Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jaki odtwarzacz klasy FiiO M11/Plus LTD?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przekładałem zakup odtwarzaczu FiiO M11/Plus LTD gdyż miałem inne priorytety na tamten czas. Kupiłem gramofon i załapałem bakcyla, ale miłoby było zmienić z X1 na coś pokroju właśnie wspomnianego modelu. Cenowo może odpowiadać cenie premierowej M11/Plus LTD. Nie wiem kompletnie na jaką markę zwracać uwagę. Stylistycznie i z wyglądu M11 mi bardzo pasuje, ale cóż nie kupię już tego grajka a w grę wchodzi tylko nowy produkt. Siedzę, przeglądam różne sklepy, ale nie wiem na co w ogóle patrzeć. Specka w M11 a w szczególności w Plus LTD chyba była zadowalająca. W sensie nie była taka zła. Głównie w domu byłoby słuchane na Beyerdynamic DT 880 i DT 1990 Pro. Na mieście KZ ED9/ZS5 a w kwestiach wygody AirPods Pro więc BT byłoby mile widziane. Mogę liczyć na waszą pomoc? Ogólnie do tych 3600 chciałbym się zamknąć o ile idzie coś dorwać o podobnej specyfikacji do M11/Plus LTD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszę.. Miałem zamiar kupić 11 Plus LTD. Widziałem coś , że wlatuje nowy Plus z innymi podzespołami. Byłem już bliski zakupu, ale coś wyskoczyło i musiałem spasować. Ten nowy Plus jest już w ogóle w sklepach? Jeśli tak to chętnie go kupię. Orientuje się może ktoś z Was czy trzeba ponownie formatować kartę po przełożeniu dajmy na to do nowego Plusa? W sensie czy FiiO ma jakieś swoje protokoły i trzeba będzie to formatować. 128 GB bym musiał przerzucać :D Wypadłem trochę z obiegu a mój X1 to już staruszek. 

 

EDIT: Ten iBasso DX240 też mi stylistycznie odpowiada. Ładna bryła. Nie mam jak sprawdzić bo znając życie takich sprzętów stacjonarnie nie ma więc zostanie prasa i YT w kwestii oceny. 

Edytowane przez kubikolos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te podane Fiio są na androidzie, więc po włożeniu będzie chciał sformatować kartę pod androida. Formatowanie nastąpi w DAP ie. X1 miał własny system 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaro54 napisał:

Te podane Fiio są na androidzie, więc po włożeniu będzie chciał sformatować kartę pod androida. Formatowanie nastąpi w DAP ie. X1 miał własny system 

Tak, zakładałem że tak będzie więc póki co dane są skopiowane na dysk. Czekam aż ten nowy Plus się pojawi i będę myślał dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz czekać, wystarczy kartę włożyć do smartfona z androidem i potem wgrać w np folder Muzyka pliki. Będziesz mógł zaraz po rozpakowaniu słuchać muzyki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na odtwarzacz. Androida nie posiadam.  Dostałem informację od sklepu, że w pierwszym tygodniu lutego będą mieli dostanę nowego M11 Plus II na układzie ESS Sabre więc chyba się wstrzymam i kupię ten odświeżony model w cenie 3299 zł.

Edytowane przez kubikolos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 23.01.2022 o 09:33, kubikolos napisał:

Tak jeszcze zapytam. Czy na M11 można instalować inne apki muzyczne? Chcę pobrać Apple Music, ale coś mi się kojarzy, że na zwykłym M11 nie było tej możliwości.

Na M11 Plus ESS podobno jest taka możliwość. Spotify chodzi na leciwym FiiO X7 mk2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności