Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Yamaha R-N602 + Wharfedale 11.2. Czy to dobry połączenie?


Mamalyga

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko z tym będzie lipton, bo amplituner zamówiłem na Ebay z Japonii bo był 1000zł tańszy niż u nas, konkretnie po 2050zł i przyjdzie dopiero pod koniec miesiąca, więc za późno na zwrot. Ja tam jestem elastyczny i mnie wiele sposobów grania się podoba. Jednak , gdyby były faktycznie takie tragiczne jak mówi Pan wyżej, to bym je zwrócił od razu. Kolumny z iBooda pewnie jakoś w przyszłym tygodniu przyjdą, więc jak piszecie, że makabra, to je po prostu zwrócę. Generalnie lubię fan z jasnego brzmienia ale ciepłym też nie pogardzę. Wolę jasne. Fajny środek też może być. No i lubię dużą scenę. 

 

Edytowane przez Mamalyga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam diamenty 9.4 i 9.5 - będzie z 13 lat. I trzy wzmacniacze, z każdym grają inaczej oczywiście. Podstawkowe też miałem, 10.1 i 10.2 - ale przyjaciółce dałem w prezencie. Ja dla odmiany jestem fanem diamentów. Tanie, a dobre. Kolega @Mamalygaposłucha, jeśli się nie spodobają, można będzie odesłać. Z ibooda ile jest czasu na zwrotkę? Nie pamiętam. Ja bym dał im szansę, jak @neonlight. Inaczej, zagra na pewno dobrze, co nie znaczy, że inne nie zagrają lepiej. Pewnie będą też droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej, daj szansę temu sprzętowi, jak się nie spodoba, to zwrócisz, albo odsprzedasz z niewielką stratą. Wharfedale robi świetne kolumny, o ciepłym i przyjemnym, niemęczącym brzmieniu, jednym się podoba, innym nie, normalka, ale na pewno nie są to makabry, czy inne takie, nie warte odsłuchania. ;)

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Mamalyga napisał:

Czy usłyszę różnicę między R‑N402D i R‑N602D na tych głośnikach? Czy te głośniki wykorzystają potencjał R‑N602D? 

Tego nikt Ci nie powie, natomiast..

27 minut temu, Mamalyga napisał:

 Czy nie wziąłem za mocnego amplitunera do nich? 

On wcale nie jest taki mocny, jak Ci się wydaje i lepiej mieć nadmiar, niż niedobór mocy, imo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli zbyt dobrego. Czy po prostu kolumny będą w stanie oddać jego potencjał.  Czy nie lepiej było wziąć ampa za 1k od Pianocrafta np? 

Edytowane przez Mamalyga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha R-N602 to fajna maszynka z wieloma przydatnymi funkcjami. Wiem, bo akurat mój ojciec sobie kupił przed wakacjami. Natomiast jeszcze nigdy nie słyszałem dobrze grających Diamondów niezależnie od wersji. Od wersji 9 daje się chociaż na nie patrzeć, bo wcześniej na dodatek były ohydne. Dla mnie zawsze były za ciepłe, zamulone z rozlazłym basem, którego było za dużo.

W MM jest za niecałe 2300, a ty ściągasz Yamahę z Japonii?

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Rafacio napisał:

Yamaha R-N602 to fajna maszynka z wieloma przydatnymi funkcjami. Wiem, bo akurat mój ojciec sobie kupił przed wakacjami. Natomiast jeszcze nigdy nie słyszałem dobrze grających Diamondów niezależnie od wersji. Od wersji 9 daje się chociaż na nie patrzeć, bo wcześniej na dodatek były ohydne. Dla mnie zawsze były za ciepłe, zamulone z rozlazłym basem, którego było za dużo.

W MM jest za niecałe 2300, a ty ściągasz Yamahę z Japonii?

W MM to ściema - produkt niedostępny.

A co myślicie o Wharfedale Diamond 11.4 z iBood? Czy nie lepiej wykorzystają potencjał amplitunera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności