Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

FiiO KA3 dostępny do odsłuchu w Katowicach


Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

Wiem, że Wielu z was czekało na ten sprzęt z niecierpliwością. Mam dobre wieści - warto było tyle czekać! :D

 

FiiO KA3 to produkt idealny dla tych nabywców, którzy szukają przenośnego wzmacniacza słuchawkowego z wbudowanym przetwornikiem analogowo-cyfrowym, o niemęczącej naturze brzmienia, przyzwoitej mocy i wysokiej przepływności PCM. To świetnie skonstruowane urządzenie, które zapewnia doskonałą łączność i kompatybilność oraz ponadprzeciętną moc wyjściową, dzięki czemu Twoje ulubione słuchawki zabrzmią wyjątkowo w każdej sytuacji.


Fiio KA3 gra przekonująco i bardzo konkurencyjnie - łagodnie i kulturalnie, każdy dźwięk ma swoje miejsce. Ogólny przekaz jest absolutnie zrównoważony, miękki i delikatnie ciepły. Dynamika jest bardzo muskularna i elegancka jednocześnie, inscenizacja zaś niesamowicie intymna i realistyczna pod względem wielkości. Mimo liniowej charakterystyki, KA3 brzmi niezwykle przyjemnie, muzykalnie i angażująco.

 

Cena regularna, uwaga - 459 PLN. To jak, może ktoś się skusi? 😜

 

272174021_709323123578769_9101599982658889938_n.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • discodroid zmienił(a) tytuł na FiiO KA3 dostępny do odsłuchu w Katowicach!
  • MP3store

@espe0Chyba chodzi tylko o to, że sygnał z sabra wychodzi w dual mono, dzięki czemu masz lepszą separację kanałów i większy prąd na wyjściu.

Przynajmniej ja to tak rozumiem, ale mogę się mylić. Jeśli gadam głupoty, to niech mnie ktoś poprawi :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, discodroid napisał:

@espe0Chyba chodzi tylko o to, że sygnał z sabra wychodzi w dual mono, dzięki czemu masz lepszą separację kanałów i większy prąd na wyjściu.

Przynajmniej ja to tak rozumiem, ale mogę się mylić. Jeśli gadam głupoty, to niech mnie ktoś poprawi :P 

 

W sumie miałoby to sens, bo w końcu ES9038Q2M jest DACiem dwukanałowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, discodroid napisał:

@espe0Chyba chodzi tylko o to, że sygnał z sabra wychodzi w dual mono, dzięki czemu masz lepszą separację kanałów i większy prąd na wyjściu.

Przynajmniej ja to tak rozumiem, ale mogę się mylić. Jeśli gadam głupoty, to niech mnie ktoś poprawi :P 

 

 

7 minut temu, Vaiet napisał:

W sumie miałoby to sens, bo w końcu ES9038Q2M jest DACiem dwukanałowym. 

 

DAC - Digital to Analog Converter - konwertowanie z cyfrowego wygnału i2s lub Spdif do analogowego dźwięku. Jak zrobimy z cyfry analog, to mamy tylko analog. Analoga nie możemy podać dalej do DAC. To są takie bzdury jak napisać es9038q2s -> AK4499.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec
W dniu 24.01.2022 o 23:17, Vaiet napisał:

Już wszystko wiem, tylko się wygłupiłem.

 

To błąd w schemacie. To są układy wzmacniacza. 

 

Tak, ten schemat jest nieco mylący, bo pokazuje wzmacniacze trochę, jako elementy DACa i sugeruje, że za właściwym DACiem są jakieś dodatkowe, a tak nie jest :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • discodroid zmienił(a) tytuł na FiiO KA3 dostępny do odsłuchu w Katowicach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności