Skocz do zawartości
  • 0

Wygodne douszne lub dokanałowe do 1500zł do shanling m6 pro


mateuszn0

Pytanie

Obecnie mam shure se 215 jednak co mi nie pasuje:

-dźwięk za bardzo różni się od koss kph30i a chciałbym, żeby był podobny.

-są duże i boli mnie całe ucho a mam małe małżowiny i dziury.

-w ogóle to brzmią jakoś chłodno dla mnie

 

mam też phonak aude pfe012 ale one to już całkiem sucho.

 

Poza tym mam lewą dziurkę małą i nawet najmniejsze słuchawki silikonowe przy wyciąganiu robią takie ciśnienie u mnie że aż czuję to w gardle a potem przez kilka godzin gorzej na to ucho słyszę.

Natomiast comply jak włożę do słyszę jak pęcznieją i czuję jak mi grubną, nawet najmniejsze są niewygodne.

 

Szukam za 1500 ale może być też jak jest sens więcej, żeby brzmiały podobnie do koss kph30i, przejrzyście, żeby było też dużo ciepła, żeby fortepian miał soczysty dźwięk.

I wyczuwalny bas, przestrzeń żeby też była a nie wszystko na środku.

A przede wszystkim żebym nie czuł że je w uszach.

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
3 godziny temu, wfmsiekierka napisał:

W tym budżecie możesz sobie pozwolić na CIEM i to rozwiąże twój problem
Thieaudio legacy 3(lub droższy model) w sklepie Linsoul

Wysłane z mojego SM-T590 przy użyciu Tapatalka





 

ale to miałbym robić jakieś odlewy i czekać nie wiadomo ile?
 

Edytowane przez mateuszn0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W tej cenie customy? To tylko Custom Art Go One jeśli chodzi o zakup w Polsce, ale czy one zagrają zgodnie z oczekiwaniami? Jeśli nie, to od razu trzeba zejść z 50% ceny przy odsprzedaży, więc bez odsłuchu może być bardzo kiepski biznes.

 

Budżetowo można pójść w iBasso IT01X - małe i lekkie obudowy, ciepłe i angażujące granie. Jak lecimy z budżetem w górę, to może w okolicach 1500 udałoby się znaleźć Shanling ME700 albo naciągnąć trochę na nowe Dunu EST 112, choć nie wiem czy te dwa modele by nie były za duże, mimo że są dobrze wyprofilowane. 

No i Final E5000. Może nie jest to szczyt opłacalności, ale są małe, wygodne i grają ciepłym, rozrywkowym dźwiękiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności