Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Chord Mojo 2


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, manuelvetro napisał:

Musi nie jestem audiofilem.

Nie przejmuj się. Jak to mówią na dzielni Chord g**** wort. A tak serio, to hajp się niedługo skończy, polecą na bazarek, będą okazje. A sprzęcik spoko, jak wiele innych sprzętów do 3k. Ty masz taką zabójcza konfiguracje u siebie, że się przejmować nie musisz :D

 

Teraz, audionanik napisał:

nooo iiii?

Musi, miałeś powód.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Artorias napisał:

Musi, miałeś powód.

Owszem; ten sam co większość tutejszych nawiedzonych - gdyby tylko ten cholerny, zardzewiały komis jakoś hulał, to zmiany byłyby jeszcze szybsze. 
Ale to już przeszłość - z Mojusiem mogę już zostać melomanem.:D

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, audionanik napisał:

z Mojusiem mogę już zostać melomanem.:D

Gratuluje awansu.

 

Co by nie mówić, gra to bardzo fajnie. Zdecydowanie sprzęcik godny polecenia. Tryb desktop to też super sprawa. Niech inni biorą przykład, a nie że padnie bateria i sprzęt do śmieci.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, audionanik napisał:

To raczej powrót do normalności :D; czyli tysiąc płyt - jeden tor; a nie dwadzieścia zmiennych w torze i trzy kawałki.

W takim razie widzimy się tutaj:

 

... bo mnie, starego dżezmana, coraz częściej ciągnie w stronę tzw. "poważki" - czego dowodem jest niedawno zakupiona płyta CD Pendereckiego :)

Liczę na rekomendacje Kolegi, bardziej osłuchanego w muzyce klasycznej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bednaar napisał:

mnie, starego dżezmana, coraz częściej ciągnie w stronę tzw. "poważki"

Zatem Szopen, Szopen i jeszcze raz Szopen, bo miał dżezowego drajwa, że ho ho. Często jak słucham dżezmenów, to mam takie - no super, ale 200 lat temu to już było, tylko że lepiej.

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2022 o 04:14, Grucha napisał:

Ja mam problem z Mojo.

Czasem po godzinie, czasem po 5 minutach odtwarzania muzyki zanika dźwięk.

Żeby znowu grało, muszę jeszcze raz uruchomić odtwarzacz (próbowałem z kilkoma różnymi), a jak to nie pomaga, to zrestartować Mojo.

Zainstalowany świeży system nie pomógł.

Inne przetworniki/wzmacniacze działają prawidłowo.

Ktoś tak miał, zna rozwiązanie?

 

 

Mam tak samo po aktualizacji windowsa do 11 (na 10 nie mialem zadnych klopotow)

Z telefonem czy tabletem mojo dziala bez problemu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, v1rooz napisał:

Mam tak samo po aktualizacji windowsa do 11 (na 10 nie mialem zadnych klopotow)

Z telefonem czy tabletem mojo dziala bez problemu.

 

Sprawdź, czy czasem system nie przestaje go na chwilę wykrywać. Wtedy może przestać grać.

Ja tak miałem z Hugo2 - przez USB z kompa i inne sprzęty, robiła mi się pętla uziemienia i komp go czasami przestawał wykrywać (pewnie jakiś skok napięcia na USB). IBasso nie był na ten problem wrażliwy. Być może Chordy mają jakieś bardziej wrażliwe zabezpieczenia na wejściu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2022 o 22:01, Dirian napisał:

A co te sterowniki dają? W sensie u siebie podpinam i działa, to jest sens to instalować?

W zależności od komputera może mieć. U mnie np. nie zawsze wykrywał, że utwór jest hi-res, albo mulił przy gęstszych formatach. Wydaje mi się(?), że też jest czystszy dźwięk w foobarze. Ale to typowo biurowy laptop, więc karta dźwiękowa i wyjścia usb są tam pewnie podstawowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten Modżo to jednak więcej niż fajny jest. Co się nie podepnie, to zagra przynajmniej bardzo dobrze. Teraz Mesty mam podpięte i jest taki rekalsik, że to szok 👌 Wczoraj zarwałem pół nocki w Beyerach DT 900 Pro X... Fajnie gra mi też z Aeon 2 Noire. No tak uniwersalnego źródełka to jeszcze nie słyszałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dirian napisał:

No tak uniwersalnego źródełka to jeszcze nie słyszałem..

Co Ty tam wiesz o uniwersalnych źródełkach

image.png

A poważniej, to podzielam zdanie kolegi, mimo że już drugi tydzień jest u mnie równocześnie Hugo2 od @konrad_a...

Edytowane przez audionanik
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Adam 76 napisał:

A jak kupię Mojo 1 za tysiaka to też będę rozsądnym melomanem czy Mojo 1 już się nie liczy? 

Słuchałem obydwu. Gdybym miał drugiego tysiaka to bym bez wahania brał Mojo2.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności