Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Topping dx3 pro+


audionanik

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pewno gdybym nie posłuchał ostatniej odsłony deixa3; to bym nie uwierzył:

 

Okazuje się jednak, że on mówi sporo prawdy ten Rusek jeden:woot:; a dx3pro+ to gejmczejndżer w konkurencji korzystny stosunek jakość/cena.🙃

Edytowane przez audionanik
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • audionanik zmienił(a) tytuł na Topping dx3 pro+
37 minut temu, audionanik napisał:

 

Pewno gdybym nie posłuchał ostatniej odsłony deixa3; to bym nie uwierzył:

 

Okazuje się jednak, że on mówi sporo prawdy ten Rusek jeden:woot:; a dx3pro+ to gejmczejndżer w konkurencji korzystny stosunek jakość/cena.🙃

Brać do k812? Pisz, bo mnie kieszeń świerzbi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, manuelvetro napisał:

Brać do k812? Pisz, bo mnie kieszeń świerzbi!

...i to biegusiem! W końcu k812 zaczną grać, że nawet ja dałbym radę, a Ty się zmoczysz.

Prawie nic nie spałem przez ten chiński pomiot; leżałem w letargu z Pikpokami na uszach wybudzając się tylko po to by zmienić płytę. Najgorsze jest to, że on wcale nie jest jasny (w sensie jakiś nabłyszczony, jaskrawy, szpilkowaty, czy piłujący), ani chudy; przeciwnie (bynajmniej) - jest mięsny, nieco aksamitny, naturalny, barwny...a jednocześnie w ciul precyzyjny, holograficzny oraz fakturyoddający - kudynt stap lysyn. Serio, za tak dobry dźwięk trzeba było do tej pory płacić naprawdę grube tysie. Jak się to wyda, to gangi dystrybutor/producent/recenzent będą musiały przekalibrować golarki do owiec.

 

7 godzin temu, Undertaker napisał:

se myślę - jednak Komis.

Panie, na alle kupiłem i smart jestem, więc na wuja? Jakby mi się nie spodobał to zwrocik za friko i bez problemu do 14dni.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, audionanik napisał:

...i to biegusiem! W końcu k812 zaczną grać, że nawet ja dałbym radę, a Ty się zmoczysz.

Prawie nic nie spałem przez ten chiński pomiot; leżałem w letargu z Pikpokami na uszach wybudzając się tylko po to by zmienić płytę. Najgorsze jest to, że on wcale nie jest jasny (w sensie jakiś nabłyszczony, jaskrawy, szpilkowaty, czy piłujący), ani chudy; przeciwnie (bynajmniej) - jest mięsny, nieco aksamitny, naturalny, barwny...a jednocześnie w ciul precyzyjny, holograficzny oraz fakturyoddający - kudynt stap lysyn. Serio, za tak dobry dźwięk trzeba było do tej pory płacić naprawdę grube tysie. Jak się to wyda, to gangi dystrybutor/producent/recenzent będą musiały przekalibrować golarki do owiec.

Skusiłeś mnie :P Niestety, dopiero wtorek-środa dostanę.

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już bym wskakiwał do pociągu, bo poznałem kilka Toppingów to się przekonałem że to fpytę urządzenia są. A też myślałem że będą jakieś wychudzone, szare w barwie, bez wypełnienia. Takiego audiofilskiego wała! Okazuje się że one mi barwniej grają od takiego Burka C3P. Choć ten ostatni miał więcej wygaru, to na pewno, takiej dzikiej mocy. Ale grał też mniej czysto. Może mniej cyfrowo? Tylko znowu Toppingi mi sztucznie nie grają. No i sporo zależy pewnie od specyfikacji danej kostki, bo takiego A50S dołożyć do Yulonga Aquili to się robi wykop jak w Bursonie a barwa zbliżona do Cowona Plenue L za ułamek wartości. 

 

Jeżeli ten DX3 Pro+ jest jeszcze lepszy i do tego łączy wszystkie zalety w jednym małym combo i to z BLUTUTEM! (dla mnie to ważne, bo można jeszcze na dapach przyoszczędzić), to jest to rewolucja w audio. W sensie tutaj bym jej upatrywał, w miniaturyzacji i dawaniu takiej jakości za taki haj$. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Undertaker napisał:

No ja już bym wskakiwał do pociągu, bo poznałem kilka Toppingów to się przekonałem że to fpytę urządzenia są. A też myślałem że będą jakieś wychudzone, szare w barwie, bez wypełnienia. 

 O taaak, bardzo fpytę są, szczególnie jeśli chodzi o oszukiwanie w specyfikacji o realnej mocy urządzenia, tak na moje ucho o 60-70%. Opis dźwięku też się zgadza, wypisz, wymaluj Topping L30. 😁👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neonlightMasz na to może jakieś pomiary, czy właśnie lecisz "tak na ucho"? :)

Co do mocy to taki A50s ma spokojnie więcej pary, więc weź sobie tego z komisu bo akurat jest. I przepraszaj za jakże nieprzychylne słowa na temat marki Topping! 

Niemniej jednak w kwestii dźwięku wypełnienie jest ok. No ale Ty się ciskałeś na Sivgi czy Robiny więc wychodzi na to że inaczej słyszymy po prostu. To chyba będziesz musiał się wykosztować na jakiego Burka np. :D

Godzinę temu, audionanik napisał:

...i jeszcze pilota ma, kuna.

 

Te piloty to mi akurat nie są jakoś specjalnie potrzebne, ale zawsze to plus. Ty lepiej pisz jak po blututu gra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Undertaker napisał:

@neonlightMasz na to może jakieś pomiary, czy właśnie lecisz "tak na ucho"? :)

Oczywiście, że na ucho, nie ma dokładniejszego narzędzia pomiarowego, niż moje (złote!) uszy. 😆👍 

43 minuty temu, Undertaker napisał:

@neonlight Co do mocy to taki A50s ma spokojnie więcej pary, więc weź sobie tego z komisu bo akurat jest. I przepraszaj za jakże nieprzychylne słowa na temat marki Topping! :)

Ja mam Xduoo, który ma moc stacjonarki i gra muzykalnie, nie sucho i technicznie, jak te wyśrubowane do pomiarów Topping'i, więc podziękuję, a Burson'y też kiedyś słuchałem i bez rewelacji, szczególnie w swojej cenie, więc również podziękuję. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szwagieroale jak już się zorientujesz że to sztuczny hajp (zupełnie jakby jakikolwiek hajp był prawdziwy i potem ludzie nie sprzedawali np. takich tuzów jak D7000 w komisie), to nie pisz do Neona tylko bezpośrednio do mnie. To tak ten tego, w razie jakbyś nie był smart :D

 

A na serio to miło widzieć jak się hajp kręci! A ja nie mam miejsca w gniazdku! Kurna. 

 

@neonlightNie wiem jak gra xDuoo ale że Ci Toppingi grają sucho i technicznie? W sensie technikalia mają na wysokim poziomie, ale sucho? No to nie-sucho to gra chyba jakaś lampa w takim razie, tylko przy okazji w gratisie umilające odsłuchy zniekształcenia i inne brumy-szumy. We pakiecie.

 

A tutaj w cenie pewnie dwóch XMOS'ów (czy w przypadku tych tańszych kostek to pewnie jeden i pół) masz kompletne fajnie grające i funkcjonalne urządzenia więc nie wiem jak te Chińczyki to spinają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=10062]szwagiero[/mention]ale jak już się zorientujesz że to sztuczny hajp (zupełnie jakby jakikolwiek hajp był prawdziwy i potem ludzie nie sprzedawali np. takich tuzów jak D7000 w komisie), to nie pisz do Neona tylko bezpośrednio do mnie. To tak ten tego, w razie jakbyś nie był smart
 
A na serio to miło widzieć jak się hajp kręci! A ja nie mam miejsca w gniazdku! Kurna. 
 
[mention=76918]neonlight[/mention]Nie wiem jak gra xDuoo ale że Ci Toppingi grają sucho i technicznie? W sensie technikalia mają na wysokim poziomie, ale sucho? No to nie-sucho to gra chyba jakaś lampa w takim razie, tylko przy okazji w gratisie umilające odsłuchy zniekształcenia i inne brumy-szumy. We pakiecie.
 
A tutaj w cenie pewnie dwóch XMOS'ów (czy w przypadku tych tańszych kostek to pewnie jeden i pół) masz kompletne fajnie grające i funkcjonalne urządzenia więc nie wiem jak te Chińczyki to spinają. 
No wiadomix, że sztuczny, w końcu @audionanik znowu pociąg odpalił

Im jestem starszy tym bardziej impulsywny jak widać, po 15 przeczytałem temat, po 16 już go miałem w aucie

Pozdrawiam @misiekkb @rev czyli ziomków z @audiomagic


ps. @Undertaker nie bądź taki, przecież @neonlight posłucha godzinkę i puści Ci dalej

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, szwagiero napisał:

No wiadomix, że sztuczny, w końcu @audionanik znowu pociąg odpalił emoji6.png

Im jestem starszy tym bardziej impulsywny jak widać, po 15 przeczytałem temat, po 16 już go miałem w aucie emoji39.png

Pozdrawiam @misiekkb @rev czyli ziomków z @audiomagic emoji106.png

Ehh….

Znowu stolyca…

:P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Undertaker napisał:

@szwagiero

@neonlightNie wiem jak gra xDuoo ale że Ci Toppingi grają sucho i technicznie? W sensie technikalia mają na wysokim poziomie, ale sucho? No to nie-sucho to gra chyba jakaś lampa w takim razie, tylko przy okazji w gratisie umilające odsłuchy zniekształcenia i inne brumy-szumy. We pakiecie.

Nie, sucho, neutralnie i bezbarwnie tyczyło się L30, natomiast NX4 DSD grał zupełnie inaczej, ciepło, gęsto i żywo, jak lubię, ale rozdzielczość i rozciągnięcie góry miał beznadziejną, do tego imbalans kanałów i dziwna stereofonia, jakby crosstalk schrzaniony. 

 

No właśnie sęk w tym, że nie musi być lampa, żeby dźwięk był naturalny i dźwięczny, przykład takiego urządzenia to choćby goowniok DFB. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się dziwię temu bo jak dla mnie L30 wcale nie gra tak jak piszesz, do tego ma idealnie czarne tło i fajną stereofonię. A ten DX3 Pro+ to taki w sumie następca, jakby L30 + E30 w jednym i mocniejszy, funkcjonalniejszy... 

 

Tego Dragonflaja to kiedyś chciałem kupić, może jeszcze się dorwie gdzieś. Ostatnio miałem fajnego DC01 na testach i już taki dongiel dawał radę, choć dźwięk jednak uproszczony w stosunku do Toppingów czy tym bardziej Aquili jako DAC. 

18 minut temu, szwagiero napisał:

Im jestem starszy tym bardziej impulsywny jak widać, po 15 przeczytałem temat, po 16 już go miałem w aucie emoji39.png

 

Ale o to w tym hobby chodzi, o takie kompulsywne kupowanie właśnie. Bo wiadomo, że jak się na ślepo walnie po teście to większość gra tak samo albo podobnie :D

 

20 minut temu, manuelvetro napisał:

Zmówili się, kuna, wszyscy pod choinkę będą mieli, a ja…

 

 

No zawaliłeś sprawę, Manu. W tym tempie to po świętach już będzie po hajpie i trza będzie zwracać. Ale na raty chyba nie brałeś, co? :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności