Jump to content

Szybka piłka- ruszam w trasę: Gdańsk 20.09, Łódź 21.09, Kraków 22.09. Może szybkie spotkanie?

Recommended Posts

Szybka piłka.Ruszam w trasę i mogę się z kimś spotkać, posłuchać muzyki, pogadać, może ma ktoś HD800s, albo coś innego, ciekawego. Dzisiaj pakuję się i mogę zabrać żółtą walizkę z Oriolusem , Alphę, czy DX300 i jakieś nauszniki.

Będę w hotelach w centrum tych miast- w Gdańsku mam trochę czas ograniczony bo będę miał towarzystwo. Jak coś to dajcie znać. Możemy też zaszaleć na mieście- wyskoczyć na wegański obiad czy sojowe latte :P  .

• DAP: iBasso DX300 + Amp12, A&K Kann Alpha
  • DAC/AMP: Oriolus (BD20, SE02, BA20, BA300s), Lotoo PAW S1, iBasso DC04 
  • Słuchawki: Ether Flow 1.1, Ether CX, Aeon 2C, Aeon Open, Beyerdynamic T1 2 gen., Sendy Audio Peacock, Sivga P-II, Drop+ THX Panda, AKG K701 JD Mod, UM Mest, Fiio (FA9, FD5), TRI I3, Tinhifi P1, Tinhifi T4, Smabat M2 Pro, Sony WF-1000XM3
Edited by lobuz1
  • Like 1

• lobuz1 changed the title to Szybka piłka- ruszam w trasę: Gdańsk 20.09, Łódź 21.09, Kraków 22.09. Może szybkie spotkanie?
9 godzin temu, lobuz1 napisał:

Szybka piłka.Ruszam w trasę i mogę się z kimś spotkać, posłuchać muzyki, pogadać, może ma ktoś HD800s, albo coś innego, ciekawego. Dzisiaj pakuję się i mogę zabrać żółtą walizkę z Oriolusem , Alphę, czy DX300 i jakieś nauszniki.

Będę w hotelach w centrum tych miast- w Gdańsku mam trochę czas ograniczony bo będę miał towarzystwo. Jak coś to dajcie znać. Możemy też zaszaleć na mieście- wyskoczyć na wegański obiad czy sojowe latte :P  .

• DAP: iBasso DX300 + Amp12, A&K Kann Alpha
  • DAC/AMP: Oriolus (BD20, SE02, BA20, BA300s), Lotoo PAW S1, iBasso DC04 
  • Słuchawki: Ether Flow 1.1, Ether CX, Aeon 2C, Aeon Open, Beyerdynamic T1 2 gen., Sendy Audio Peacock, Sivga P-II, Drop+ THX Panda, AKG K701 JD Mod, UM Mest, Fiio (FA9, FD5), TRI I3, Tinhifi P1, Tinhifi T4, Smabat M2 Pro, Sony WF-1000XM3

A jak stoisz z czasem w Krk? Mogę zabrać M15 i chociażby EL-8. A przyznam, że jestem ciekaw grania mojego dap ze wzmakami od Oriolusa.

1 minutę temu, ZebLong napisał:

A jak stoisz z czasem w Krk? Mogę zabrać M15 i chociażby EL-8. A przyznam, że jestem ciekaw grania mojego dap ze wzmakami od Oriolusa.

W Krakowie mam sporo czasu. Będę już około 16-17. Już plecak mam spakowany. Wrzucić Oriolusa?

Edited by lobuz1

No to spoczko. Biorę całą żółtą walizeczkę :)  Weź te nauszniki i Sunadary- zobaczę jak grają bo kiedyś kupiłem używane, uszkodzone.

12 godzin temu, lobuz1 napisał:

No to spoczko. Biorę całą żółtą walizeczkę :)  Weź te nauszniki i Sunadary- zobaczę jak grają bo kiedyś kupiłem używane, uszkodzone.

Jasne, zabiorę! 

12 godzin temu, lobuz1 napisał:

W Krakowie mam sporo czasu. Będę już około 16-17. Już plecak mam spakowany. Wrzucić Oriolusa?

Możesz wpaść jak chcesz do mnie posłuchać przerobionych T1 v1 i mojej stacjonarki. Z dostępnych wejść u mnie XLR, ale jacka 6,3mm można podwiesić, i na 3,5mm też mam przejście. Ewentualnie ja zabiorę stacjonarkę, bo jest dość mobilna (amp z baterią), jak masz warunki w pokoju hotelowym. Tylko wtedy samo granie z kompa lub telefonu jako transportu. W warsztacie mam jeszcze coś do słuchania płyt CD - modyfikowany harman/kardon DVD 25 jako samodzielne urządzenie albo transport.

5 minut temu, lobuz1 napisał:

Bardzo fajnie. Możemy spotkać się razem z @ZebLong u mnie w Hotelu Wyspiański. Nie ma tam super standardów, ale wziąłem większy pokój dwuosobowy.

To dogadamy. Myślę, że warto posłuchać przy okazji Majkelowych sprzętów bo warto.

• Like 1

@lobuz1 poproszę namiary na PW jak już będziesz zakwaterowany - adres, nr pokoju i Twój nr telefonu. 

4 minuty temu, ZebLong napisał:

To dogadamy. Myślę, że warto posłuchać przy okazji Majkelowych sprzętów bo warto.

No, polecam i Tobie powtórkę z tematu, bo wzmacniacz i DAC po aktualizacjach nowo wprowadzonymi komponentami. 

Wysłałem do was pw.

@majkelwrzuć linki do opisu sprzętu, który chcesz zabrać to se poczytam. Ostatnio mam zajawkę na testy czegoś z r2r bo nigdy nie miałem okazji posłuchać i porównać z moimi dacami delta sigma. W czwartek miałem testować Denafrips Ares II, ale ze względu na ten wyjazd pewnie nie dolecę do Warszawy na czas.

57 minut temu, lobuz1 napisał:

Wysłałem do was pw.

@majkelwrzuć linki do opisu sprzętu, który chcesz zabrać to se poczytam. Ostatnio mam zajawkę na testy czegoś z r2r bo nigdy nie miałem okazji posłuchać i porównać z moimi dacami delta sigma. W czwartek miałem testować Denafrips Ares II, ale ze względu na ten wyjazd pewnie nie dolecę do Warszawy na czas.

W moim podpisie jest link DAC oraz Earia. 

• Like 1

Mam ze sobą:

Oriolus (BD20, SE02, BA20, BA300s) + interkonekty 4.4, adapter 4,4 męski 2,5 żeński

- Mr Speakers Aeon Open na padach Dekoni z kablem dum 4,4- nie zabrałem przejściówki na xlr

- Kann Alpha

-dongle Lotoo Paw S1

- dongle ibasso DC04

-iem Tri i3- nie mam gumek na zmianę

-kabel 3m z jednym gniazdem na 230V

Do zobaczenia jutro.

Właśnie skończyliśmy spokanie z @Majkiel .  No, no te odpimpowane T1 ze wzmacniaczem i dac inhouse zagrały rewelacyjnie. Dziękuję za miłe spotkanie. 

BTW: w czwartek 30.09 będę we Wrocławiu. Może meet? :)  

20210922_181615.jpg

20210922_181623.jpg

20210922_181629.jpg

20210922_181635.jpg

20210922_191959.jpg

20210922_192007.jpg

20210922_192016.jpg

20210922_193319.jpg

20210922_194748.jpg

Edited by lobuz1
  • Like 5
  • Thanks 1