Jump to content
Oferta specjalna MP3Store.pl - Słuchawki dokanałowe i akcesoria KINERA, QUEEN OF AUDIO i CELEST nawet do 25% taniej! ×

ASTELL&KERN SP2000T -ODTWARZACZ PRZENOŚNY HYBRYDOWY

Recommended Posts

• MP3store

W Łódzkim mp3store możecie posłuchać nowego flagowego dapa od ASTELL&KERN SP2000T. Cechą wyróżniającą go od konkurentów na rynku jest  potrójny system wzmacniaczy (Triple Amp). Pozwala on na szybkie dostrojenie dapa do odpowiednich słuchawek i preferencji. Audeze LCD 3 grały najlepiej na lampie, Beyerdynamic t5p na hybrydzie, jeszcze inne najlepiej zagrają na tranzystorze. Jest to naprawdę ciekawa oferta bo mamy w pewnym sensie 3 urządzenia w cenie 1. Mimo swojej klasy i mocy jest to urządzenie kompaktowe wielkość tego odtwarzacza jest porównywalna z większymi smartphonami i nadaję sie do podróży. Zapraszam na odsłuch :)1639406783638 (1).jpg 

https://mp3store.pl/odtwarzacze-audio/przenosne-hi-fi-hi-end/astellkern/2021530858030052809/8809755501112/astellkern-sp2000t-odtwarzacz-przenosny-hybrydowy

• Like 1

Kilka chwil posłuchałem podłączając fiio fh5s pro wrażenie doskonałe, płynność, analityczność przestrzeń, i muzykalność trudno było się oderwać. Najlepiej mi się słuchało w trybie hybrydowym. 

Ostatecznie wróciłem do domu z Norma sr25 , bo jednak cenowo spora różnica ;) Natomiast dźwiękowo już blisko, oczywiście  mówię tu o fiio fh5s świetny zestaw, ze starymi fh5 też doskonale.

• Like 3

9 godzin temu, togrod napisał:

Kilka chwil posłuchałem podłączając fiio fh5s pro wrażenie doskonałe, płynność, analityczność przestrzeń, i muzykalność trudno było się oderwać. Najlepiej mi się słuchało w trybie hybrydowym.

Powiem Ci, że to, co napisałeś, jest bardzo zachęcające do posłuchania.

Pozdrawiam!

Edited by wulkan
  • Like 1

• MP3store
W dniu 19.12.2021 o 07:09, wulkan napisał:

Powiem Ci, że to, co napisałeś, jest bardzo zachęcające do posłuchania.

Pozdrawiam!

Zapraszam do sklepu :), można sobie porównać bezpośrednio z sr25 i kann alpha. O tyle godziny otwarcia w tygodniu przed świętami są niestandardowe, jest o tym post na forum jak i informacja na wizytówce google :) 

• Like 3

Zdecydowanie warto posłuchać, ryzyko jest takie że trudno się rozstać z takim dźwiękiem. Wreszcie brak wyostrzenia w wysokiej średnicy a zarazem przejrzystość i muzykalność to taki dziwek jak lubię. Pozdrowienia

T.

• Like 3

Zdecydowanie warto posłuchać, ryzyko jest takie że trudno się rozstać z takim dźwiękiem. Wreszcie brak wyostrzenia w wysokiej średnicy a zarazem przejrzystość i muzykalność to taki dziwek jak lubię. Pozdrowienia
T.
Ciągle o draniu myślę. Nie będę ryzykował.