Skocz do zawartości

Astell&Kern ACRO CA1000 dostępny w MP3store Kraków, zapraszamy na odsłuchy


Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

Astell&Kern ACRO CA1000 to z całą pewnością jedna z najbardziej gorących premier roku 2021. Jest to reprezentant stosunkowo nowej grupy produktów - hybryd przenośnego odtwarzacza wysokiej rozdzielczości i wydajnego wzmacniacza słuchawkowego zamkniętej w kompaktowej obudowie umożliwiającej swobodne przenoszenie. Na naszych oczach dokonuje się ewolucja rynku której możemy być integralną częścią.

 

- Wysokoprądowy wzmacniacz słuchawkowy (15Vrms)

- Szereg wyjść oraz wejść sygnałowych, pozwalających na swobodne wykorzystanie CA1000 również jako źródła systemu stacjonarnego,

- Poczwórny układ ES9068AS, który zapewnia natywne wsparcie dla odtwarzania najbardziej gęstych plików PCM 32bit/384kHz oraz DSD512,

- Wsparcie Roon Ready oraz obsługę blisko trzydziestu serwisów streamingowych; Tidal, Spotify, Apple Music i inne,

- Możliwość zasilania bateryjnego

- Bluetooth 5.0, wsparcie dla przesyłania z użyciem kodeków LDAC, aptX HD

 

Opinie pierwszych polskich użytkowników są piorunujące, urządzenie robi ogromne wrażenie, generuje brzmienie wyrafinowane, niezwykle rozdzielcze, angażujące i przestrzenne.

Egzemplarz testowy dostępny jest w MP3Store Kraków na ul. Starowiślnej 16, zapraszamy na odsłuchy.

IMG_2415.JPG

IMG_2413.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Słuchałem dziś na szybko CA1000 w @MP3store Krakow u Michała.

Gra to jak podrasowane auto sportowe. Bardzo dobra dynamika. Mocny dół. Eufonicznie i funowo, ale dla mnie niekoniecznie neutralnie. W zestawieniu z Hugo2 miałem momentami wrażenie cyfrowości / chropowatości CA1000 gdzie Hugo grał bardziej miękko i liniowo. CA1000 ma charakterek i jak komuś podejdzie to pewnie będzie super, ale ja na razie zostaje z Hugo2.

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności