Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Kabel, pytanie


Scipio Africanus

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie, 

kupiłem do swoich IT01 kabelek 

https://pl.aliexpress.com/item/4001204688565.html?gatewayAdapt=glo2pol&spm=a2g0s.9042311.0.0.2cc75c0f9qsWJv

sam w sobie spoko, mięciutki itd, ale termokurczka trzeszczy ... nie wiem czy to od zimna, czy tak już mam, po prostu strzela strasznie przy ruchy, 

i się zastanawiam czy jej się nie pozbyć, tylko wtedy nie będę miał nic co robiło by za haczyk na ucho ... macie może doświadczenia z takimi zabiegami :)? 

czy lepiej nie ruszać i się przyzwyczaić :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Scipio Africanus napisał:

Do takiej operacji suszarka do włosów się nada ? :)

Sprawdź 😊. Nie wiem jak grzeje twoja suszarka i co to za termoskurcz. U mnie jest suszarka tylko taka dosyć nowoczesna (bo pewnie u każdego leży też taka 30 letnia supergrzejąca co to się zepsuć nie chce) ale grzeje bardzo mocno. Używam do wielu rzeczy i daję radę sobie palce oparzyć (tak bez śladów). I tak z kablami daje często radę.

Tylko kabel wypnij!

Edytowane przez Birken
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

operacja się udała pacjent przeżył, 

więc moja suszarka (na ok 5 letnia), chyba podołała zadaniu, kurczka strzela dużo mniej, a i uformowała się bardziej komfortowo, zobaczymy na ile będzie to trwałe rozwiązanie :)

 

@Birken

@espe0

 

dzięki serdeczne :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Scipio Africanus napisał:

mmcx - to normalne ze na zamiennikach jest dość luźno, moje IT01 latają jak oszalałe (na szczęście się nie wypinają)

 

Latem kupowałem do swoich AM05 ten kabelek ( również z mmcx ),

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005002941092309.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.62877422M3gQZL&algo_pvid=e79995f4-0b2b-41d7-8591-bdb8c5301927&algo_exp_id=e79995f4-0b2b-41d7-8591-bdb8c5301927-2&pdp_ext_f={"sku_id"%3A"12000022888076041"}

 

aby go wpiąć, musiałem użyć sporo siły, dużo więcej niż przy oryginalnym....nic nie lata, wtyki siedzą ciasno.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności