Skocz do zawartości

Cayin N8II


Palpatine

Rekomendowane odpowiedzi

Zbliża się premiera ciekawego dapa. Po dwóch latach projektowania odtwarzacza pod kostkę AKM z wiadomych powodów trzeba było porzucić projekt na ostatniej prostej i go przemodelować. 
Ostatecznie będziemy mieli 2xRohm plus 2xKorg tube. Co nam daje pełny balans. Pierwsze zdjecia pokazują ze będzie oparty prawdopodbie na androidzie.

 

2DD58B24-1E07-4385-BC33-593FECE813A9.jpeg

59C2C59F-74FD-48E1-B3DE-FEA87446420C.png

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
6 minut temu, rev napisał:

@wegiel21Zarówno wizualne jak i dźwiękowe, teraz leży i gra, wygrzewa się :)

@PalpatineNie mogę do czasu premiery udostępniać zdjęć :(

A powiedzieć coś więcej? Adroid? Striming? Ile pamięci wew? Bateria i jaka moc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wegiel21 napisał:

A powiedzieć coś więcej? Adroid? Striming? Ile pamięci wew? Bateria i jaka moc?

Na ten moment dostałem zgodę na powiedzenie że mam i że słucham oraz czy mi się podoba czy nie 😛

Musimy czekać na oficjalny launch 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rev napisał:

Na ten moment dostałem zgodę na powiedzenie że mam i że słucham oraz czy mi się podoba czy nie 😛

Musimy czekać na oficjalny launch 

Ło panie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, wegiel21 napisał:

Ło panie :)


No, szkoda, chętnie bym się podzielił :D

Jest mniejszy niż myślałem że będzie, leży fajnie w ręce i pierwszy odsłuch z Firami M5 był super, ale muszę potestować więcej IEMów + trybów, no i sam N8ii musi się wygrzać żeby wyciągnąć jakiekolwiek wnioski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2022 o 21:00, rev napisał:

Grzeje się...póki co wrażenia fenomenalne :)

Ja będę się pocieszał moim N3Pro. Za te pieniądze rewelacja. Nie ukrywam, że trochę zazdroszczę Ci takich wrażeń. Teraz tylko czekać na reckę EF.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że będzie miał moc po balansie powyżej 800mW. Może nawet blisko 900. Cena 3499$ mniej więcej. To może być hit bo wygląda nowocześnie. Dla mnie już N6ii był hitem. Zdziwię się jeśli będzie lepszy i tańszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocy może mieć tonę i cenę nawet 5k$ ale jak lampy będą szumieć na czułych dokach jak w SP2000T to kolejny DAP będzie nieużyteczny z iem.

No i kolejna rzecz...pomiary Cayin ma zwykle słabe/lub bardzo słabe, oby z nowym DAC było lepiej. Ostatni dongl Cayin CUR6 w pomiarach wygląda wręcz fatalnie.

Edytowane przez Palpatine
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka specyfika lamp widać. Na rynku nie ma nic nowszego od czasu jak ibasso wprowadziło lampę do dx220. Teraz masz dwie więc na moje to wciąż nie dorówna czystości tranzystorowej, ale będzie blisko. 

A z tym SP2000T to nie jakaś bujda?. W sensie problem z pierwszą partią czy coś w tym stylu?. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności