Skocz do zawartości

Amazon Prime w PL


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Super dzięki za info, pewnie bym się dowiedział ale dużo później a tak to mi zwrócą za prime video jeszcze :)

W 2 miesiące ten roczny mi się zwraca bo opłacam prime video akurat od jakiegoś czasu :)

Wysłane z mojego KB2003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako swego rodzaju laik w temacie Amazona, warto ten Prime zakupić? Prime video mam, na samym Amazonie coś kupuje od czasu do czasu, raczej rzadko.
Sam prime video Ci się zwraca po 2 miesiącach. 13 miesięcy za 49zl dla samej darmowej dostawy pierdółek się opłaca

Wysłane z mojego KB2003 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Samin napisał:

Sam prime video Ci się zwraca po 2 miesiącach. 13 miesięcy za 49zl dla samej darmowej dostawy pierdółek się opłaca emoji3.png

Wysłane z mojego KB2003 przy użyciu Tapatalka
 

Rzeczywiście :)  Skoro i tak mam video, nie mam się nad czym zastanawiać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 12.10.2021 o 09:25, Lord Rayden napisał:

Startuje Amazon Prime w Amazon.PL. koszt 49 zł na rok. W tym Prime Video.

https://swiatczytnikow.pl/w-polskim-amazonie-rusza-amazon-prime-bezplatne-30-dni-potem-49-zl-za-rok/

 

Zalogowałem się w PrimeVideo na telefonie i MiBox. Działa zgodnie z opisem. Niestety w polskiej ofercie Prime nie ma Amazon Music.

 

Amazon Music Unlimited HD jest od parunastu dni dostępny w ofercie 3 miesiące gratis, potem 3,99 EUR za miesiąc. Wygląda na to, że Amazon zamierza wykosić całą konkurencję...

 

https://scroll.morele.net/rozrywka/niespodzianka-amazon-music-unlimited-w-jakosci-hd-juz-w-polsce-jest-najtaniej/

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Od kiedy zainstalowałem Amazon Music to nawet nie miałem po co włączać Apple Music, mimo że mam subskrypcję na obydwa.

 

+ FLAC, więc jakość bije na głowę nawet 990kbps (f)Apple Music (Apple Music Electron). Nie mówię tu tylko o cyferkach. Każdy utwór brzmi znacznie lepiej. Oto właśnie chodzi.

 

+/- WASAPI Exclusive, ale w trybie 'push'. Nie dogaduje się z DAC co do próbkowania, tylko polega na ustawieniu Windows . Ponadto blokuje urządzenie audio nawet w trybie pauzy

 

- fatalna biblioteka. Albumy i single w jednym zbiorze. W dodatku nieposegregowane zgodnie z rokiem wydania. Nie, niestety nie da się tego zmienić

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
11 godzin temu, jacmiszcz92 napisał:

Ktoś do rodziny Amazon Music od lutego?

A ile wychodzi na jednego brata/siostrę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę się dopisać jeśli taniej wyjdzie. W lutym ma mimsię skończyć darmowy okres i ma być jakieś 18zł miesięcznie.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.amazon.com/music/unlimited/family

Pokazuje że 15 USD/msc i do 6 osób. Jednak po zalogowaniu na konto widzę 6 Euro/msc. Widocznie czasowa promocja.

 

image.png

 

Jednak bardziej martwi mnie https://www.amazon.com/b?ie=UTF8&node=15730321011

Cytat

Please note they will be able to make purchases on Amazon with the payment method used for your subscription.

WTH?! Ale to też nie problem, bo kartę można łatwo blokować, tylko trzeba ustawić przypomnienie :P

 

Od lutego/marca byłoby dla mnie w sam raz

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności