Skocz do zawartości

[S] Audeze LCD-X - Creator Edition + kabel Nordost Heimdall 2


ossomac
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez ossomac,

Rekomendowane odpowiedzi

  • Rozwiązanie

Do sprzedania mam słuchawki Audeze LCD-X - Creator Edition zakupione 12.03.2021 w sklepie TopHIFI, słuchawki w idealnym stanie, pady jak nowe bez obtłuczeń itp., nie palę słuchawki wolne od jakichkolwiek dodatkowych zapachów :),  słuchane w sumie kilka miesięcy pracy zdalnej do Września, łącznie około 300-400 godzin wraz z wygrzewaniem. Sprzedaje cały komplet jaki został zakupiony.

W komplecie dodaję zestaw kabli Nordost Heimdall 2 (kabel zbalansowany XLR-4pin, dwie przejściówki na jack 3,5mm i 6mm) chyba jeden z najlepszych kabli do Audeze, który w rzeczywistości po przetestowaniu wielu został ze mną i potwierdzam spostrzeżenia opisane w teście dla LCD-2, https://www.audiofanatyk.pl/test-6-kabli-do-sluchawek-audeze/. Kable w bardzo dobrym stanie w pełnym komplecie pudełkowym, niestety nie posiadam dowodu zakupu jestem drugim właścicielem.

 

Cena za koplet 5000 PLN

 

Mogę rozważyć sprzedaż słuchawek i kabli oddzielnie

 

Powód sprzedaży, z racji większej mobilności i właściwie braku odsłuchów w domu, przeszedłem na IEMy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności