Skocz do zawartości

Topping dx3 pro+


audionanik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie chcę nic mowić, ale sam konstruktor z Toppinga mówił na ASR, że P50 nic nie poprawia w ich produktach i że go chyba będą wycofywać z produkcji. Takie urządzenia maja mają już dobry system filtrowania w sobie. Można im podać najbrudniejszy prąd z brudnych a one i tak sobie wyciągną to co chcą z niego i nic więcej. Jeśli zasilacz nie buczy i nie potrzebujemy "ozdoby" to raczej bez sensu nabywać nowy jakiś inny. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MrBrainwash napisał:

Ja nie chcę nic mowić, ale sam konstruktor z Toppinga mówił na ASR, że P50 nic nie poprawia w ich produktach i że go chyba będą wycofywać z produkcji. Takie urządzenia maja mają już dobry system filtrowania w sobie. Można im podać najbrudniejszy prąd z brudnych a one i tak sobie wyciągną to co chcą z niego i nic więcej. Jeśli zasilacz nie buczy i nie potrzebujemy "ozdoby" to raczej bez sensu nabywać nowy jakiś inny. 

Daj namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, krz napisał:

Daj namiary.

Nie mam. Informacja wyczytana gdzieś w gąszczu innych informacji kilka miesięcy temu. Lecz możesz na ASR zadać pytanie bezpośrednio do @JohnYang1997, jeśli obawiasz się mojej pomyłki. Niespodziewam się, żeby  nie szedł w jednej linii z oficjalną wersją na ASR.

https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/do-you-need-linear-power-supply-for-dacs.7021/

 

https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads%2Fimpact-of-ac-distortion-noise-on-audio-equipment.25501%2F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, krz napisał:

@manuelvetro masz jakiś prosty miernik by sprawdzić napięcie na wyjściu?

Też mi kazali sprawdzić. Nie mam miernika. Jak z tą polaryzacją, ktoś wie?

 

Cytat

Dzień dobry

Zasilacz był sprawdzany przed wysyłką, być może w transporcie coś mu się stało, ale proszę aby pan sprawdził miernikiem czy we wtyczce jest 15V. Może też pańskie urządzenie wymaga odwrotnej polaryzacji tj. "-" w środku wtyczki, nasz zasilacz ma "+" w środku wtyczki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, manuelvetro napisał:

Też mi kazali sprawdzić. Nie mam miernika. Jak z tą polaryzacją, ktoś wie?

 

 

Polaryzacja jest prawidłowa. Inaczej +15V pojawiłoby się na obudowie. Bez miernika będzie ciężko.

topping-dx3-pro-review-back-panel-blueto

 

Ewentualnie spróbuj odgiąć blaszkę we wtyku. Może wtyk jest 2.1, a gniazdo 2.5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, manuelvetro napisał:

Też mi kazali sprawdzić. Nie mam miernika. Jak z tą polaryzacją, ktoś wie?

 

 

Gniazdo w Topingu na wtyk 2.1 (jest też o tym mowa w instrukcji) i proponuję nic nie podginać.

Polaryzacja; + w środku.

 

Manu, sprawdź starym sposobem- językiem 😀

 

 

A1A28133-3C4A-4C55-910F-14CA10E183C5.jpeg

F97ED95D-E076-4A7A-B982-1F8981093251.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lobuz1 napisał:

Gniazdo w topingu ma wtyk 2.1 (jest też o tym mowa w instrukcji) i proponuję nic nie podginać.

Polaryzacja; + w środku.

 

Manu, sprawdź starym sposobem- językiem 😀

A1A28133-3C4A-4C55-910F-14CA10E183C5.jpeg

 

 

 

Chodzi mi o dogięcie blaszki we wtyku zasilacza do środka, bo może nie stykać z gniazdem.

d4eabbe04ef4ea0dfbc97fb57e2c6ea6.jpg

 

@manuelvetro czy jak ruszasz wtykiem to się dioda topika zapala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, krz napisał:

Chodzi mi o dogięcie blaszki we wtyku zasilacza do środka, bo może nie stykać z gniazdem.

d4eabbe04ef4ea0dfbc97fb57e2c6ea6.jpg

 

@manuelvetro czy jak ruszasz wtykiem to się dioda topika zapala?

Nie zapalała się, spróbuję z tym dogięciem, bo przekrój "dziury" większy w zaslilaczu abasco niż w topiku faktycznie, dzięki, lajki wyszli. Dopiero po 17.00 popróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, manuelvetro napisał:

Tak to jest na głębokiej wsi. Siekierę mam.

Pracujesz w szkole. Może elektryk ma. :) 

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Undertaker napisał:

@lobuz1Jak Ci się Singxer zgrywa z D30 Pro? W ogóle A30 Pro pogoniłeś? :D

 

A30Pro nigdy nie miałem. Zarąbiacie się zgrywa- po xlr na czystym srebrze mam sparowany z Singxerem a po johnys hybryda rca z otl Siunus Audio. Jest gęsto, nieprzytłaczająco, detalicznie, z powietrzem.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Undertaker napisał:

A, to coś mi się pomerdało że miałeś też A30 Pro. A o Singxera zapytałem bo mi polecano na PW tego wzmaka.

Z tego co piszesz to dobry kawał sprzętu ;)

 

Ja też jednemu poleciłem, zakupił i zadowolony jak cholera- 2 tygodnie temu był zadowolony a teraz nie wiem bo w tym hobby to się może odmienić. Ja nie mam takiego problemu. Mam dużo gratów i słucham na wszystkim a mógłbym to sprzedać i pojechać z grubej rury, ale ja lubię raz blondynkę, raz brunetkę w zależności na co mam ochotę. 😀

Edytowane przez lobuz1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lobuz1 napisał:

Mam dużo gratów i słucham na wszystkim a mógłbym to sprzedać i pojechać z grubej rury, ale ja lubię raz blondynkę, raz brunetkę w zależności na co mam ochotę. 😀

O tak! Audiopoliamorysta, prócz mnie. Zakładamy fanklub :P 

Może AudioSwingers :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lobuz1 napisał:

Mam dużo gratów i słucham na wszystkim a mógłbym to sprzedać i pojechać z grubej rury, ale ja lubię raz blondynkę, raz brunetkę w zależności na co mam ochotę. 😀

Właśnie o to miałem się pytać, czy nie wolisz to wszystko sprzedać w cholerę i przywalić z grubej rury jakimś porządnym hajendem?

Ale już znam odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Compton napisał:

Właśnie o to miałem się pytać, czy nie wolisz to wszystko sprzedać w cholerę i przywalić z grubej rury jakimś porządnym hajendem?

Ale już znam odpowiedź ;)

Pewnie tak zrobię jak się znudzę, ale lubię ich używać. Brakuje miejsca i coś będę musiał kiedyś puścić. Jest szansa, że jutro przywalę z grubej rury bo jadę do Tophifi. 😛

Drogie sprzęty trudniej sprzedać i więcej się traci.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności