Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sugestia: poprawne skalowanie banera reklamowego w mobilnej wersji forum


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Czy można by coś zrobić (w końcu) z banerem reklamowym na samej górze strony, aby był on skalowany do szerokości przeglądarki mobilnej? Ogólnie cały layout forum dostosowuje swoją szerokość do Chrome na Androidzie, natomiast sam baner ma jakby stałą szerokość ustawioną mniej więcej na 2x szerokość layoutu forum (przynajmniej na moim telefonie). Jest to mega upierdliwe zwłaszcza, jeżeli chce się dostać do PW lub powiadomień - po kliknięciu w przycisk hamburgera pojawia się panel, który powinien zastąpić widok główny forum (pojawić się nad nim), a niestety wysuwa się ukryty całkowicie po prawej stronie od głównego layoutu, przez co cały widok trzeba przesunąć w lewo aby się do niego dostać.

 

Kilka screenów w załączniku.

 

Proszę, zróbcie coś z tym.

Screenshot_20211225-221541.jpg

Screenshot_20211225-220802.jpg

Screenshot_20211225-221600.jpg

Screenshot_20211225-221606.jpg

Screenshot_20211225-221612.jpg

A tak wygląda strona gdy mam włączonego AdGuarda (konto darmowe). Nawet na dole się panel skrótów pojawia - chyba pierwszy raz go widzę. Fajny.

 

Można? Można.

Screenshot_20211225-224227.jpg

Edytowane przez x X x
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pragne zakomunikować - jeżeli jeszcze tego nie zauważyliście - że chyba prośby zostały wysłuchane i rzeczony baner już się nie pojawia, dzięki czemu layout forum na urządzeniach mobilnych wyświetla się (w końcu!) poprawnie. Nie wiem czy to celowe działanie, czy przypadek, ale mimo wszystko w imieniu forumowiczów - dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Akustik napisał:

Niestety nie mogę mogę sie z tym zgodzić 😉

Radość była przedwczesna. 

 

Screenshot_20220210-121201_Chrome.png

Dałbym sobie rękę uciąć, że byłem podłączony do LTE i miałem wyłączonego Adguarda na moim telefonie... Ale cóż, masz rację. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem się tak zdaży, że jakaś kampania się przytnie i baner przez chwilę się nie wyświetla... ale później wraca ze zdwojoną siłą i jesteśmy zmuszeni oglądać te same banery od kilku lat 😂 Mam nadzieję, że chociaż ma to wpływ na sprzedaż tych produktów, bo jeśli nie to wszyscy męczymy się nadaremnie 😥

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Akustik napisał:

Czasem się tak zdaży, że jakaś kampania się przytnie i baner przez chwilę się nie wyświetla... ale później wraca ze zdwojoną siłą i jesteśmy zmuszeni oglądać te same banery od kilku lat 😂 Mam nadzieję, że chociaż ma to wpływ na sprzedaż tych produktów, bo jeśli nie to wszyscy męczymy się nadaremnie 😥

Także na razie zostaje tylko darmowy AdGuard na Androida i na szczęście działa :D W swojej sieci domowej mam postawionego AdGuard Home ale on jakoś sobie nie może poradzić z tym banerem 😕

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rafacio napisał:

Szkoda, że na telefon nie ma (chyba, że jest a ja nie wiem o tym) ublock origin. Ja na kompach w zasadzie  nie wiem co to reklamy.

Ja ostatnio zakupiłem dożywotnią subskrypcję na 9 urządzeń na AdGuarda. Ale na Androidzie wersja darmowa działa całkiem sprawnie - blokuje reklamy w przeglądarce, ale nie blokuje w aplikacjach. Ja do tego miałem na serwerze uruchomiony AdGuard Home - w połączeniu z darmowym AdGuardem na Androidzie miałem wszystko blokowane :D No ale teraz na płatnej wersji to bajka, bez kombinowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności