Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Co po Audio Technica ATH m50x?


Zear

Pytanie

Czy moglibyście polecić coś, co jest znacznie lepsze muzycznie od wymienionych słuchawek i od razu zauważę różnicę?

Muzyka to klasyka, dawna, folk, blues, rock, starszy pop.

Wzmacniacz słuchawkowy Qudelix 5k

Zależy mi by zrobić krok w przód, może da się w budżecie do 1k znaleźć o niebo lepsze słuchawki niż moje ATH m50x?

Super byłoby, gdyby były bardzo muzykalne, jednocześnie analityczne, z super sceną, by każde pasmo było świetnie odtwarzane.

Wiem, marzenia, ale może jest coś wartego dopłaty w tym budżecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ktoś sprzedaje(pewnie da się trochę utargować)
Sprawdź w necie recenzje,czy Ci to odpowiada

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https://forum.mp3store.pl/topic/203608-hifman-sundara/&share_tid=203608&share_fid=45984&share_type=t&link_source=app

Wysłane z mojego SM-T590 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hej, możesz sobie sprawdzić: a550z, a990z, ad500x, zwłaszcza te ostatnie bardzo muzykalne, a poza tym, w tej kwocie masz sporo słuchawek które są powszechnie uznane: bajery DT880/DT990, akg k712, audio technica r70x, Grado sr125e a jeśli mogą być używane, to polecam posłuchać Audioquest Nighthawk lub Nightowl.

Edytowane przez kamil_jarmusik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki Wam za propozycje. Teraz wypadałoby wybrać się gdzieś gdzie można ich posłuchać z własnym źródłem i muzyką.
Czy w mp3store będą mieć kilka z proponowanych modeli do odsłuchu? Czy spróbować w jakimś innym sklepie, może gdzieś jest więcej z wymienionych modeli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zakupiłem Sundary i zostaną ze mną na dłużej.
Ale jak na 3x tańsze słuchawki to Audio Technica ATH M50x są wybitne. Za te 500 zł nie ma szans kupić nic lepszego jeśli jeszcze ktoś może bawić się dobrym EQ jaki daje choćby Qudelix 5k.
Hifiman Sundara daje więcej detali, ogrom sceny, nasycenie po zbalansowanymnie kablu, ale m50x nie są jakoś za murzynami, są kilka kroków W tył ale dzielnie gonią.
Moje 3 letnie M50x chociaż mają delikatnie popękane pady zostawiam na zawsze.
Genialne słuchawki jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności