Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Następca M220 Pro - półotwarte słuchawki 1000+


ifoundacookie

Pytanie

Szukam inspiracji do zastąpienia M220 PRO.

Naturalnie zerkałem w kierunku K702 ale nie jestem pewien czy nie lepiej skoczyć na półkę 1000+.

Preferuję półotwarte konstrukcje. Zamknięte mi się nie sprawdzają a do otwartych mam za mało ciszy w mieszkaniu.

 

Jestem otwarty na propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeżeli dołożysz do nieco ponad 2000+ to masz rozwiązane wszystkie swoje problemy. I te związane z obawami przed zamkniętymi słuchawkami oraz te związane mała ilością ciszy w mieszkaniu. K702 są również dobre, ale nic nie izolują w zasadzie.

https://mp3store.pl/sluchawki/hi-fi-studio/ultrasone/2016181188654142810/4043941100312/ultrasone-edition-m-plus-black-pearl

 

Zawsze też możesz kupić uzywane K701 za dwieście kilkadzieiąt złotych na próbę.

Chociaż jeśli pozostać przy AKG to bardziej następcą 220 będą K712.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 godziny temu, Jot R napisał:

Moja propozycja to Fostex TH610, niby zamknięte, ale nie do końca. Progres w dźwięku będziesz miał znaczący.

Prawda to i grają z "ziemniaka", a kolega ma w bardzo dobrej cenie. ;)

 

Edytowane przez neonlight
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja się przesiadłem właśnie z zamkniętych DT770 Pro na Fostexy, trafiły się w dobrej cenie i bardzo fajnym stanie.

 

Jest coś w tym, że to nie są do końca zamknięte słuchawki. Nie wypowiem się jeszcze za mocno, bo dopiero słucham od paru godzin, ale na pewno są bardzo wygodne, mają fajną scenę jak na (teoretycznie) zamknięte słuchawki. Jakość materiałów, kabel na wysokim poziomie. Obawiałem się, że miejsca na ucho braknie, ale myliłem się, ucho wchodzi w pady bez problemów, nie ma ucisku na małżowiny. Bass jest głębszy, pełniejszy niż w DT770 Pro, ale nie zalewa reszty, powiedziałbym, że jest tam gdzie trzeba i ile trzeba, ale ja nie jestem fanem bardzo dużej ilości bassu. W muzyce gitarowej sprawdzają się bardzo dobrze, bo instrumenty brzmią miękko, analogowo nazwałbym to. Trąbka czy saksofon miodzio. W muzyce bluesowej, jazzowej, funkowej robią robotę. Posłuchaj sobie najlepiej albo zakup z możliwością zwrotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak chcesz K7 coś tam to kup i najpierw podłącz do tego udaca. Chociaż jak już ci naopowiadali, że to nie zagra i tą informację sobie zakodowałeś to już pewnie nie zagra. 

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności