Skocz do zawartości

Słuchawki do ok 1000zł


Cezary59

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam słuchawek do muzyki i filmów.

Zacznę od tego że słuchawki chciałbym zamknięte. Słucham muzyki rock, dupstep, elektroniczna, czasem pop, chillstep, instrumentale. Czyli w sumie prawie wszystkiego :D Pewnie nie ułatwiam. Lubię jak słuchawki mają podbity bas ale nie przesadnie, lubie jak przywalą :D ale też chce slyszeć dobrze wokal oraz instrumenty. Oczywiście słuchawki nie do grania. Szukam balansu.

Obecnie mam słuchawki Hyperx Cloud Alpha, tak wiem gamingowe, słabe i w nich za wiele nie uslysze ale jednak po przetestowaniu innych słuchawek te okazaly sie najbardziej zbalansowane i przyjemnie mi sie w nich słucha muzyki i ogląda filmy oraz gra w gry, jak dla mnie w tej cenie nie ma lepszych. Ktoś moze zapytać to po co zmieniac jak w tych jest spoko. Bo wiem ze są na pewno lepsze i chciał to usłyszeć !!!.

Mam też słuchawki bezprzewodowe Sony WH-1000XM3 wybierałem je chyba z miesiąc zanim dobrałem odpowiednie wszystkie inne były prawie nie do zniesienia bezprzewodowe jakie kupiłem. Słuchawki są super bardzo zbalansowane i dobrym basem to może też pomoże w wyborze.
Kupiłem 2 lata temu te słuchawki: Audio-Technica ATH-M40X pomyślałem że chciałbym wejść na wyższy poziom, usłyszeć więcej, poznać czym jest lepszy dźwięk. Wszyscy je polecali ale niestety po kliku godzinach nie wytrzymałem strasznie dźwięk mnie (drażnił, gryzł w ucho, momentami musiałem je zdjąć po kilku minutach odsłuchu bo mnie uszy bolały chodzi o dźwięk nie wygode) może to też pomoże przy wyborze odpowiedniej pary :)


Obecnie nie posiadam DAC ani AMP jednak jestem skłonny do tych 1000zł dorzucić kasę nie ma z tym problemu. Obecnie podlaczam sluchawki prosto pod plyte glowna przez jacka.
Jakbym miał taką możliwość to bym sam podjechał do sklepu i odsłuchał ale niestety u mnie w mieście nie ma takiego sklepu a kupowanie i zwracanie w słuchawek bo nie trafiłem to troszke słabe rozwiązanie.

Czytałem że JDS LABS ATOM AMP+ oraz JDS LABS ATOM DAC+ to dobre połączenie więc jestem skłonny kupić taki zestaw.

--
[UPDATE] -> Słuchawki mogę być zamknięte albo otwartę, wolę zmknięte ale jeżeli ma to wpływ na jakość dźwięku lub bardziej do tego co napisałem będą pasowały jakieś otwartę czy półotwarte to też mogą być

Edytowane przez Cezary59
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności