Jump to content

Czy jestem głuchy?

Recommended Posts

Pozostaje jeszcze kwestia, v preferencji. Dla mnie Red był kompletnie niesłuchalny i nie polecanym go nawet za 50zł.
Ja tak mam z większością "hypeowanych" DAP'ów - IMO z muzykalnością mijają się o galaktyki, także każdy sobie ;)

9 godzin temu, Delfinek napisał:

Za jakieś 1000-1200zł kupię słuchawki + dac z których będę zadowolony? I serio będzie poprawa dźwięku względem obecnego zestawu? Czy może kupić tylko nowe słuchawki a np zostawić df?

9 godzin temu, Rafacio napisał:

Zmień słuchawki jak już musisz. Kup używane Audioquest Nighthawk i będziesz zadowolony w połączeni z posiadanym już Dragonfly.

A może Nightowl - choć tych to nie słuchałem akurat.

• Like 1

Kolego, jeśli Iski są dla ciebie za jasne, to zdecydowanie bym odrzucił dt990

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

19 godzin temu, Brrunnerr napisał:

Pomijając filozoficzno-finansowo-audiofilskie rozważania (o lobby korektorskim nie wspominając ;) przejdę do meritum -  AQ DF bardzo mi się spodobał jako DAC, znacznie mniej jako wzmacniacz słuchawkowy. Do tego stopnia, że mam oddzielny wzmacniacz słuchawkowy (a DF używam wyłącznie w roli DAC). BTW jego wpięcie w mój system dało jednoznacznie pozytywny efekt, oczywistą poprawę dźwięku, której zauważenie nie wymagało wyobraźni, dobrej woli, wyszukanych metod testowych.

Jaki masz wzmacniacz? Bo może sobie zostawię DF i ewentualnie kupię wzmacniacz jeśli słuchawki będą potrzebowały. Będzie to dobre wyjście czy raczej daca też zmienić? 

18 godzin temu, Rafacio napisał:

To dobrze, że je weźmie na poważnie. Co do wstępu wypowiedzi to widać, że nie umiesz inaczej. Wybaczam ci bo braki trzeba w ten sposób nadrabiać i ja to rozxumiem. Swoją drogą kolega kuba22 z drugiej wypowiedzi wg. Twojego rozumowania też chyba wypity był.

Zmień słuchawki jak już musisz. Kup używane Audioquest Nighthawk i będziesz zadowolony w połączeni z posiadanym już Dragonfly.

Przemyśle to bo słuchawki są trochę drogie. Gdzieś widziałem, że chyba były sprzedawane z redem? Black też będzie dobrze się zgrywał?

3 godziny temu, Delfinek napisał:

Przemyśle to bo słuchawki są trochę drogie. Gdzieś widziałem, że chyba były sprzedawane z redem? Black też będzie dobrze się zgrywał?

Do Nighthawk i Nightowl tylko Red, który był strojony pod te słuchawki. Black się absolutnie nie nadaje. Natomiast radzę posłuchać ich przed zakupem. To kontrowersyjny model, poświęciliśmy mu już chyba ponad 400 stron ;)