda w mojo pulsuje (czyli sie ładuje, tak?) Natomiast nie wykrywa mi Mojo w laptopie. Gdy przepiąłem micro USB w port obok, wtedy laptop mi wykrywa Mojo i normalnie można słuchać z słuchawek. Ale wtedy rozumiem, że urządzenie sie nie ładuje? Byłem pewny, że przy pomocy tego kabelka z zestawu, podpinam do laptopa i mam wieczne ładowanie z możliwością słuchania, a z tego co widzę, muszę sie jednak zaopatrzyć w drugi kabelek? Czy ja coś źle robię?

Obydwa gniazda mają inne zastosowanie. Masz je opisane na obudowie, jedno ładuje, drugie odbiera sygnał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zlowik napisał:

Czyli muszę prędko zakupić drugi kabelek do słuchania. Dziękuję bardzo za odpowiedzi.

 

Jeszcze kwestia Micro USB na USB taki jak w zestawie czy USB-C/USB-C będzie lepszym. Czy nie ma różnicy?

Bez różnicy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Najner napisał:

I jeszcze napisał bezczelnie, że coś gra piękniej. Pffffff.

 

 

To to już totalna amatorka. Powinno być przecież coś w stylu: "sprzedaję choć gra najlepiej ze wszystkiego co miałem, ale pora na inne hobby bo nic lepszego już nie będzie" :D

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Undertaker napisał:

 

To to już totalna amatorka. Powinno być przecież coś w stylu: "sprzedaję choć gra najlepiej ze wszystkiego co miałem, ale pora na inne hobby bo nic lepszego już nie będzie" :D

 

O shii...t. Chyba wycofam ogłoszenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na serio to podziwiam @ZebLongkiedy same ochy i achy na temat Mojusia Drugiego (i nie to żebym był zazdrosny - no może trochę - ani żebym pierwszy raz hajpa widział czy coś) i nie wykorzystać takiej okazji... 

Trza mieć klasę. Jeszcze pamiętam że oprócz cytowanego wyżej 

3 godziny temu, Najner napisał:

I jeszcze napisał bezczelnie, że coś gra piękniej. Pffffff.

 

bezpośrednio w komisie!! 

 

pamiętam że była wcześniej wzmianka o tym FiiO czy tam innym Astellu Kannie? 

 

Szacun!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

Znacie w miarę tanie (ok. 500 zł) i dobre rozwiązanie na odbiornik bluetooth do Mojo 2? Kiedyś były takie propozycje, ale nie pamiętam. Oriolus ma 1759D, ale chyba za duży do M2. 

Hiby R2 dają jako transport do Mojo, drukują obudowy pod to bo podobny rozmiarowo. Ma też BT.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

20 minut temu, lobuz1 napisał:

Hiby R2 dają jako transport do Mojo

Przypadkiem nie chodziło o R3 ? bo R2 miałem i mały konus z niego choć chyba jako transport też może służyć bo pamiętam że @espe0 spiął go z czymś.

 

Z innej beczki. Za oknem dziś ponad 30 stopni. W domu jak nie więcej, a Mojo 2 ubrany w skórę dzielnie gra w trybie stacjonarnym i nawet się nie spocił ;) Nie ma się co martwić o baterię bo widzę, że w środku cudów nie ma. Prosta konstrukcja - 10 minut roboty.

 

image.jpeg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności