Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wizyta w Mp3store w Warszawie


lobuz1

Rekomendowane odpowiedzi

Podskoczyłem sobie dzisiaj na spontanie do Patryka. Czasu było mało, już zamykali a ja czułem się tutaj jak małe dziecko w sklepie z zabawkami. Wspaniałe miejsce :).

Dziękuję @MP3store WAWza spotkanie i profesjonalnie przygotowany odsłuch.  

20220117_173807.jpg

20220117_173821.jpg

20220117_173829.jpg

20220117_173837.jpg

20220117_174601.jpg

20220117_175024.jpg

 

20220117_175904.jpg

 

20220117_180043.jpg

20220117_183926.jpg

20220117_184025.jpg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, manuelvetro napisał:

Jak Ci podobały się k812 :) ?

Podobały się z tą lampką szczególnie. Jakby były dostępne to bym je pewnie dzisiaj kupił. 😀

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Palpatine napisał:

@lobuz1które słuchawki podobały Ci się najbardziej, a które najmniej?

Słuchałem dzisiaj jazzu, także tego wokalnego i najbardziej podpasowały mi pod względem brzmienia AKG z tą lampką, które je trochę temperowała bo na Alphie czasami wyczuwałem jakiś szelest, taki peak w tych wyższych zakresach. Odpowiadała mi ta klarowność w przekazie, dynamika. Podobnie było z HD800s plus ta scena i technicznie na tip top, ale jak tutaj wspominano nie są to słuchawki uniwersalne. Z przyjemnością słuchałem na nich Diany Krall, ale AkG były bardziej intymne. Po nich przesiadłem się na Ultrasone Eleven z lampką Woo i to było takie bardziej żywiołowe, bardziej wypełnione, ale nie do końca moje, jakieś takie inne jakie znam i lubię granie. Trochę brakowało mi oddechu, tej precyzji i dynamiki. Wydawało mi się mniej konturowe. Osobiście parowałbym je z czymś jaśniejszym. Ultrasone wykonane są najlepiej. Wszystkie bardzo wygodne a w K812 za kabel to powinni….się wstydzić :). Jak docisnąłem K812 to zmieniał się dźwięk, był bardziej bezpośredni. Ether 2 z lampką otl nie grają dobrze- potek na 3/4 skali i nie było tak se. Podpiąłem na chwilę, choć mam Ether 1 i z moim otl Sinusa była podobna sytuacja.

 

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lobuz1 - napisałbyś coś więcej o porównaniu Ether 1 vs Ether 2? Czy przy tym źródle z którym słuchałeś porównania nie mają sensu? Ogólnie chodzi mi o to czy słychać progres, czy to raczej krok w bok?

Edytowane przez Dirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Dirian napisał:

@lobuz1 - napisałbyś coś więcej o porównaniu Ether 1 vs Ether 2? Czy przy tym źródle z którym słuchałeś porównania nie mają sensu? Ogólnie chodzi mi o to czy słychać progres, czy to raczej krok w bok?

Dwójki są jeszcze lepiej wykonane. Podłączyłem je dzisiaj na chwilę i dałem sobie spokój. Miałem w planach odsłuch K812 i 800s. Słuchałem Ether 2 też kiedyś we Wrocławiu na Alphie i wydały mi się takie bardziej ugrzecznione, góra chyba była trochę bardziej poukładana i spokojniejsza. Nie było tak dużego skoku jakościowego jak dla mnie, ale używanie ich to czysta przyjemność.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności