Skocz do zawartości
  • 0

IEMy ~1k do Shanling M3X


gucio-chan

Pytanie

Po zakupie obserwowałem urywki wątków na temat samego DAPa, ale kończyły się one tutaj zanim się na dobre zaczęły…

Po wygrzaniu i połączeniu z Fiio FH7 na złączu 2.5, kablu LC-C oraz filtrach balanced może już nie tnie bębenków „esami”, ale jest wciąż za jasno - po niemal godzinnych odsłuchach aż szumi w uszach dlatego myślę, że na tyle równe słuchawki raczej nie sprawdzą się na dłuższą metę, za bardzo wymuszają skupianie się na analizowaniu muzyki. Co prawda nie sprawdzałem ich jeszcze na filtrach BassBoost (pigułka z zawartością dopiero w drodze - uroki pracy zdalnej i nie do końca optymalnie zaplanowanego wyjazdu), ale jeśli wierzyć recenzjom mówiącym o lekkim wycofaniu średnicy, to w ostatecznym rozrachunku również nie wyjdzie z tego nic dobrego, ponieważ już teraz wokal jest wycofany…

Dlatego zastanawiam się nad alternatywą faworyzującą wokal i gaszącą wysokie tony. Takie przyjemne, miękkie, przestrzenne „poduchowce”.

Style jakie przewijają mi się przez bibliotekę są różne: obecnie długo słuchałem spokojnego Indie rocka, ale lubię też muzykę pokroju Gorillaz, Linkin Park czy filmowej, nie pomijając Daft Punk czy Króla Popu (na marginesie dodam, że album „Bad 25” brzmi zaskakująco dobrze, ale to remaster więc ten tego ;) ).

Jak wspomniałem - na razie oczekuję na przybycie filterków aby ostatecznie wyrobić sobie zdanie i pokombinować jeszcze z tipsami, ale nie daję temu mariażowi długiego żywota. Dotychczasowa konfiguracja zostanie chyba do czasu nowego muzycznego zakupu w Hiby R3 Pro Saber (nie przejmuję się hejtem - zaskakująco dobre połączenie, które w ogóle nie wskazuje na ESS pod maską).

Stąd moje pytanie, najlepiej do użytkowników samego urządzenia: czy udało Wam się stworzyć z tym grajkiem synergiczny zestaw w dobrej cenie jeśli chodzi o doki? Byłbym wdzięczny za sugestie i ewentualne wypowiedzi odnośnie efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

SeeAudio Yume powinny pasować jak ulał, bo faworyzują średnicę, nie będąc przy tym męczącymi. Gdy będzie za mało basu, warto pokombinować z innymi tipsami, u mnie świetnie sprawdziły się Whizzery ET100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
SeeAudio Yume powinny pasować jak ulał, bo faworyzują średnicę, nie będąc przy tym męczącymi. Gdy będzie za mało basu, warto pokombinować z innymi tipsami, u mnie świetnie sprawdziły się Whizzery ET100.
Jest poprawiona wersja:
SeeAudio X Crinacle Yume Midnight

https://hifigo.com/products/seeaudio-x-crinacle-yume-midnight-iems

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • MP3store

My zaproponowalibyśmy Kinerę Adonis skoro ma być analogowo i niewymuszenie. Z shanlingiem do tysiąca grały u nas najlepiej ze względu na jego rozrywkowy charakter. Zapraszamy na odsłuch do któregoś z naszych sklepów :).

https://mp3store.pl/sluchawki/dokanalowe/queen-of-audio-qoa/2021220512964001058/6973084430473/queen-of-audio-qoa-adonis-mfi-by-kinera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności