Jump to content
  • 0

Upgrade po Sony mh1c

turek2001

Question

Witam 

Ostatnio padły mi słuchawki Sony mh1c i szukam czegoś co miałoby podobny charakter grania, ale żeby miało trochę mniej basu i więcej łagodnej aczkolwiek wyraźnej góry.

Cena do 300 zł.

W oko wpadły mi dwa modele:

-Rha ma750 

-Final audio e3000

Czy ktoś może miał/ma te Sony i może porównać je ze słuchawkami do Rha i Final audio?

Za źródło będą robić Fiio m3k i Huawei P40 Lite.

Edited by turek2001

17 answers to this question

Recommended Posts

• 0
  • Bywalec

wg mnie ciężko będzie do 300 przebić mh1 które brzmią świetnie chociaż kabel jest w nich tragiczny. Gdybym miał szukać alternatywy to postawiłbym na FiiO FH1s. Hybryda dynamik + armatura z odpinanym kablem i mieści się w budżecie

• 0
2 minuty temu, turek2001 napisał:

Zaciekawiliscie mnie tymi Blonami, jak u nich z górą, basem i sceną oczywiście w porównaniu z Mh1c????

Bas w Blonach jest trochę zamulony, ale nie aż tak, jak w Sony, jest większa przejrzystość dźwięku, lepsza separacja, ale średnica i góra nie są tak realistyczne i neutralne, jak w mh1c. Do tego wygoda Blon jest o wiele lepsza, niż Sony, choć i tak raczej kiepska i większości osób źle się trzymają w uchu (za krótkie tulejki).

O jednych i drugich powiedziałbym to samo - są dobre w swojej cenie ale lepiej zapłacić więcej i kupić coś lepszego :)

• Like 1

• 0

Kurde, sie zacząłem zastanawiać czy znowu nie kupić Mh1c za 40 zl bo granie Sony bardzo mi pasuje, ale kabel jest fatalny i przez to muszę się często troche namęczyć żeby słuchawki mi dobrze siadły w uszach i nie wypadały.

I też trochę poczytałem o tych Blonach, że dużo osób ma problemy z ich dobrą aplikacją w uszach.

• 0
13 minut temu, turek2001 napisał:

Kurde, sie zacząłem zastanawiać czy znowu nie kupić Mh1c za 40 zl bo granie Sony bardzo mi pasuje, ale kabel jest fatalny i przez to muszę się często troche namęczyć żeby słuchawki mi dobrze siadły w uszach i nie wypadały.

I też trochę poczytałem o tych Blonach, że dużo osób ma problemy z ich dobrą aplikacją w uszach.

można porozmawiać o wymianie kabla z Kolegą espe0 - bardzo pomaga 

• 0

Dzięki wszystkim za odpowiedzi ☺️

Kupiłem ponownie MH1c i będę je rekablował 😁 

Temat do zamknięcia.

Edited by turek2001