Skocz do zawartości

ASTELL&KERN ZERO1 - SŁUCHAWKI HYBRYDOWE/ASTELL&KERN KANN ALPHA


Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

Najnowsze hybrydowe iemy Astell&Kern w 100% własnego autorstwa firmy zawitały do Łódzkiego mp3store 😀. Posiadają one 3 rodzaje przetworników: miniaturowy przetwornik planarny, dwa przetworniki armaturowe i 1 dynamiczny. Każdy przetwornik przynosi zalety swojej technologii. Ich cechą charakterystyczną jest miękki bas bas i sygnatura nie męcząca ucha. Nadają się do wielogodzinnych odsłuchów ;). Sparowane z dapami Astella grają świetnie i są spójne z designem dapów marki.20211201.jpg

 

https://mp3store.pl/sluchawki/hi-end/astellkern/2021541116009030248/8809755501082/astellkern-zero1-sluchawki-hybrydowe

https://mp3store.pl/odtwarzacze-audio/przenosne-hi-fi-hi-end/astellkern/2020310965425220945/8809755500115/astellkern-kann-alpha

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, mp3store ldz napisał:

Ich cechą charakterystyczną jest miękki bas bas i sygnatura nie męcząca ucha

Że jak? 🤔

 

Jeśli mamy to rozumieć jako dużą ilość miękkiego basu i mało góry, to mocno niezachęcająco...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store
Godzinę temu, Inszy napisał:

Że jak? 🤔

 

Jeśli mamy to rozumieć jako dużą ilość miękkiego basu i mało góry, to mocno niezachęcająco...

Zero1 są specyficzne, bas jest przyjemny ale idzie w ciepło a nie uderzenie, góra jest i ma sporo detali ale nie jest to góra tesli od Beyerów np 😄. Sam używam t5p 1 generacji z padami z owczej skóry od dekoni i moje postrzeganie, małej ilości góry może być trochę skrzywione :P. Na pewno góra jest bardziej prominentna w astellach niz np w 64 audio tia fourte które słuchałem jakiś czas temu ;). Myślę że bardziej można narzekać na średnice i wokale, bo są one przeciętne i nie wyróżniają się na tle konkurencji. Ale świetna średnica w słuchawkach to niestety rzadkość :/. Np jestem zachwycony średnica Fiio fa9, nie mam niczego do zarzucenia ;). Ogólnie fa9 to bardzo udany iem, i można je trochę dopasować pod siebie bo mają 3 przełączniki na zwrotnicy. Fiio fa9 mam też na sklepie, będę robił posta niedługo.

1 godzinę temu, zielinskitomasz napisał:

Czy Zero 1 po balansie ma czarne tlo na Alpha'ie?

Niestety po balansie nadal występuje delikatny szum, ale jest on słyszalny tylko w warunkach z bardzo cichym otoczeniem. Podczas słuchania utworów których elementem jest cisza ;). W większości przypadków nie będzie to problem, jednak szum własny Alphy jest słyszalny w małym stopniu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności