Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Dac/amp do Denon AH-D600 max 800 zł


urwisek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Niestety ostatnio padł mi ibasso dx50, którym napędzałem słuchaweczki denon D600. Jako że słuchawki mam w dobrym stanie oraz mi odpowiadają poszukuję coś nowego do nich. Korzystam ze słuchawek głównie stacjonarnie podłączając je do komputera. Nie chciałbym jakoś bardzo dużo wydawać. Myślę że tak z max 800zł. Im mniej tym lepiej, ale żeby dobrze razem grało. Co byście polecili?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Ja bym celował w FiiO K5 Pro, ale musiałbyś dołożyć 49 zł, choć pewnie udało by się utargować końcówkę ceny. Natomiast jeżeli możesz dołożyć do ok. 950 zł to super opcją wydaje się być Topping DX3 Pro+, bo za niewiele więcej oferuje solidną funkcjonalność w postaci pilota, BT, wyjście line out/pre. Oba urządzenia mają cyfrową regulację głośności, zapas mocy oraz ogólnie dobre parametry i moim zdaniem mogą to być sprzęty, których już nie zmieniać nie będziesz musiał - no chyba, że z kaprysu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiio też ma wyjście liniowe. Nie mam potrzeby wymieniania go na coś droższego, chyba, że może kiedyś z kaprysu właśnie. BT co prawda nie ma, ale pilot na biurku to moim zdaniem zbędna rzecz. Miałem kiedyś głośniczki z pilotem, ale i tak był schowany, bo co za różnica sięgnąć reką do pilota czy do potencjometru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście pewnie sprawiłbym sobie jakiegoś dongla z zakresu 50-250zł

 

albo kupił na co bym znalazł najlepszy deal

 

albo - jeśli miałoby wyglądać i być funkcjonalne to brałbym tego DX3 pro+ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiedziałem że z wami zbankrutuję. Ostatnio nie byłem w temacie w kwestiach audio i chciałem po prostu coś kupić zamiennie za uszkodzony dx50. Ale przejdźmy do tematu. Niestety bardzo kusi mnie właśnie zakup DX3 Pro+ aby dorzucić do niego głośniki. Chciałem już od dawna wyposażyć się w jakieś głośniki, tylko zawsze powstrzymywały mnie dwa aspekty. Po pierwsze cena, a po drugie fatalna akustyka w pomieszczeniu. Ale wracając do meritum sprawy. Jestem wstanie dopłacić do DX3 Pro+ ale jedynie w przypadku że wraz z nim kupie jeszcze głośniki. No i chciałbym się dowiedzieć czy taka zabawa jest warta świeczki, ponieważ moje wymagania są takie że nie potrzebuję jakiś super głośników. Po prostu abym nieraz, gdy przyjdą znajomi załączyć muzykę, puścić radio czy obejrzeć wspólnie z dziewczyną film. Jeśli warto iść w tę stronę to jakie głośniki polecacie? Oczywiście nie chcę dla takich potrzeb dużo płacić tym bardziej, że akustyka leży, ale mimo to aby zagrały miło i bardziej "rozrywkowo". No i tak w kwocie do max 1000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności