Jump to content

FIIO BTR5 2021 DAC+AMP/FIIO FD3 PRO

Recommended Posts

• MP3store

Najnowszy FiiO BTR5 2021 w końcu przybył do Łodzi!! 

Jest to zaskakującą świetny dac/amp bluetooth, wspiera on wszystkie kodeki najwyższej rozdzielczości LDAC i Apt-X HD, ma bardzo niskie szumy własne i przyjemną muzykalną sygnaturę z dużą sceną i głębokim basem. BTR5 działa także po kablu więc można go wykorzystać przy laptopie podczas pracy. Ciekawym zestawem jest Fiio btr5 z fd3 pro. Fd3 pro posiada modularny kabel z możliwością przejścia na balans 2.5mm który jest wspierany przez btr5. Dodatkowo fd3 ma wymienne filtry co pozwala na wiele godzin testowania różnych konfiguracji 😄. Btr5 nadaję się także do bardziej high endowych iemow. Kinera Nanna świetnie się sparowała z btr5 i nie odczuwałem dużych strat względem słuchania ich na dedykowanych dapach :).

https://mp3store.pl/wzmacniacze-dac/wzmacniacze-z-dac/fiio/2021191099964002406/6953175790945/fiio-btr5-2021-dacplusamp-wersja-standard

https://mp3store.pl/sluchawki/dokanalowe/fiio/2021490875343141145/6953175740759/fiio-fd3-pro-sluchawki-dokanalowe

1642168651639.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By prophet1
      Sprzedam FiiO E7. Zawsze używany w oryginalnym gumowym etui a folia z frontu nie zdejmowana od nowości.
      Cena 250 PLN z wliczoną przesyłką DPD
    • By kurop
      Czekaliśmy, czekaliśmy i wyczekaliśmy.
      Oto najnowszy FiiO BTR5 2021. 

Mały niczym kluczyk od samochodu, równocześnie na tyle mocny, żeby poradzić sobie nawet z nieco bardziej wymagającymi słuchawkami. 
      Gdy dodamy do tego Bluetooth z obsługą kodeków wysokiej rozdzielczości LDAC i Apt-X HD mamy idealnego kompana w podróży. Ale to nie koniec bo BTR5 to również pełnoprawny DAC do laptopa, który świetnie sprawdzi się przy umilaniu pracy przy komputerze. 

Zapraszam do testowania w MP3Store Wrocław oraz na zakupy online w moim sklepie allegro. 
      Allegro Kurop MP3Store Wrocław

• By MP3store WAW
      Długo wyczekiwany słuchawkowy DAC/AMP  od FiiO, model K9 Pro gotowy do odsłuchu!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszym stacjonarnym wzmacniaczem słuchawkowym od FiiO. Model K9 Pro to połączenie wysokiej jakości wzmacniacza słuchawkowego opartego na układach THX AAA 788+ oraz przetwornika D/A opartego na kości AKM 4499. Takie połączenie pozwala na wysterowanie ogromnej części słuchawek na rynku, wraz z zapewnieniem obsługi plików o najwyższej gęstości, do 384kHz oraz DSD256. Dodatkowo, producent zadbał również o bezstratną transmisję bezprzewodową poprzez Bluetooth, gdzie z użyciem kodeka LDAC, podanie pliku o gęstości do 990 kbit/s nie stanowi tutaj najmniejszego problemu.

Brzmienie urządzenia, można określić jako bardzo rozdzielcze, dynamiczne, jednocześnie wyważone i bezpieczne, bowiem nie narzuca się swoim stylem gry i nie frapuje ucha przy dłuższych odsłuchach na wymagających słuchawkach. Jest to urządzenie niesamowicie kompletne, którego powstanie tylko limitowana ilość - 2000 sztuk.

Serdecznie zapraszamy na odsłuch do warszawskiego salonu MP3Store / HiFi Pro!

• By mp3store ldz
      Zapraszam do sklepu w Łodzi na zapoznanie się z flagowym dac/amp BURSON CONDUCTOR 3X REFERENCE, razem z poprzednim flagowcem audeze LCD-4Z. Burson jest świetnym źródłem z duża gamą konfiguracji jego dźwięku, posiada on dużo opcji softwareowych jak i możliwość wymiany op ampów. Świetnie sparował się z Hifiman Ananda, Fostex th610, czy tytułowym Audeze lcd 4z. Same lcd4z są dla mnie czymś pomiędzy hifimanami he6 a audeze lcd 3. Są neutralne ale nadal mają delikatnie stłumioną górę z masa detali. Bas ma impakt ale jest on selektywny, jego moc zależy w dużym stopniu od realizacji samego nagrania, lcd3 grały z imapktem na większości utworów. Pierwsze na co można zwrócić uwagę w lcd4z to wielowarstwowość muzyki bez sztucznej separacji. Zapraszam do odsłuchów
      https://mp3store.pl/sluchawki/hi-end/audeze/2018050714008132327/0819343011501/audeze-lcd-4z
      https://mp3store.pl/wzmacniacze-dac/wzmacniacze-z-dac/burson/2020410989089181049/9346990000707/burson-conductor-3x-reference-dacamp

• By Damix
      Mam kilka rzeczy na sprzedaż. Pewnie sukcesywnie będę dodawać kolejne. Wszystko można odebrać osobiście w Poznaniu lub możliwość wysyłki za opłatą. 
      Lista:
      1.  Fiio LC-BT1 - sprzedane 
      2. Przejściówka  mini XLR >-< Jack 3.5mm, żeńskie z obu stron - Sprzedane
      3. Słuchawki TWS 1more Stylish
      4.  Hiby W5 - Bluetooth DAC/AMP
      5. Ultimate ears Triple.Fi
      6.  Westone Startips
      7. Audeze LCD-2 classic
      8. Rapture AMP 
      9. Słuchawki bluetooth Bose QC35II - sprzedane

3. Słuchawki TWS 1more Stylish. Kupione jakoś rok temu. Wizualnie bez zarzutu poza małym ubytkiem na wypustce, gdzie zakłada się dodatkowe gumowe kołnierze, ale w niczym to nie przeszkadza. Pudełeczko może mieć jakieś drobne ryski. Tipsy i kołnierze z zestawu nieużywane, korzystałem tylko ze swoich spiraldots.
      Cena: 90 zł + wysyłka 

5. Ultimate ears Triple.Fi - jedna słuchawka, sprawna. Jako, że pozostałą część kiedyś zgubiłem w czasie spaceru, została mi jedna słuchawka. Była raz klejona przednia część i jak widać dalej się odkleja, filtry w tulejce były wymieniane na nowe. Może komuś się przyda na dawce, lub jak ja, zgubi jedną. 
      Cena: za darmo + wysyłka. 

6.  Westone Startips. Chyba najlepsze  tipsy na tulejkę T100.  Największą para piankowych sprzedana, reszta w komplecie. Chyba tylko czerwonych gumowych używałem. Reszta nowa, nie miałem nawet okazji później słuchawek z tulejką t100 żeby używać.  
      Cena za komplet: 50 zł + wysyłka 

7. Audeze LCD-2 classic. Używane, kupione rok temu od innego użytkownika forum.
      Niewiele przeze mnie używane, przez większość tego czasu byłem na wyjazdach, wiec nie było nawet kiedy i jak. Opaska na pałąku zastąpiona moją chwilową twórczością, wypełniona gąbką, wygodniejsza niż rozciągnięta oryginalna od producenta, jedna z zaślepek/śrubek na końcu mechanizmu rozsuwania pałąka gdzieś mi zaginęła ale nie wpływa to w żaden sposób na funkcjonalność czy sprawność słuchawek, wystarczy dokupić czarną śrubkę z tego co pamiętam, pady są wymienione na  Dekoni Choice Leather. Kabel w zestawie jest oryginalny od producenta, dołączam też oryginalne pudełko z pendrivem, którego zabrakło na zdjęciach.
      Cena: 1800 1750zł + wysyłka

8. Rapture AMP wzmacniacz słuchawkowy zamówiony w 2015 roku od jego konstruktora, płytka PCB z oznaczeniem Rev. A, na życzenie mogę podesłać zdjęcia wnętrza. Z zewnątrz stan dobry, kilka drobnych rysek na górnej pokrywie, powoli zaczynają się ścierać napisy na froncie. Sprzęt oczywiście sprawny, nie był poddawany modyfikacjom. 
      Cena: 900 zł  + wysyłka 

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy