Skocz do zawartości

Cayin N8II


Palpatine

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, stefanbat napisał:

No i jak tam, chyba już możesz więcej napisać. 

Wiadomo kiedy to będzie dostępne w PL ? 

W PL może nie być, bo coś tam słyszałem że Audiomagic ma nie ściągać demowki...ale to może się zmienić 😛

 

 

 

 

DSCF4745.jpg

DSCF4715.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał M9, że takie ekspertyzy wygłasza?. 

Shanling M9 to produkt najwyższej próby w mojej ocenie to taki bardziej dopracowany (OS) i angażujący w przekazie SP2000. Ma więcej mocy, lepszą baterię i Androida który chodzi płynnie niemal jak smartfon. Ma też zaskakująco piękny ekran w porównaniu do AK. I ja o tym nie słyszałem tylko przekonuje się każdego dnia gdy z niego korzystam. Jest tak duży jak galaxy s10+ tylko sporo grubszy. Żeby nie było, że tylko chwalę :). Pozdro!. 

Ps: Co do N8ii duży progres w porównaniu do poprzednika, a cena ta sama. Myślę, że Cayin dobrze sobie radzi w ostatnim czasie. Co ciekawe miałem nadzieję, że moc będzie wyższa a jak się okazuje jest taka sama jak w poprzedniku. Musi być miazga po balansie skoro poradzili sobie z szumem lamp. Kto doczytał ten wie o czym mówię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, WhiskyCola napisał:

Kolega miał M9, że takie ekspertyzy wygłasza?. 

Nie i nie zamierzam na obecną chwilę. Jak usłyszałem cenę M9 to zdębiałem. Szczególnie po niedopracowanym M8. Czytając headfi, M9 też ma swoje problemy...

O jakości sq się nie wypowiadam, niemniej jeśli to poziom SP2K to winszuje...

38 minut temu, WhiskyCola napisał:

Musi być miazga po balansie skoro poradzili sobie z szumem lamp.

Można prosić o źródło?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym hobby zawsze znajdzie się ktoś kto będzie narzekał na wszystko co weźmie do ręki. Czy to jest wina producenta?. Raczej nie sądzę, żeby ktoś wypuścił półprodukt tylko po to żeby być "pierwszy". Na pewno nie jeśli mówimy o firmach z wieloletnim doświadczeniem. 

 

Tutaj masz link do N8ii tam się doszukasz tych sekretnych informacji o szumie lamp albo w tym przypadku ich braku. I o konsekwencjach z tym związanych. Dzięki za dyskusje :). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, WhiskyCola napisał:

W tym hobby zawsze znajdzie się ktoś kto będzie narzekał na wszystko co weźmie do ręki. Czy to jest wina producenta?. Raczej nie sądzę, żeby ktoś wypuścił półprodukt tylko po to żeby być "pierwszy". Na pewno nie jeśli mówimy o firmach z wieloletnim doświadczeniem. 

Zgadza się, zawsze znajdą się tacy ludzie. Wątek na headfi o M8 ma 330 stron i tam jest sporo takich narzekaczy, ludzie to wilki ;)

A firmy z wieloletnim doświadczeniem jak Shanling przynajmniej powinni dać funkcjonalność swoim sprzętom, którą obiecują na premierę.

5 minut temu, WhiskyCola napisał:

Tutaj masz link do N8ii tam się doszukasz tych sekretnych informacji o szumie lamp albo w tym przypadku ich braku.

Niestety link się nie wkleił.

 

5 minut temu, WhiskyCola napisał:

Dzięki za dyskusje :). 

Ja również. Kłaniam się.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz sobie w Google Cayin N8ii tam masz link do headfi i czytaj od 1 strony jest aktualizacja informacji. Tam jest wszystko. 

 

Telefon płata mi figle czego nigdy nie powiem o M9 ,).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, WhiskyCola napisał:

Wpisz sobie w Google Cayin N8ii tam masz link do headfi i czytaj od 1 strony jest aktualizacja informacji. Tam jest wszystko. 

Brak linka powoduje, że nie mam pojęcia do czego sie odnosisz. Może do materiałów marketingowych producenta?

Wolę poczekać na opinię użytkowników, którzy przetestują urządzenie z różnymi czułymi iem i wyjdzie czarno na białym jak jest z szumami choćby na Andromedach, U12t czy Mest. Może @revjak będzie mógł to podzieli się z nami taką wiedzą.

5 minut temu, WhiskyCola napisał:

czego nigdy nie powiem o M9 ,).

I tego Ci życzę, jak i wszystkim właścicielom M8/9

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jeśli masz doświadczenie z produktami np Cayina i trochę się interesujesz to nie musisz zasięgać opinii bo wiesz, że zrobili wszytko żeby produkt był najlepszy jaki dotąd zrobili. Mając to na uwadze nie potrzebujesz spekulacji czy domysłów ludzi którzy mało co się interesują, a wszytko wiedzą. Gdyby tak robił nic nigdy bym nie kupił taka smutna prawda. Warto mieć dystans nie do produktów tylko do ludzi. Marketingowy bełkot dot. N6ii był wiarygodny i akurat mając styczność z tym DAP-em byłem godny podziwu estetyki i brzmienia. I to mi wystarczy żeby odkładać na N8ii. Każdy ma swoje podejście które szanuje, ale mając do wyboru marketingowy bełkot, a spekulacje zawsze postawie na to pierwsze. 

Przyłączam się do prośby o podzielenie się odczuciami odnośnie N8ii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pre-order za jedyne 3499 USD 

https://shop.musicteck.com/products/cayin-n8ii-master-quality-digital-audio-player?_pos=1&_sid=c06391aee&_ss=r&variant=39708516155454

Ja tak się zastanawiam co z tym robić po zakupie? Strach wyjść na spacer do lasu? ☺️

Edytowane przez Wisting
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy nie lubią być przywiązani do biurka, chcą by sprzęt był mobilny w obrębie domu, czy wyjazdów. Jakość jest zblizona do najlepszych stacjonarnych klocków.

Cena jest identyczna jak innych flagowców, co więcej nikt nie zmusza do kupna. Każdy producent ma sprzęty różnej klasy i z różnych półek cenowych.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Wisting napisał:

musi być złote kółko, bez tego nie ma chińskiego sprzętu.

😅 Rzeczywiście.

 

52 minuty temu, Wisting napisał:

to nie lepiej stacjonarnie użyć DAC/AMP leżącego na biurku?

Lepiej, ale wszystko zależy od tego jak ciężkie mamy do wysterowania słuchawki, jakie SQ ma dany DAP oraz czy umożliwia bezpieczną pracę w trybie DAC/AMP (bez degradacji baterii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2022 o 10:07, stefanbat napisał:

No i jak tam, chyba już możesz więcej napisać. 

Wiadomo kiedy to będzie dostępne w PL ?

 Detal 17900, preorder 14900, można się zapisywać w Audiomagic, właśnie z nimi gadałem 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rev napisał:

 Detal 17900, preorder 14900, można się zapisywać w Audiomagic, właśnie z nimi gadałem 😛

Sklep któremu nie zależy na sprzedaży urządzenia za 18k nie jest warty moich pieniędzy. Pytałem 3x kiedy i w jakich pieniądząch pre order 0 odpowiedzi. Widać mają tylu klientów że jeden chętny w tą czy w tamtą różnicy nie robi, a może to są za drobne aby chcieć odpisać na @.

Edytowane przez wegiel21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wegiel21 napisał:

Sklep któremu nie zależy na sprzedaży urządzenia za 18k nie jest warty moich pieniędzy. Pytałem 3x kiedy i w jakich pieniądząch pre order 0 odpowiedzi.

Tam się teraz ekipa zmieniła cała, jeszcze nie ogarniają 😛

 

@stefanbatz tego co wiem to póki co nie, tylko preorder 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rev napisał:

Tam się teraz ekipa zmieniła cała, jeszcze nie ogarniają 😛

Więc przykre iż właściciel płaci ekipie, która nie ma umiejętności i/lub ochoty obasługiwać klientów, odpowiadać na @ i sprzedawać, ale to u  naszych sprzedawców dość popularna praktyka.

Edytowane przez wegiel21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ucichł. Ktoś chce się podzielić spostrzeżeniami odnośnie N8ii?. Czy może cena tak przeraziła, że straciliście zainteresowanie?. A może taki dobry - nie idzie się oderwać ,). 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

"Wysokiej klasy nagrania (a głównie takich użyłem) pozwalały zaglądać wykonawcom i instrumentom głęboko w gardła, obserwować jak te dźwięki się rodzą, jak trwają na swoich drogach i jak słuchacza opuszczają. Grało jak system za sto, za dwieście nawet tysięcy. I może się mylę, ale odniosłem wrażenie, że odtwarzacz lepiej pracuje włożony w etui."

 

Panie Ryka...teraz to mi Pan zaimponował

 

A komentarz jeszcze bardziej...

 

""Piotrze zauważyłeś,że etui wpłynęło na zmianę brzmienia,podobnie jak ja słyszę różnicę gdy kabel słuchawkowy leży na podłodze a wisi z gniazda słuchawkowego w powietrzu nie dotykając podłoża :).Zdaję się, że jeszcze nikt nie robi podstawek pod kable słuchawkowe…:)Czekamy na odważnego :slight_smile:
Wszystko ma wpływ taka prawda, raz większy raz mniejszy."

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności