Jump to content

Phiaton MS400

Undertaker

Recommended Posts

Sprzedam praktycznie nowe słuchawki Phiaton MS400 (czerwone) kupione w mp3store (na gwarancji). Sklepowy komplet, w tym elegancki futerał na zamek. Świetne brzmienie w swojej klasie, bardzo naturalnie zestrojone z przyjemną średnicą, ale i odpowiednio rozciągniętymi skrajnymi pasmami. 

Nowe na premierę kosztowały ponad 700 złotych 

Cena: 444 zł     399

Przesyłka paczkomatem - gratis.

IMG_20210706_140426.jpg

IMG_20210706_140450.jpg

IMG_20210706_140508.jpg

Edited by Undertaker

• Undertaker changed the title to Phiaton MS400, AudioQuest NightOwl Carbon
  • Undertaker changed the title to Phiaton MS400
  • Similar Content

• By Superata
      https://komputerpc.pl/index.php/sprzet-audio/1792-sluchawki-bezprzewodowe-phiaton-bt-120-nc-recenzja.html

• By ithilstone
      Witam,

Na testy zawitały do mnie słuchawki typu TWS (true wireless sound nie mylić z typical woman syndrome ;]]] )
      Phiaton BT700 i Cowon CT5 

i jedno dla porównania z Hifiman TWS600

Więcej napisze wkrótce a teraz tyko w ramach wstępu 

CT5 sa najmniejszymi TWSami jakie widziałem same słuchawki są leciutkie ale sprawiają wrażenie solidnych
      BT700 sa prawie tak duże jak Hifimany ale lżejsze - wykonanie równie dobre jak CT5 ale wizualnie wole Cowony - mam tez pewnie wątpliwości co do ergonomii (to wyjdzie dopiero w praniu) 
      Etui do BT700 ma tez malutki wbudowany głośniczek BT - ciekawy gadżet ale jest prawie 2 razy większe ( objętościowo) niż etui do CT5 wiec mniej przyjazne kieszeniom.

Dźwięk, baterie, łączność i ergonomie opisze w pełnej recenzji.

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy