Skocz do zawartości

Dobre wtyki dc


lobuz1

Rekomendowane odpowiedzi

Może cie polecić jakieś dobre wtyki dc 5.5/2.1 i 5.5/2.5? Taniego plastikowego badziewie jest do oporu, ale szukam czegoś solidnego, moźe metalowego ale w rozsądnych pieniądzach na 15V, 0.6A.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie elektronicznym u mnie w mieście facet ma japońskie wtyki. Z wyglądu prosty czarny bez bajerów ale wewnętrzny element z grubej tulejki a nie blaszki. W Bursonie Playmate było badziewie które powodowało przerwy w zasilaniu jak dotykałem pokrętło głośności. Ten wtyk kosztował 5 zł, wchodził na pasówkę, a z Bursonem można było tańczyć. Po niedzieli miałem podejść po kilka sztuk między innymi pod iCana. Jak chcesz to mogę wziąć na próbę.

 

O znalazłem, to było coś takiego :
16033513585b9ea00b358eb6240ff95cebeaccce

 

Obudowa z twardego plastiku. Brak złocenia, był na nim napis JAPAN i mimo że wyglądem tyłka nie urywa to solidny.

Edytowane przez cpu1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, cpu1 napisał:

W sklepie elektronicznym u mnie w mieście facet ma japońskie wtyki. Z wyglądu prosty czarny bez bajerów ale wewnętrzny element z grubej tulejki a nie blaszki. W Bursonie Playmate było badziewie które powodowało przerwy w zasilaniu jak dotykałem pokrętło głośności. Ten wtyk kosztował 5 zł, wchodził na pasówkę, a z Bursonem można było tańczyć. Po niedzieli miałem podejść po kilka sztuk między innymi pod iCana. Jak chcesz to mogę wziąć na próbę.

No to pokaż te wtyki jak będziesz miał to zobaczę czy mi odpowiadają. Ja potrzebuję z solidną obudową najlepiej metalową, z dużą dziurą na kabel i najlepiej tą tulejką. Nie płacić 100 zł bo takie wtyki są dostępne np. Oyaide czy Viborg. 
Mam w koszyku takie pozłacane, po 25zł z wysyłką z Chin, ale to czekanie kilka tygodni. W jakiej cenie te Twoje- 5zł?

 

 

7896FE33-F449-4CF4-81C7-4176C44E1786.jpeg

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lobuz1 napisał:

W jakiej cenie te Twoje- 5zł?

Tyle kosztowały w marcu jak kupowałem. Otwór pewno będzie mniejszy niż w tych złotych i ew. trzeba by rozwiercać więc chyba słaba opcja. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, whero napisał:

jak chcesz budować coś fajniejszego to od razu w LEMO

Tak, znam Lemo- te wtyki z kilkoma pinami są stosowane w kablach komunikacyjnych w narzędziach przemysłowych, które sprzedaję. Nie wiedziałem, że mają też w ofercie takie jak potrzebuję ze zdjęcia powyżej.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lobuz1 napisał:

Tak, znam Lemo- te wtyki z kilkoma pinami są stosowane w kablach komunikacyjnych w narzędziach przemysłowych, które sprzedaję. Nie wiedziałem, że mają też w ofercie takie jak potrzebuję ze zdjęcia powyżej.

raczej nie mają ale budując bym się na nich bazował - sprawdziłbym amphenol/neutrik

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności