Skocz do zawartości

MMX 300 gen2 Beyerdynamic, naprawa wejscia (szukam fachowca)


sievr

Rekomendowane odpowiedzi

Moje idealne sluchawki :C

 

zbyt dużo siły i popsuło się wejscie jack; na innym kablu też nie działa

 

na 99% wystarczy przelutowac tylko (ja nie umiem :/) 

 

Szukam speca który to wymieni (może nawet i kabel wystawac do wpiecia jak 668b)

 

tylko uwaga kabel wejsciowy na TRRRS, a wyjsciowy TRRS

 

 

ps. najlepiej warszawa (ale moge i wyslac)

IMG_20211223_124745_U1.3t4.jpg

IMG_20211223_124811_U1.3t4.jpg

nm8o4ckbfcz61.jpeg

Edytowane przez sievr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, sievr napisał:

tylko uwaga kabel wejsciowy na TRRRS, a wyjsciowy TRRS

No z tym 5-polowym wtykiem i gniazdem to może być problem skąd takie zdobyć, chyba, że wystarczy luty poprawić, to wtedy nie.

 

Jakby co to mogę spróbować, jestem z Warszawy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

❤️ jak ktoś specem to naprawa jest i prosta! 

 

Dla mnie to było za trudne 😅

 

Po raz kolejny dziękuję Bogu że istnieje to forum 🔥

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może krótko coś napisze. Bez urazy ale za tę cenę 1199 zł to nie liga tych słuchawek. Nie słychać wybrzmień dźwięków szczególnie fortepian oraz gitara akustyczna po prostu jakaś masakra. I wisienka na torcie utwór SBB - Z których krwi krew moja z pyty Pamięć poległy całkowicie. Tak skromnie oddane dźwięki talerzy to nieporozumienie. Nie twierdzę że są do niczego bo np takie Yello brzmiało fenomenalnie, ekspresyjnie bardzo inspirującą nadając jeszcze bardziej widoczny fenomen dźwięku. Jak by kosztowały 500 - 650 zł to nie miałbym zastrzeżeń.

Edytowane przez bbobii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bbobii napisał:

jak by kosztowały 500 - 650 zł to nie miałbym zastrzeżeń.

Przecież MMX300 to są DT770 32ohm, z doczepionym mikrofonem, i w trochę innej obudowie, i właśnie tak grają.

2 godziny temu, bbobii napisał:

Tak skromnie oddane dźwięki talerzy to nieporozumienie.

A to akurat to jest kwestia przyzwyczajenia, kondycji słuchu itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2022 o 19:53, bbobii napisał:

To może krótko coś napisze. Bez urazy ale za tę cenę 1199 zł to nie liga tych słuchawek. Nie słychać wybrzmień dźwięków szczególnie fortepian oraz gitara akustyczna po prostu jakaś masakra. I wisienka na torcie utwór SBB - Z których krwi krew moja z pyty Pamięć poległy całkowicie. Tak skromnie oddane dźwięki talerzy to nieporozumienie. Nie twierdzę że są do niczego bo np takie Yello brzmiało fenomenalnie, ekspresyjnie bardzo inspirującą nadając jeszcze bardziej widoczny fenomen dźwięku. Jak by kosztowały 500 - 650 zł to nie miałbym zastrzeżeń.


Zazwyczaj można je wyrwac na allegro uzywane za 500zl +-
I ja je w takim stanie kupilem
Wykorzystuje je glownie z uwagi na niesamowity mikrofon naprawdę, nigdy w życiu nie słyszałem lepszego headsetu. Idealnie się nadaje do nagrywanie jakis demówek, objasnien czy wazniejszych calli. Do tego są super wygodne.

A brzmieniowo, idealnie się uzupełniają z hd600 i do miksów idealne, bo od razu wychodzi co nie brzmi.

 

W dniu 28.01.2022 o 22:35, Perul napisał:

Przecież MMX300 to są DT770 32ohm, z doczepionym mikrofonem, i w trochę innej obudowie, i właśnie tak grają.

A to akurat to jest kwestia przyzwyczajenia, kondycji słuchu itp

no wlasnie dt770 brzmialy mi zawsze jakos tak sucho z dystansem, a te duzo bardziej muzykalne

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sievr napisał:

no wlasnie dt770 brzmialy mi zawsze jakos tak sucho z dystansem, a te duzo bardziej muzykalne

Ale miałeś DT770 32 ohm, bo to takie przetworniki są w MMX300? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności