Skocz do zawartości
  • 0

Nausze BT do oglądania filmów V-ka


tommir

Pytanie

Cześć.

 

jak w temacie, szukam nausznych słuchawek bluetooth mających służyć do oglądania filmów. Mile widziane granie V-ką, typowo rozrywkowe.

Z góry dziękuję za wszelkie propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
12 minut temu, MichalZZZ napisał:

Hej,

 

Kupiłeś jakieś BT ? Ciekaw jestem Twojego wyboru.

Hej, tak, DSR9BR ;) Wczoraj doszły wreszcie. Dźwiękowo bardzo dobrze, trójwymiarowo, co w przypadku filmów fajnie się sprawdza. Dotychczasowe zostawiłem jako zapasowe, różnica jednak jest zauważalna ;) Z minusów - strasznie skrzypią. Na szczęście nie podczas odsłuchów, ale przy zakładaniu czy zdejmowaniu to trochę frustrujące. Przy takiej cenie chyba bym chciał lepszego spasowania/materiałow. W ogólnym rozrachunku jestem zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

DSR9BT ? Bo napisales DSR9BR, ale to pewnie literówka tylko. W kazdym razie gratuluje! Ciesze się, że Cię w jakims stopniu na nie namowilem ;) Używam ich przy robótkach koło domu, albo w garażu, czy jak robie obiadek i sprawdzają się super. Skrzypią okropnie, to prawda :D Natomiast do filmów wole przewodowe Nighthawki. DSR9BT do filmów mają średni wokal moim zdaniem. Troche cofnięty. Dlatego głownie używam ich do elektroniki. Ogolnie jak na słuchawki BT, to grają bardzo dobrze.

 

Oczywiście nie zrozum mnie źle, że Ci poleciłem słuchawki do filmów, które nie są do filmów, absolutnie nic z tych rzeczy, bo sam je czasami używam w salonie na dużym tv, glownie do filmow wlasnie, kiedy dzieciaki już śpią, a chce oglądać głośniej i efekty dźwiękowe są na nich bardzo dobre. Tylko ten wokal mi przeszkadza. Zresztą ja i tak filmy częściej oglądam na lapku w łóżku, gdzie obok mam stack IFI Zen DAC + Can + słuchawki Nighthawki, czyli mój zestaw do filmów/seriali. 

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak, to literówka ;) U mnie przewodowe nie wchodzą, niestety, w grę, taki mam rytm dobowy że ćwiczę wieczorem przy filmach ;) Wokal rzeczywiście nie jest na pierwszym planie jeśli chodzi o głośność czy pogrubienie, nawet dość cieniki by można powiedzieć jest ;) Ale z drugiej strony jest tak fizycznie wysunięty do przodu i mnie to odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności