Skocz do zawartości

Topping dx3 pro+


audionanik

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, paratykus napisał:

za tyle właśnie widzę w q21.pl [nie mam udziałów w tej firmie 😉 ]

Nie jest dostępny w q21 i audiomagic gdzie cena była 899. Na allegro jest wystawiony przez sklep audistrefa za 999 srebrny i 1099 czarny.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, marek_m napisał:

Mój kosztował 800 PLN. Pewnie dlatego tak słabo wypadł :( 

 

Te za 999 PLN na pewno będą fpyte, jak to jeden recenzent lubi pisać :D 

 

 

Wolę jego entuzjastyczne opinie na gorąco zamiast cennego ‚pokrętła traktorzysty’ i zarzucania braku mocy, bez uzasadnienia. Przynajmniej opisuje to co słyszy i sprawia mu to frajdę. Słabo wypadł bo nie spodobało się pokrętło?. 😂

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, marek_m napisał:

W mojej ocenie ten Topping to nic nadzwyczajnego. Posłuchałem, odesłałem i o zgrozo napisałem o tym na forum :D 

 

Oczekiwanie uzasadnienia jest cokolwiek zabawne :D 

 

 

A teraz się odgryzasz. Nie musisz nic uzasadniać w swoich ‚recenzjach’. Możesz napisać np. że ziemia jest płaska bo tak, ale nie musimy w to wierzyć.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lobuz1 napisał:

Nie jest dostępny w q21 i audiomagic gdzie cena była 899. Na allegro jest wystawiony przez sklep audistrefa za 999 srebrny i 1099 czarny

To chyba trzeba prosto z Aliexpress ciągnąć. Mi wychodzi 198 USD z VAT. Do końca roku jest kod 12DEC25 dający minus 25 $.

Jak topping zgrywa się z hołkami i z hd58x? Myślę nad zastąpieniem nim Dragonfly Red. 

Ewentualnie nad zen dac, bo większość kabelków mam 4.4 pod DAP Sony.

Jak Topping radzi sobie ze słuchawkami dokanałowymi? Słyszalny jest szum?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marek_m napisał:

Mój kosztował 800 PLN. Pewnie dlatego tak słabo wypadł :( 

 

Te za 999 PLN na pewno będą fpyte, jak to jeden recenzent lubi pisać :D 

 

Dziś przyszła kolej na testy dt990 black edition 250ohm, balanced, com je nabył od kolegi @marek_m właśnie. To są moje ostatnie słuchawki, prócz k812 i Robinów, k701FAW mi padły ostatnio, kiedyś może mi kto je naprawi, na razie szuflada. Miałem przypuszczenie, że wysokohmowe gorzej z topika propulsa zagrają niż niskoohmowe. 250-kom, które mam. to nie grozi. Zapodałem sobie je właśnie po słuchaniu na kolumnach z BT, już bardzo satysfakcjonującego. Myślę, tylko uchem rzucę i idę na prawilne Apple losssles po USB, kabel dałem przeca USB wypasiony za 70 PLN, zabrany z ZenStawu taga Harmony blue coś tam. No ale nie chce mi się :( Słucham bo BT z samsung m21 i podobają mi się te bajery - nie porównam już obiektywnie :( Subiektywnie, wiadomo, podobają mi się bardziej z BT po 3,5mm niż z ZenStawu czy mt604 po USB w balansie 4,4mm na kablach OCC7n :ph34r: To uczucie oczywiście minie i wtedy sprzedam antenkę do BT od topika propulsa i prawilnie będę słuchał, audiofilsko klęcząc przed biurkiem, a nie, że z łóżka, w słuchawkach, albo i na kolumnach, prosto  z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takich słuchawek, więc nie podpowiem.

7 minut temu, jarzyna napisał:

To chyba trzeba prosto z Aliexpress ciągnąć. Mi wychodzi 198 USD z VAT. Do końca roku jest kod 12DEC25 dający minus 25 $.

Jak topping zgrywa się z hołkami i z hd58x? Myślę nad zastąpieniem nim Dragonfly Red. 

Ewentualnie nad zen dac, bo większość kabelków mam 4.4 pod DAP Sony.

Jak Topping radzi sobie ze słuchawkami dokanałowymi? Słyszalny jest szum?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marek_m napisał:

Te za 999 PLN na pewno będą fpyte, jak to jeden recenzent lubi pisać

Żart o poprawie dźwięku klocka gdy zdrożeje stosowany jest dość powszechnie na forum, ale recenzent używający mojego powiedzonka? Nie znam; który to?

 

14 minut temu, jarzyna napisał:

@audionanik masz jeszcze hołki? Jak topping z nimi się zgrywa? 

Nie masz. Sytuacja jest dynamiczna.

Dodam, że taka sytuacja…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, jarzyna napisał:

@audionanik masz jeszcze hołki? Jak topping z nimi się zgrywa? 

Fpyte.

Presumpcja: k812, dt990 250 edition, Sivga Robin zgrywa się fpytę, a to są przecież słuchawki z różnych parafii... 

13 minut temu, audionanik napisał:

ale recenzent używający mojego powiedzonka? Nie znam; który to?

Też nie znam. Ja co prawda go używam, ale nie wiem, który to recenzent?

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, lobuz1 napisał:

Nie jest dostępny w q21 i audiomagic gdzie cena była 899. Na allegro jest wystawiony przez sklep audistrefa za 999 srebrny i 1099 czarny.

Jak Wam drogo, to tu 4zł taniej :D
https://www.olx.pl/d/oferta/dac-wzmacniacz-sluchawkowy-topping-dx3-pro-jak-nowy-CID99-IDN9GB2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicha woda brzegi rwie🙂 A tak na serio to głównie czytam forum.

U mnie w/w Topping grał a raczej była próba sparowania go z TH-909 ale tak naprawdę nie wniósł nic nowego względem Aresa II + Bursona Soloista 3XP (wiem, że zupełnie inna półka cenowa) ale chodziło tylko o przetestowanie. Jakby ktoś chciał z forum to jakaś delikatna korekta ceny wchodzi w grę.

Edytowane przez Crusio
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, krz napisał:

Ja nie muszę bo mam- kupiłem jeszcze taniej z Chin. 😝


@manuelvetro @audionanik

Nie będę miał przez kolejne 2 tygodnie przy sobie dx3pro+. Możecie mi sprawdzić jaka jest średnica wewnętrzna i zewnętrzna tego cylindrycznego wtyku dc? Będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś zmierzy suwmiarką.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności