Jump to content

Sivga P2, Monolith M1070, Yulong Aquila DAART, Astell&Kern AK70

Undertaker

Recommended Posts

Cześć,

Na sprzedaż: 

Sivga P2 - popularne "Pigwy" w bdb stanie i oczywiście w pełni sprawne, komplet sklepowy, na gwarancji. 

Cena: 1234 zł

Monoprice Monolith M1070 - słuchawki w bdb stanie, w pełni sprawne, sprzedaję same słuchawki wraz z welurowymi nausznikami (mega wygodne, poza tym Zeos poleca) oraz kablem 1,3 m Brainwavz. 

Cena: 1222 zł (opcjonalnie bez kabla: 1111 zł) 

Yulong DAART Aquila - fajne zbalansowane combo DAC/AMP, super wykonane (obudowa chyba ze 4 kilo), stan bdb. W zestawie kabel USB i zasilający, instrukcja, pudełko. 

Cena: 1987 zł 

Astell & Kern AK70 - wyjątkowo udana czarna limitowana wersja pierwszej wersji AK70, stan bdb, w zestawie pudełko, instrukcje, kabelek USB. 

Cena: 876 zł 

IMG_20211012_130858.jpg

IMG_20211012_130921.jpg

IMG_20211012_130925.jpg

IMG_20211012_131216.jpg

IMG_20210706_133911.jpg

IMG_20210706_133806.jpg

IMG_20210706_140153.jpg

IMG_20210706_140214.jpg

Edited by Undertaker
  • Like 1

• Similar Content

• By Undertaker
      Monoprice Monolith M1570 - stan bardzo dobry, w pełni sprawne. W komplecie słuchawki, dwie pary padów (welury i skórzane), kabel z przelotką na małego jacka oraz pokrowiec na zamek. Mega wygodne planary o referencyjnym dźwięku. 

Cena: 1666 zł

AudioQuest NightHawk Carbon - stan bdb, praktycznie idealny, komplet sklepowy włącznie z zapasowymi padami materiałowymi. Kupione w marcu 2021 w Niemczech więc jeszcze na gwarancji. 

Cena: 1234
    • By Mikkelo
      Sprzedam Monolithy 1060. Kupione na forum, model z ostatniej rewizji (2021), stan bdb/idealny. Trudno doszukać się znaczących śladów użytkowania. Pełny komplet. Więcej fotek na życzenie. Do obejrzenia w Poznaniu. Wysyłka dpd/inpost. 
      Cena: 900 + szip

• By Gourney
      Na sprzedaż:

Cayin n3pro - polska dystrybucja (dowód zakupu z 18.11.2020, zatem jeszcze na gwarancji); Player świeżo po wymianie gwarancyjnej wyświetlacza  (parował); sprzęt w stanie idealnym, komplet producenta + dedykowane zielone etui - xxx; Shanling m6pro - polska dystrybucja (dowód zakupu z 18.08.2020, zatem jeszcze na gwarancji); technicznie ideał, wizualnie - nieznacznie przytarty prawy górny róg obudowy); komplet producenta + brązowe skórzane etui - xxx Bowers&Wilkins p5w - bezprzewodowe, kompaktowe słuchawki o świetnej jakości wykonania (materiały) i ciekawym wzornictwie; kupione jakiś czas temu jako powystawowe i tak też wyglądają - stan b. dobry, jakieś niewielkie mankamentu wizualne się znajdą, ale na pierwszy rzut oka wyglądają na nówki; najważniejsza rzecz - pady w doskonałym stanie, także jeszcze posłużą; komplet producenta - xxx zł. Sennheiser Momentum TWS - pierwsza rewizja, polska dystrybucja (dowód zakupu z 20.01.2020 r., nie mam pewności co do gwarancji); ze słuchawek wyjąłem gąbczaste filierki, bo i tak wypadały, a w sumie nie wiem czemu miały służyć; stan bardo dobry (nie doszukałem się śladów używania), komplet producenta - 400 350 330 300 zł  
      Uzgodnioną formę wysyłki pokrywam ja, chyba że miałbym wysyłać za granicę lub w kosmos. Zdjęcia dla zainteresowanych.

Pozdrawiam,
      G.
    • By Seler666
      Beyerdynamic Xelento

Stan idealny, pełen komplet (pudełko + wszystkie akcesoria) z dowodem zakupu (gwarancja do sierpnia). Jestem drugim właścicielem. SPRZEDANE Przy dopłacie SPRZEDANE 8-żyłowy kabel CM Shadow 2,5mm.

ASTELL&KERN SR15

Stan idealny. Kupiony u nas na forum od pierwszego właściciela (rachunek z lutego 2019). Już po gwarancji. Pełen komplet z pudełkiem, papierami i oryginalnym skórzanym etui. SPRZEDANE

UWAGA! Przy zakupie zestawu (słuchawki + kabel + DAP): SPRZEDANE (a ładnie to razem gra).
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy