Skocz do zawartości

Test Custom Art Go One


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Muzykalność 200%

 

Go One to nowe i nietypowe dokanałówki w ofercie Custom Art. Rodzimy producent zastosował przetworniki dynamiczne oraz interfejs Bluetooth. Przetestowałem słuchawki w wersji uniwersalnej.


Go One zaskakują. Warszawski producent słynie ze spersonalizowanych słuchawek multiarmaturowych, a nowość została wyposażona w pojedyncze przetworniki dynamiczne z membranami o średnicy 6 mm. To nie koniec niespodzianek, bo słuchawki są oferowane z adapterem Bluetooth w wersji 5.2, który obsługuje szereg kodeków, więc Go One to model na czasie. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by w razie potrzeby przerobić słuchawki na przewodowe lub zamówić od razu wersję z kablem analogowym – adapter z zestawu wykorzystuje standardowe wtyczki 2-pin 0,78 mm. Jak Go One wypadają w praktyce? Czy są lepsze od popularnych słuchawek bezprzewodowych?

 

https://kropka.audio/test/sluchawki/custom-art-go-one-recenzja/

 

spacer.png

 

 

  • Like 8
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun za aptX HD. Konstrukcja kablowa BT- od czasu UTWS3 znacznie mniej mi się podoba. Niestety chyba aby zrobić coś w stylu UTWS3 trzeba mieć fabrykę albo wejścia do niej 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2021 o 17:30, Nightmare_5 napisał:

@maciuxMógłbyś porównać adapter bluetooth z recenzji do FiiO UTWS3? Miałeś okazję używać go z innymi słuchawkami?

 

UTWS3 mam w wersji MMCX, a adapter od Go One to 2-pin, więc trudno bezpośrednio porównać ze sobą oba urządzenia, bo konieczne byłoby podłączenie ich do tych samych słuchawek.

 

Używam głównie słuchawek z gniazdami MMCX, więc nie mogę poszaleć z testowaniem samego adaptera Custom Art, ale podłączyłem go także do Moondropów Starfield i wychodzi na to, że sygnatura słuchawek jest zachowana, ale góra jest ciut mocniejsza i słychać pewien narzut interfejsu Bluetooth. Zgranie jednak było bardzo dobre, nieźle słuchało mi się tego połączenia, również nie było problemów z mocą czy szumem. Fizycznie i ergonomicznie to również ze sobą współgrało - Starfield mają gniazda wpuszczone w obudowę, ale wtyczki w adapterze Go One są wydłużone i wąskie, więc pasowały bez problemu.

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności