Skocz do zawartości

Zimowa promocja w mp3store!!!


Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą promocyjną trwającą od 31.01.2022-14.02.2022 :). Wiele z proponowanych zestawów można sprawdzić osobiście  w sklepie w Łodzi. Zachęcam do kontaktu ze mną i ustalenie terminu odsłuchów i dostępności 😉.  

https://promo.mp3store.pl/

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store
17 godzin temu, wulkan napisał:

Szczerze?

Oprócz zestawu CHORD-a, średnio ciekawe promocje.

Brak w nich promocji na droższe DAP-y Astella (SE180 i SP2000T), promocji na topowe DAP-y FiiO i np. na słuchawki marki Grado.

Zawsze można ogarnąć jakąś indywidualna zniżkę na flagowce Astella ;) 

17 godzin temu, marek_m napisał:

Osobiście przymierzam się do zestawu JH3 & KA3 :) 

IMHO promka bardzo atrakcyjna 👍 

Mam akurat na sklepie 1 sztukę ka3 i 2 JH3. Więc możesz wpaść w każdym momencie i sprawdzić jak to gra ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, waski napisał:

Było marudzić?

 

Screenshot_20220203-185612_Firefox.jpg

 

No co, dostałem swoje 500 rabatu to reszcie musieli obciąć.😆

 

(Żart)

Edytowane przez Karmazynowy
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store
W dniu 3.02.2022 o 19:29, waski napisał:

Moim zdaniem mają tam fajną promke na kombo Alpha + Ultrasone gdyby nie to, że mam słuchawy to poważnie bym się zastanawiał.

Screenshot_20220203-193007_Gallery.jpg

Akurat mam na sklepie tego kann alpha i ultrasony do kupienia ;). Więc można kupić od razu bez czekania na wysyłkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem napisać kilka słów na temat FIIO JH3 & KA3, a zatem….


Zacznę od tego, że nie jest to żadna recenzja, ponieważ żaden ze mnie recenzent :( 

 

Dwa zastrzeżenia:

  1. Ww. zestaw kupiłem (za swoje) na promocji w sklepie MP3 w Gdańsku (gorąco polecam).
  2. To co poniżej to moje spostrzeżenia, których nie zamierzam bronić :) 

FIIO KA3

Nieduży DAC/AMP (56.3mm x 20.2mm x 12mm) w całości wykonany z aluminium. Sprawia wrażenie bardzo solidnej konstrukcji: jakość FIIO na najwyższym poziomie. Na obudowie znajduje się dioda (mały pierścień) pozwalającą określić format audio (kolor niebieski: <48 kHz, żółty: >48 kHz, zielony: DSD). Parametrów nie cytuję, są dostępne w necie. KA3 testowałem z kilkoma słuchawkami i z wszystkimi było dobrze. Nauszne (BD TYGR, HE560 V4 oraz HD560s) grały po balansie (240 mW/32 Ohm), natomiast IEM’y (w tym FIIO FH3) z dziurki SE (130 mW/32 Ohm). Jako źródła użyłem iPad’a Pro, iPhon’a XR (w zestawie brak kabelka) oraz MacBooka Air. Muzyka z serwisu Amazon Music (jakość HD i UltraHD). Wykonawcy: głównie Larry Carlton, Gary Moore, Diana Krall, Stevie Ray Vaughan oraz Joe Bonamassa. Żadnych zabaw z EQ. Wygrzewanie trwało ok. 40h. Apki FIIO nie testowałem.

 

Pierwsze co rzuca się w oczy (uszy) to moc. Nigdy mi jej nie brakowało. No prawie nigdy. HE560 grały poprawnie, ale brakowało trochę dociążenia. TYGR'y i HD560s grały natomiast swobodnie, pełnym dźwiękiem. Nigdy nie przekraczałem 50% na skali głośności (notebook). Odniosłem wrażenie, że KA3 jest dość neutralny, tzn. nie dodaje "nic" od siebie. Dźwięk (obecność i zakres poszczególnych pasm) zależał w zasadzie wyłącznie od słuchawek i jakości nagrania (o kablach się nie wypowiadam, bo się nie znam). 

 

Reasumując: KA3 to mały, solidny, uniwersalny (SE i balans) oraz mocny, ale zarazem neutralny DAC/AMP. Idealny kompan dla wielu słuchawek. Sprawdzi się w domu i w podróży.

 

Z FIIO JH3 (by Jade Audio) mam nieco większy problem, głównie dlatego że nie bardzo umiem kwieciście opisywać dźwięk, a ponadto, rzadko słucham muzyki na IEM’ach. Zacznę od budowy – solidna (choć plastikowa), a do tego atrakcyjna (prawie biżuteryjne wykonanie). Słuchawki doskonale siedzą w uchu, nie męczą. Kabelek jest nie mniej solidy, aczkolwiek dość cienki, co niektórzy mogą uznać za wadę (mnie pasuje). 


JH3 to hybryda ze sporym przetwornikiem dynamicznym (13,6 mm) oraz dwoma przetwornikami armaturowymi. Dźwięk jest żywy i dynamiczny. Delikatne „W” – jasno, ale z mocnym basem. Scena dźwiękowa wydała mi się obszerna z wyraźną separacją. Bas schodzi nisko (13,6 mm robi robotę), ale dla mnie mogłoby być go jeszcze więcej. Barwa naturalna z odrobiną ciepła. Średnica lekko wysunięta. Wokale klarowne i czyste. Sporo szczegółów. Wysokie tony są jasne, energiczne i bardzo szczegółowe, ale nie męczące (ostrych peak'ów nie stwierdziłem).


Reasumując: JH3 to świetne uniwersalne IEM’y pozwalające cieszyć się pełnym, ale dość neutralnym dźwiękiem. IMHO bezpieczny wybór dla wielu.

 

1.jpeg

 

3.jpeg4.jpeg

 

Zakup FIIO JH3 & KA3 uważam za bardzo udany 👍

 

Nie namawiam do kupna, ale namawiam do odsłuchu, a następnie do kupna :D 

 

 

_______________________

PS. Proszę moda o ewentualne przeniesienie powyższych wypocin w inne, właściwsze miejsce, niekoniecznie do kosza :) 


 

  • Like 5
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności