Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Topping dx3 pro+


audionanik

Rekomendowane odpowiedzi

W fanklubie pro plusa takie pytanie? NIEEEEEE!

…a tak na serio to nie. W tej cenie masz czysty dac, dobry, dosyć mocny wzmacniacz i blutufa.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czego oczekujesz. Ten jest wszystkomający, czystogrający i małozajmujący miejsca. Swój kupiłem za 800zł, więc to bardzo dobry współczynnik ceny do jakości.  😀
 

Fiio ma combo o gorszych parametrach.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy przy jakim obciążeniu. Jest pomierzony i wszystko gra- 1.5W dla 32ohm.  U mnie współpracuje też z wymagającymi planarami.

 

https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/topping-dx3-pro-review-dac-headphone-amp.27148/
spacer.png

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Hubabuba napisał:

Z podziękowaniem, wysłałbym ciężarówkę browara ale nie wiem gdzie 😁 będzie w lutym w QdwaJeden, ciekawe czy cena zostanie taka jaka była pierwotnie

Nie ma sprawy. Oficjalnym dystrybutorem jest audiomagic.pl i jak do nich dojedzie to taki q21 też będzie miał.

Na amazon.pl jest za 1049zł.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, audionanik napisał:

Nie ma pilota, blututa.

Ma offset.

Dźwiękowo faktycznie może konkurować, a nawet dla niektórych wygrać. Jest ostrzejszy od topnika.

Wszystko się zgadza. Na Beyerach dźwiękowo wygrywa TRampek. Ponadto twierdzę, że jak się korzysta z DACa, a nie całości combo, to też TRampek lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chce się zamienić Toppinga na TRampka? :ph34r:

Btw. Trampek IMO nie jest w żadnym wypadku ostry. Powiedziałbym, że jak już to placebo idzie w drugą stronę. ;)

Edytowane przez MrBrainwash
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Hubabuba napisał:

Dobra, namówiłyście mnie na tego topnika 😀 będę go spinał z mojego autorstwa zasilaczem regulowanym stabilizowanym na LM350 z toroidem

Jak jeszcze nie kupiłeś to się wstrzymaj. W Audiomagic miał być pod koniec stycznia, ale jeszcze się nie pojawił.

Najtaniej na amazonie za 1050zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, krz napisał:

Jak jeszcze nie kupiłeś to się wstrzymaj. W Audiomagic miał być pod koniec stycznia, ale jeszcze się nie pojawił.

Najtaniej na amazonie za 1050zł.

Rychło w czas 🙂 Jest szansa na niższą cenę niżeli w Amazonie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Hubabuba napisał:

Rychło w czas 🙂 Jest szansa na niższą cenę niżeli w Amazonie ?

Wysłałem kolejne zapytanie, bo miałem się dowiadywać o rabat bliżej dostawy. Zobaczymy czy zostaną ze starą, czy nowy rok - nowe ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, audionanik napisał:

Czuję jak budzi się we mnie Janusz - a nuż uda się sprzedać za tyle co kupiłem:D.

Jeden dostaje zwrot z amazona za "uwalony" wyświetlacz a drugi snuje plany byznesowe. Nic tylko inwestować w topniki :D

 

Ale bez jajec. Mi teraz E30 fpytę gra, bo chciałem se na AKM'ie spróbować skoro im tam się fabryka popaliła i tych czipów więcej nie będzie. Kto wie, kiedyś być może będą ich audiofile szukać niczym starych CD co by jakiego TDA wykopać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności