Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

ULTRASONE EDITION 8 EX


LustVanGoth

Rekomendowane odpowiedzi

Wcozraj testowalem te sluchawki byly podpiete do:

 

1:

Violectric HPA-V200
Audio GD R2R-1

 

2:

Musical Fidelity MX-HPA
Musical Fidelity MX-DAC

 

Z tym pierwszym brzmialy o wiele wiele lepiej ogolnie nawet podpiete pod ifi zen dac v2 jakie mam brzmialy super ale z tym pierwszym polaczeniem to kosmos byl nigdy nie widzialem muzyki wczoraj pierwszy raz zobaczylem. Niestety nie mielismy kabla XLR wiec mielismy po balansie na kablu ze szczerego srebra no jestem dalej w szoku i pelen emocji :D jak dobrze pojdzie kupie je w lutym za mniejsza cene czyli jakies 5k musicie je przetestowac :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem je i sobie ceniłem, barwowo podobne do legendarnych Edition 9 z nieco mniejszą naturalnością dźwięku i dosadnością tegoż, za to z gładszymi wysokimi tonami i lepszymi wrażeniami przestrzennymi (ale to też nie dla wszystkich bo grają bardziej głębią niż szerokością i na początku był lekki karton). 

Świetne wykonanie, mega wygodne, chociaż osoby które lubią słuchać na leżąco powinny się zastanowić - przez S-Logic EX i "kwadratowe" pady w tym modelu najmniejsza zmiana ułożenia słuchawek na głowie powoduje mocne zmiany w dźwięku. 

Bardzo fajny system mocowania padów na magnes -> każdy producent powinien takie rozwiązanie stosować a nie jakieś przedwojenne nawlekanie na kołnierz. 

BDB izolacja od otoczenia. 

 

 

P.S. Masz temat o Ultrasone, być może warto w nim pisać. Tak przy okazji to nikt nie raczył skomentować tego jak Ultrasone kolejny raz rewolucjonizuje rynek przepakowując Signature do nowej serii a'la nie mamy pomysłu na dizajn to walniemy im olimpiadę!! 

Edytowane przez Undertaker
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, LustVanGoth napisał:

Wcozraj testowalem te sluchawki byly podpiete do:

 

1:

Violectric HPA-V200
Audio GD R2R-1

 

2:

Musical Fidelity MX-HPA
Musical Fidelity MX-DAC

 

Z tym pierwszym brzmialy o wiele wiele lepiej ogolnie nawet podpiete pod ifi zen dac v2 jakie mam brzmialy super ale z tym pierwszym polaczeniem to kosmos byl nigdy nie widzialem muzyki wczoraj pierwszy raz zobaczylem. Niestety nie mielismy kabla XLR wiec mielismy po balansie na kablu ze szczerego srebra no jestem dalej w szoku i pelen emocji :D jak dobrze pojdzie kupie je w lutym za mniejsza cene czyli jakies 5k musicie je przetestowac :D 

Ciesz się, że nie słuchałeś ZMF, bo byś w tym momencie nie mógł znaleźć połowy organów :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności