Skocz do zawartości

Asus Xonar ST + opampy, Lampy 12AU7 lata 50 RCA, HiFiMAN HE560v2, T+A PA 1500r, interkonekt DIY


Aro91

Rekomendowane odpowiedzi

Hifiman HE560v2, są w pełni sprawne, dodaje nowe hybrydowe pady, cały zestaw z dwoma rodzajami kabli, jeden na dużego jacka z drugi z XLR.
Stan bardzo dobry, słuchawki nie trzeszczą gdy zakładamy je na głowę, po przerobieniu większej ilości par słuchawek Hifimany z hybrydowymi padami uważam za najwygodniejsze.
Obeznani tematem słuchawek raczej wiedzą że planary bywają prądożerne i stosowałem je jedynie z stacjonarnym torem.

 

Cena 1100zł

 

IMG_20211230_033822.jpg

 

Wzmacniacz T+A PA 1500r

w pełni sprawny, stan wizualny bardzo dobry.
Nie miałem z nim nigdy żadnych problemów, sprzedaje ponieważ nie do końca pasuje mi jego neutralna barwa do reszty systemu.
Co do dźwięku ten wzmacniacz jest neutralny z dużą przestrzenią, zazwyczaj gra z dystansu, nie tak bezpośrednio jak inne modele, ma bardzo fajne wypełnienie i gładki przekaz, ma tez dużo mocy, bez problemu wysteruje nawet bardziej wymagające kolumny 8 Ohm 135 Watt, 4 Ohm 210 Watt

Cena 3000zł

 

Clipboard0166.jpg

 

 

 

Sprzedam Xonara ST w 100% sprawny
mam do niego również zestaw dobrych polecanych opampów
za dopłata mogę sprzedać zestaw z 2xOPA 627 oraz AD825

Słuchałem i jest zauważalna poprawa po zastosowaniu opampów
Przerabiałem już trochę DACow i w sumie ten Xonar za te pieniądze najlepiej mi grał, nie był wcale gorszy od dużo droższego CMA400i Questyle.

Cena 400zł

Przechwytywanie.JPG

 

 

chwalone lampy 12AU7 marki RCA, brzmienie bardziej neutralne z nieźle napowietrzoną sceną, świetna precyzją, kontrolą, rozdzielczością, wyrafinowaniem.

Podaję ich pomiary które ostatnio były zrobione
Lampa (1): 10,72mA S:1,9 / 9,66mA S:1,9
Lampa (2): 13,22mA S:2,2 / 11,51mA S:2,1
Pomiary katalogowe: 10,5mA / S: 2,2
Są w odpowiednio dobrej kondycji.

Nigdy nie było z nimi problemów., mam je niecały rok od poprzedniego właściciela.
Cena za 2 sztuki lamp.

Cena 250zł

Przechwytywanie.JPG

 

Interkonekt RCA na skrętce komputerowej

długość 70cm.
Z opinii mogą grać ciekawiej od firmowych kabelków w tych cenach.

DIY na skrętce komputerowej chyba 6 kat, wtyki Rean

Cena 70zł

Przechwytywanie.JPG

 

Dokanałowe Soundmagic E80

Mają coś powyżej roku czasu cały zestaw

Cena 160zł

Przechwytywanie.JPG

 

Clipboard01.jpg

Edytowane przez Aro91
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Aro91 zmienił(a) tytuł na Asus Xonar ST + opampy, Lampy 12AU7 lata 50 RCA, HiFiMAN HE560v2, T+A PA 1500r, interkonekt DIY
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności