Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iPhone 13 Pro…Słuchawki z przejściówka czy BT


murderotic

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to dobry dział, w razie gdyby jednak nie to proszę przenieść.

Zatem z braku czasu na słuchanie i związany z tym fakt kurzenia się DAPów sprzedałem wszystko i zostałem z iPhone 13 Pro.

Od czasu do czasu jednak coś tam bym posłuchał ale nie bardzo wiem co było by lepsze.

Na ten moment mam słuchawki ATH-MSR7b i zastanawiam się czy lepiej kupić do nich jakaś przejściówkę czy może dać sobie spokój i kupić słuchawki BT.

Jeśli przejściówka to jaka, czy wystarczy ten dzyndzel od Apple czy może coś z wbudowanym DACiem pokroju Baseus L3? A może coś innego, lepszego pod wejście Lighting jest?

Jeśli równie dobra jakoś dźwięku zapewnia słuchawki BT to wolałbym taka opcje tylko nie wiem na czym się skupić w kwestii kodeków np. Słuchawki musza być wokoluszne ostatecznie nauszne.

Myzyka będzie z YT Music i Tidala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecę ALO audio pilot. Mam od kilku tyg. I bardzo sobie chwałę. Dźwiękowo porywnywałem z moim Alienem+, jest gorzej, ale niedużo (dokanałowe). Ktoś z forum pisał, że słucha na nim nausznych i jest bardzo dobrze. Mam też dongla Apple i jest dużo gorszy (jak dla mnie 😄)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALO odpada. Opinie co do jakości dźwięku są podzielone, ale nawet nie o to chodzi. Ten dzyndzel jest na USB C a ja mam Apple wiec do jednej przejściówki dochodzi kolejna z USB c na Lighting. No way :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, murderotic napisał:

ALO odpada. Opinie co do jakości dźwięku są podzielone, ale nawet nie o to chodzi. Ten dzyndzel jest na USB C a ja mam Apple wiec do jednej przejściówki dochodzi kolejna z USB c na Lighting. No way :D

Przejściówkę na Lightning masz w zestawie ;)

 

BTW. Alo Pilot to tak w sumie Zorloo Ztella :D

Edytowane przez Vaiet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pomyślałem jeszcze o jednym rozwiązaniu, aby po kablu połączyć mojego iP 13Pro ze słuchawkami ATH-MSR7b, ale z pominięciem przejściówek...........kabel, który z jednej strony zakończony będzie złączem Lightning, a z drugiej konektorami A2DC które wepnę do słuchawek. W poszukiwaniach znalazłem coś takiego:

FiiO iRC MMCX Kabel słuchawkowy ze złączem Lightning dla urządzeń Apple (mp3store.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, murderotic napisał:

Napisałem do jednego ze sprzedawców i według niego nic z tego nie będzie bo ten kabel nie ma końcówek A2DC tylko MMCX

Nic straconego są takie przejściówki z mmcx na A2DC 

https://pl.aliexpress.com/item/4000302353396.html?algo_pvid=ac6ffcd2-cc3d-4667-adf7-c10bcaf48d3c&algo_exp_id=ac6ffcd2-cc3d-4667-adf7-c10bcaf48d3c-5&pdp_ext_f={"sku_id"%3A"10000010324467444"}

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności