Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Szybka piłka- Kraków 26.01. Może spotkanie?- ODWOŁANE


lobuz1

Rekomendowane odpowiedzi

Szybka piłka.Ruszam w trasę i mogę się z kimś spotkać, posłuchać muzyki, pogadać, może ma ktoś HD800s, albo coś innego, ciekawego. Dzisiaj pakuję się i mogę zabrać żółtą walizkę z Oriolusem , Alphę, czy DX300 i jakieś nauszniki.

Będę w hotelach w centrum tych miast- w Gdańsku mam trochę czas ograniczony bo będę miał towarzystwo. Jak coś to dajcie znać. Możemy też zaszaleć na mieście- wyskoczyć na wegański obiad czy sojowe latte :P  .

 

  • DAP: iBasso DX300 + Amp12, A&K Kann Alpha
  • DAC/AMP: Oriolus (BD20, SE02, BA20, BA300s), Lotoo PAW S1, iBasso DC04 
  • Słuchawki: Ether Flow 1.1, Ether CX, Aeon 2C, Aeon Open, Beyerdynamic T1 2 gen., Sendy Audio Peacock, Sivga P-II, Drop+ THX Panda, AKG K701 JD Mod, UM Mest, Fiio (FA9, FD5), TRI I3, Tinhifi P1, Tinhifi T4, Smabat M2 Pro, Sony WF-1000XM3
Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • lobuz1 zmienił(a) tytuł na Szybka piłka- ruszam w trasę: Gdańsk 20.09, Łódź 21.09, Kraków 22.09. Może szybkie spotkanie?
9 godzin temu, lobuz1 napisał:

Szybka piłka.Ruszam w trasę i mogę się z kimś spotkać, posłuchać muzyki, pogadać, może ma ktoś HD800s, albo coś innego, ciekawego. Dzisiaj pakuję się i mogę zabrać żółtą walizkę z Oriolusem , Alphę, czy DX300 i jakieś nauszniki.

Będę w hotelach w centrum tych miast- w Gdańsku mam trochę czas ograniczony bo będę miał towarzystwo. Jak coś to dajcie znać. Możemy też zaszaleć na mieście- wyskoczyć na wegański obiad czy sojowe latte :P  .

 

  • DAP: iBasso DX300 + Amp12, A&K Kann Alpha
  • DAC/AMP: Oriolus (BD20, SE02, BA20, BA300s), Lotoo PAW S1, iBasso DC04 
  • Słuchawki: Ether Flow 1.1, Ether CX, Aeon 2C, Aeon Open, Beyerdynamic T1 2 gen., Sendy Audio Peacock, Sivga P-II, Drop+ THX Panda, AKG K701 JD Mod, UM Mest, Fiio (FA9, FD5), TRI I3, Tinhifi P1, Tinhifi T4, Smabat M2 Pro, Sony WF-1000XM3

 

A jak stoisz z czasem w Krk? Mogę zabrać M15 i chociażby EL-8. A przyznam, że jestem ciekaw grania mojego dap ze wzmakami od Oriolusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ZebLong napisał:

 

A jak stoisz z czasem w Krk? Mogę zabrać M15 i chociażby EL-8. A przyznam, że jestem ciekaw grania mojego dap ze wzmakami od Oriolusa.

W Krakowie mam sporo czasu. Będę już około 16-17. Już plecak mam spakowany. Wrzucić Oriolusa?

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spoczko. Biorę całą żółtą walizeczkę :)  Weź te nauszniki i Sunadary- zobaczę jak grają bo kiedyś kupiłem używane, uszkodzone.
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, lobuz1 napisał:

No to spoczko. Biorę całą żółtą walizeczkę :)  Weź te nauszniki i Sunadary- zobaczę jak grają bo kiedyś kupiłem używane, uszkodzone.
 

 

 

Jasne, zabiorę! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, lobuz1 napisał:

W Krakowie mam sporo czasu. Będę już około 16-17. Już plecak mam spakowany. Wrzucić Oriolusa?

Możesz wpaść jak chcesz do mnie posłuchać przerobionych T1 v1 i mojej stacjonarki. Z dostępnych wejść u mnie XLR, ale jacka 6,3mm można podwiesić, i na 3,5mm też mam przejście. Ewentualnie ja zabiorę stacjonarkę, bo jest dość mobilna (amp z baterią), jak masz warunki w pokoju hotelowym. Tylko wtedy samo granie z kompa lub telefonu jako transportu. W warsztacie mam jeszcze coś do słuchania płyt CD - modyfikowany harman/kardon DVD 25 jako samodzielne urządzenie albo transport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie. Możemy spotkać się razem z @ZebLong u mnie w Hotelu Wyspiański. Nie ma tam super standardów, ale wziąłem większy pokój dwuosobowy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lobuz1 napisał:

Bardzo fajnie. Możemy spotkać się razem z @ZebLong u mnie w Hotelu Wyspiański. Nie ma tam super standardów, ale wziąłem większy pokój dwuosobowy.

 

To dogadamy. Myślę, że warto posłuchać przy okazji Majkelowych sprzętów bo warto.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lobuz1 poproszę namiary na PW jak już będziesz zakwaterowany - adres, nr pokoju i Twój nr telefonu. 

4 minuty temu, ZebLong napisał:

To dogadamy. Myślę, że warto posłuchać przy okazji Majkelowych sprzętów bo warto.

No, polecam i Tobie powtórkę z tematu, bo wzmacniacz i DAC po aktualizacjach nowo wprowadzonymi komponentami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem do was pw.

@majkelwrzuć linki do opisu sprzętu, który chcesz zabrać to se poczytam. Ostatnio mam zajawkę na testy czegoś z r2r bo nigdy nie miałem okazji posłuchać i porównać z moimi dacami delta sigma. W czwartek miałem testować Denafrips Ares II, ale ze względu na ten wyjazd pewnie nie dolecę do Warszawy na czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, lobuz1 napisał:

Wysłałem do was pw.

@majkelwrzuć linki do opisu sprzętu, który chcesz zabrać to se poczytam. Ostatnio mam zajawkę na testy czegoś z r2r bo nigdy nie miałem okazji posłuchać i porównać z moimi dacami delta sigma. W czwartek miałem testować Denafrips Ares II, ale ze względu na ten wyjazd pewnie nie dolecę do Warszawy na czas.

W moim podpisie jest link DAC oraz Earia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ze sobą:

 

Oriolus (BD20, SE02, BA20, BA300s) + interkonekty 4.4, adapter 4,4 męski 2,5 żeński

- Mr Speakers Aeon Open na padach Dekoni z kablem dum 4,4- nie zabrałem przejściówki na xlr

- Kann Alpha

-dongle Lotoo Paw S1

- dongle ibasso DC04

-iem Tri i3- nie mam gumek na zmianę

-kabel 3m z jednym gniazdem na 230V
 

Do zobaczenia jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyliśmy spokanie z @Majkiel .  No, no te odpimpowane T1 ze wzmacniaczem i dac inhouse zagrały rewelacyjnie. Dziękuję za miłe spotkanie. 
 

 

BTW: w czwartek 30.09 będę we Wrocławiu. Może meet? :)  

 

20210922_181615.jpg

20210922_181623.jpg

20210922_181629.jpg

20210922_181635.jpg

20210922_191959.jpg

20210922_192007.jpg

20210922_192016.jpg

20210922_193319.jpg

20210922_194748.jpg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
19 minut temu, ZebLong napisał:

@lobuz1 wybierasz się może do Krk w styczniu lub lutym? Może szybkie spotkanie?

Pewnie zjawię się w najbliższym czasie- dam znać jak będę się wybierał.

@ZebLong to może wstępnie pod koniec przyszłego tygodnia np. środa lub czwartek? Co chciałbyś posłuchać ode mnie?

Ktoś jeszcze chętny na spotkanie?

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ZebLong napisał:

Termin jest ok, dogramy jeszcze. Chętnie posłuchałbym Twoich wzmacniaczy od Oriolusa. Może i Singxer ale to już stacjonarka.

Stacjonarek nie będzie mi się chciało targać bo będę jeszcze w kilku miastach, ale Oriolusa wezmę.

 

 

edit:

@ZebLong

Mam zarezerwowany hotel w centrum Krakowa- tam gdzie ostatnio na środę 26.01.

Jak ktoś jeszcze chętny na spotkanie to śmiało- zapraszam.

 

 

 

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • lobuz1 zmienił(a) tytuł na Szybka piłka- Kraków 26.01. Może spotkanie?

Git, zawsze możemy wpaść do Michała do MP3.

Weź proszę wzmacniacze od Oriolusa. Mogę zabrać swoje Audeze no i M15 ofc. A u Michała to może posłuchamy M17.

Edytowane przez ZebLong
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZebLong

 

to się porbiło. W następnym tygodniu będę działał na Ukrainie- teraz jestem odpowiedzialny za ten piękny kraj, więc muszę odwołać spotkanie. No chyba, że przylecisz do mnie :) .

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • lobuz1 zmienił(a) tytuł na Szybka piłka- Kraków 26.01. Może spotkanie?- ODWOŁANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności