Skocz do zawartości

Chord Anni dostępny w MP3Store Kraków, zapraszamy na odsłuchy!


Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

Na polskim rynku pojawiła się długo oczekiwana nowość Chord Electronics, pierwszy zintegrowany wzmacniacz Anni. Urządzenie zostało wyposażone w wyjście słuchawkowe 3,5mm jak i 6,35mm, które mogą być wykorzystywane jednocześnie, oraz wyjścia głośnikowe 4mm na wtyk bananowy. Anni to urządzenie kompaktowe będące kontynuacją linii produktowej Qutest, jest ono w całości zaprojektowane, skonstruowane i zbudowane w Wielkiej Brytanii.

Produkty marki Chord wyróżniają się doskonałą jakością i ogromnymi możliwościami, nie inaczej jest w tym przypadku. Anni to uniwersalne urządzenie dostarczające ogromnej ilości mocy do naszego toru i poprawiające znacznie prezentację przestrzenną. Brzmienie jest doświetlone i selektywne, poprawie ulega również konturowość oraz kontrola tonalna.

Urządzenie dostępne jest w MP3Store Kraków, zapraszamy na odsłuchy!

chord_anni2.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem dzisiaj z Qutestem, Hugo2 i HEkSE. Dźwięk jest mocny, z wyraźnym czarnym tłem. Krystalicznie czysty i dobrze dociążony. Scena lekko odsunięta od słuchacza. Dobrze rozciągnięta góra-dół.

Gra to cieplej niż Burson Soloist 3XR i z nie mniejszą energią. Scenę ma lepiej rozciągniętą na wysokość niż Flux FA-10. Gra bardziej wyraziście niż Milo.

Dobrze oddaje charakter wejścia - wyraźnie słyszałem różnice pomiędzy Qutestem i Hugo2, które podobno mają to samo FPGA etc.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 25.11.2021 o 22:27, konrad_a napisał:

Słuchałem dzisiaj z Qutestem, Hugo2 i HEkSE. Dźwięk jest mocny, z wyraźnym czarnym tłem. Krystalicznie czysty i dobrze dociążony. Scena lekko odsunięta od słuchacza. Dobrze rozciągnięta góra-dół.

Gra to cieplej niż Burson Soloist 3XR i z nie mniejszą energią. Scenę ma lepiej rozciągniętą na wysokość niż Flux FA-10. Gra bardziej wyraziście niż Milo.

Dobrze oddaje charakter wejścia - wyraźnie słyszałem różnice pomiędzy Qutestem i Hugo2, które podobno mają to samo FPGA etc.

No jak tło jest "czarne i wyraźne" to chyba coś jest nieteges :D

Edytowane przez x X x
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, x X x napisał:

No jak tło jest "czarne i wyraźne" to chyba coś jest nieteges :D

To jak to napisać?

"Wyraźnie czarne" ?

"Głęboko czarne" ?

Słuchałeś może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, x X x napisał:

 

No nie wiem, głęboka czerń to chyba bardziej trafne określenie niż "wyraźne, czarne tło" ;) Wyszedł z tego trochę oksymoron ;)

Dla mnie to nie oksymoron, ale każdemu wolno uważać inaczej.

Jak rysunek ma w tle głęboką czerń, to jest wyraźne to tło. Gdyby miał szarość, to jest mniejszy kontrast i tło jest mniej wyraźne, zlewa się z resztą rysunku.

Tak, wiem "tła nie powinno być" ale przezroczystość tła to nie to co słyszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, konrad_a napisał:

Dla mnie to nie oksymoron, ale każdemu wolno uważać inaczej.

Jak rysunek ma w tle głęboką czerń, to jest wyraźne to tło. Gdyby miał szarość, to jest mniejszy kontrast i tło jest mniej wyraźne, zlewa się z resztą rysunku.

Tak, wiem "tła nie powinno być" ale przezroczystość tła to nie to co słyszę.

Oj tam, nie bierz tego do siebie ;) Wiadomo co chciałeś przekazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, x X x napisał:

Oj tam, nie bierz tego do siebie ;) Wiadomo co chciałeś przekazać.

No i tego się trzymajmy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności