Skocz do zawartości
  • 0

M1570


Salarek

Pytanie

Pytałem wcześniej o wymianę TH610 na LCD 2C. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i sugestie. Jak widać po tytule, zakupiłem M1570 i uwaga.... zostawiłem TH610. Za dobry sprzęt, by za bezcen puszczać. Ale wracając do meritum. Na razie dysponuję S6 i zastanawiam się nad zmianą, poszukuję raczej samego wzmaka, choć przyszłościowo dac też w planach. Rozważam zakup A90 lub A30 - przy tej drugiej opcji w grę wchodzi równoczesny zakup D30. Jak myślicie, lepiej zainwestować w A90 i dozbierać do D90, czy zestaw A30 i D30 w zupełności wystarczy? Jakie inne wzmacniacze są godne uwagi? (tak do 3k). Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mimo, że nie słuchałem żadnego z wymienionych wzmaków to sporo czytałem o nich. Może mam błędne wyobrażenie ale pod mój gust lepszy byłby A30 Pro niż A90. Jest delikatnie bardziej podkolorowane, angażujące brzmienie z fajniejszym basem niż w A90 które określają bardziej płaskie, analityczne. Mocy podobnie tylko w A90 prawdziwy balans, który po opiniach jakoś szczególnie nie przekłada się na ogólną ocenę. Co do DACów nie wypowiadam się bo nie były w kręgu moich zainteresowań - pozostanę z SMSL SU-9. 

 

Z innych wzmacniaczy to interesuję się też Monolithem Liquid Spark AMP (mocy w zupełności by Ci wystarczyło), Liquid Platinum, Schiit Jotunheim 2.

Edytowane przez cpu1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mi już super grały z integry Aquila DAART, ale pewnie jakbym sam miał już kupować sobie wzmacniacz konkretnie pod M1570 to chciałbym Headonica od @majkel, bo analogicznie do Beyerów T1v1 powinno być super zgranie. 

 

Choć na PW ktoś mi napisał że Monoprice nie przypominają mu tych Beyerów, więc tak sobie można doradzać ;)

 

Z combo D30 Pro + A30 Pro to trochę się spóźniłeś, a na hifigo załapałbyś się na promocję za ten zestaw (wychodziło koło 2600 i gratis fajne kable XLR). 

Sam bym pewnie brał ale jak to mówią akurat zabrakło siana, a ja nie mam kumpla u bociana :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

U mnie M1570 grają z Aune X7s (2021) i X8, jestem jak na razie zadowolony z brzmienia :) Niema co gdybać jak by zagrały trzeba wybrać się do sklepu posłuchać kilku i to co najbardziej się spodoba wyłożyć na weekend do domu na dokładniejsze testy jak się sprawdzi to kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Salarek Przychylam się do propozycji Undertaker'a Yulong DAART Aquila na AKMie albo dłożożyć do deczko ulepszonej kolejnej wersji Aquila II na ES9038Pro. Aquila II jest w promocji na hifigo.com za 630 USD w tym darmowa przesyłka, opłacone cło i VAT oraz brak gwarancji :D jak to najczęściej bywa od chińczyków. W tych cenach chyba jedne z najciekawszych propozycji. Gdybym nie wchodził w ifi iCan pro to raczej bym pogonił SMSL SU-9 na tym samym chipie i brał te combo. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W sensie ja akurat miałem Aquilę "pod ręką", niestety np. SMSL SP200 nie zdążyłem już przetestować z M1570. W każdym razie grały mi już bardzo fajnie z takiego combo, M1070 już nieco gorzej ale do nich nie miałem oryginalnego kabla. Natomiast według specyfikacji to tym słuchawkom pewnie nie zaszkodzi jakiś mocarny wzmak ;)

 

Aquila ma już dobry wbudowany, natomiast dołożenie takiego SP200 to już spokojnie poziom całościowy takiego Bursona C3 Performance, albo przynajmniej okolice. 

 

Mając te 3 koła to pewnie tak jak pisałem wcześniej, zaczaiłbym się na zestaw Toppinga D30 Pro/A30 Pro właśnie choćby z czystej ciekawości, ale jak będzie ze zgraniem z Monolithami to nie wiem. Inna sprawa, że niektórzy są zdania że dzisiaj te sprzęty to niewiele się różnią między sobą ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 2.12.2021 o 21:36, Salarek napisał:

Pytałem wcześniej o wymianę TH610 na LCD 2C. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i sugestie. Jak widać po tytule, zakupiłem M1570 i uwaga.... zostawiłem TH610. Za dobry sprzęt, by za bezcen puszczać. Ale wracając do meritum. Na razie dysponuję S6 i zastanawiam się nad zmianą, poszukuję raczej samego wzmaka, choć przyszłościowo dac też w planach. Rozważam zakup A90 lub A30 - przy tej drugiej opcji w grę wchodzi równoczesny zakup D30. Jak myślicie, lepiej zainwestować w A90 i dozbierać do D90, czy zestaw A30 i D30 w zupełności wystarczy? Jakie inne wzmacniacze są godne uwagi? (tak do 3k). Dzięki.

A dlaczego w ogóle myślisz, że potrzebujesz innego sprzętu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności