Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Głośnik (bluetooth) do 1000zł (do Spotify)


mx19

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Potrzebuję szybkiej rady/sugestii. Jakie głośniki bluetooth polecacie w cenie do 1000zł? Idea to puszczanie Spotify z niego, więc albo bluetoothem z telefonu albo ze zintegrowanym Spotify'iem, ale też obsługiwanym telefonem jako pilotem.

Niestety jest to temat, który nigdy mnie nie interesował, bo mojej rewiry to doki, więc nie wiem nawet co polecić znajomej osobie.

Będzie stał na półce w domu, więc w miarę ładny wygląd byłby wskazany. Sugerowałbym brzmienie w miarę zbalansowane.

 

Dzięki z góry za pomysły :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, neonlight napisał:

Nie tyle "ładny", co prosty i wtapia się w otoczenie, czyli Ikea Eneby 30 - tani i gra zaskakująco dobrze, jak na swoją cenę. Polecam. 😉👍

 

A kto ten głośniczek dla Ikeii produkuje? I jak się ma do tego Marshalla dźwiękowo, plus jaka jest sygnatura dźwięku?

 

4 minuty temu, Dirian napisał:

Z innych opcji Marshall Acton BT II jest całkiem spoko, jeśli znajomemu zależy na dość oryginalnym wyglądzie.

 

No ten Marshall muszę przyznać, że wygląda niczego sobie - w sumie jak Marshall :P:D myślę, że znajomej może się spodobać.

I też pytanie o sygnaturę dźwięku? Przypuszczam, że w tym przypadku raczej muzykalna, bez zbytniej analityczności, suchości czy walenia bassem?

 

Plus powiedźcie mi, co powinienem jeszcze o tym sprzęcie wiedzieć? Dźwięk rozumiem, że stereo? :P plus zasilanie sieciowe z tego co widzę w opisie.

A na jakim kodeku lata? LDAC? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mx19 napisał:

A kto ten głośniczek dla Ikeii produkuje? I jak się ma do tego Marshalla dźwiękowo, plus jaka jest sygnatura dźwięku?

Firma Sonos. Poziom ten sam, mogą różnić się trochę sygnaturą, ale w obu jest możliwość regulacji niskich i wysokich tonów.

13 minut temu, mx19 napisał:

 Dźwięk rozumiem, że stereo? :P 

Taaa.. i jeszcze Atmos, i wbudowany projektor. 😆 To jest tylko głośnik BT, nie pełnoprawny sprzęt Hi-Fi, on ma grać poprawnie i tyle, stosownie do gabarytów, cudów nie oczekuj. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mx19 napisał:

Cześć,

 

Potrzebuję szybkiej rady/sugestii. Jakie głośniki bluetooth polecacie w cenie do 1000zł? Idea to puszczanie Spotify z niego, więc albo bluetoothem z telefonu albo ze zintegrowanym Spotify'iem, ale też obsługiwanym telefonem jako pilotem.

Niestety jest to temat, który nigdy mnie nie interesował, bo mojej rewiry to doki, więc nie wiem nawet co polecić znajomej osobie.

Będzie stał na półce w domu, więc w miarę ładny wygląd byłby wskazany. Sugerowałbym brzmienie w miarę zbalansowane.

 

Dzięki z góry za pomysły :) 

A, jeeeebać to. Najwyżej mnie Koledzy będą kamienować, ale mam osłony na monitorze, zdzierżę 😉

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, paratykus napisał:

A, jeeeebać to. Najwyżej mnie Koledzy będą kamienować, ale mam osłony na monitorze, zdzierżę 😉

 

 

Ale szumograj i ten bas, jak by 🔨 o stół uderzał. Czeeekaj.. gdzie te kamienie?! 😆 

 

Dla porównania Ikea Eneby 30. 😉

 

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucaj Kamracie, rzucaj, osłony na monitor mam 😉 Ja nie wiem jak to gra, ale nie wiem też czego oczekuje Koleżanka naszego Kolegi.

Często jest tak, że to co dla Nas jest minimum, dla Kogoś jest maksimum ... Skierowałem tylko oś tego wozu Drzymały na pewne koleiny.

Za co Wszystkich, łącznie ze szkapą ... Przepraszam.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, neonlight napisał:

Jeszcze jeden - głębia, plastyka basu, jest nieosiągalna dla większości głośników BT, a tym bardziej w tej cenie. 😎

 

No ale to wiesz... Trzeba dobrze znać się na koniach i ich osiągach. A ja tylko w blokach startowych stoję i patrzę na reakcje dżianetów w starcie ...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności