Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Topping dx3 pro+


audionanik

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Hubabuba napisał:

Rzuciły mi się we oczy te smd 470 25v za złotówkę, zamawiam Elne rfs i zobaczymy co wniesie

 

 

kurbancka ale to aligancko wygląda, dasz linka ?

Proszę, podkładki pod kolce nie są w zestawie.

https://avstore.pl/stoliki-rtv/topping-audio-rack-akrylowa-polkastolik-na-wzmacniacz.html

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, manuelvetro napisał:

Kurde, piękny…

 

Czy ktoś pędzi topikiem 600ohm słuchawki ? Jak to idzie? Głównie mnie chodzi o dt600 ohm.

Mam T1 600 ohm, ale nie próbowałem a teraz słucham nowych zabawek 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo przy tym z plusem to dla mnie kiszka, która m.in. na wyjściu ma 10 ohm. 99% więcej od tej z plusem, według materiałów marketingowych. 😂 Rozmawiałem z kolegą na priv, który słuchał i narzekał na bułę. Sam nie słuchałem, ale tak go oceniłem.spacer.png

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, lobuz1 napisał:

Bo przy tym z plusem to dla mnie kiszka, która m.in. na wyjściu ma 10 ohm. 99% więcej od tej z plusem, według materiałów marketingowych. 😂 Rozmawiałem z kolegą na priv, który słuchał i narzekał na bułę. Sam nie słuchałem, ale tak go oceniłem.spacer.png

Ale Brejnłoszem pojechałeś teraz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, audionanik napisał:

Zwłaszcza jak milczy.

Nie jestem pewien, ale on bdb pisał - nie sluchawszy - o dx3pro+ , zanim Ty zacząłeś hype. Potem wpadło mi w oko, że na równi stawia SQ  dx3pro+ i d10s - jako daców, z czym się zgadzam, bo mam.

I przyznam, że - bez czytania i zastanawiania - w ciemno kupiłem dx3pro+ tylko dlatego, że @MrBrainwashi @audionanik byli - może nieświadomie - zgodni.

Dobra heureza, nie? Obiektywista od wykresów i meloman od hajpów są zgodni - bierz w ciemno.

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłem d10s i mi podpasował to byłem przekonany, że z dx3pro+ nie będzie gorzej bo to te same kości, ale oddzielne zasilanie (dlatego sprzedałem d10s) i sporo dodatkowej funkcjonalności. Miał jechać do mojej 2 lokalizacji weekendowej pod stereo, ale został w Kwaterze Głównej Audio. 😝

Intuicja i logika mnie raczej nie zawodzi w wielu aspektach życia. 😀 Mało miałem w sumie fakapów. 😀

W dniu 3.02.2022 o 20:21, manuelvetro napisał:

To daj mi znać please jeszcze w weekend, jakbyś mógł. Chociaż tesla bardziej skuteczna niż dt880 600ohm, tam jest 96db SPL

Z T1 v2 daje sobie doskonale radę- jest dynamicznie, soczyście. Nie brakuje mocy, bardzo dobre połączenie, detalicznie, góra mi się też podoba. Słucham właśnie dośyć głośno na -20 dB .

D00B9359-C154-4177-8723-ECCF839DB902.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest napisane, że jest to 1 Ohm a nie 10 w bezplusie. 

 

Na 1 stronie. 

 

https://audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/review-and-measurements-of-topping-dx3pro-dac-and-headphone-amp.4967/

 

 

Screenshot_20220204-214729.jpg

Edytowane przez audiuro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, manuelvetro napisał:

Niestety nie :) Za wąskie pole diagnozy.

Wolę Sokratesa: Poznaj samego siebie...

No to szykuj się na wojnę z Audionanikiem. Bo on przeczytał książkę jakiegoś dziennikarza o Sokratesie w którą uwierzył i według niego to był najgorszy szuja ten Sokrates. :lol:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MrBrainwash napisał:

według niego to był najgorszy szuja ten Sokrates

Brejnłosz ochłoń. Dałeś się wtedy wpuścić w kanał jak małe dziecko z tym dziąsłowaniem o pochodzeniu autora:D

 

18 minut temu, manuelvetro napisał:

Wolę Sokratesa: Poznaj samego siebie...

...a to może być?

"Nie wierzę nikomu. Nie wierzę nawet sobie samemu."

 

Godzinę temu, audiuro napisał:

Tu jest napisane, że jest to 1 Ohm a nie 10 w bezplusie. 

I komu teraz wierzyć😂. Trzeba by samemu pomierzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności