Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Dac/Amp do Mee p1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam niedrogiego dongla ( 400- 500 zł) do smartfona ( samsung a52s) który pociągnie Mee p1, Philips Fidelio x2 i może beyery dt 770 pro 250 ohm. Czytałem dostępne tematy na forum ale niewiele znalazłem jeśli chodzi o p1 i beyery. Nie wiem czy w ogóle jest taki tani i mały dac/amp który obsłuży beyery o które pytam. Dziękuję za wszelka pomoc, dzięki temu forum już parę rzeczy zakupiłem i jestem zadowolony. Myślę że tym razem też się nie zawiodę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam niedrogiego dongla ( 400- 500 zł) do smartfona ( samsung a52s) który pociągnie Mee p1, Philips Fidelio x2 i może beyery dt 770 pro 250 ohm. Czytałem dostępne tematy na forum ale niewiele znalazłem jeśli chodzi o p1 i beyery. Nie wiem czy w ogóle jest taki tani i mały dac/amp który obsłuży beyery o które pytam. Dziękuję za wszelka pomoc, dzięki temu forum już parę rzeczy zakupiłem i jestem zadowolony. Myślę że tym razem też się nie zawiodę. Pozdrawiam
Przy P1 po kablu Jack 2.5mm(koniecznie)
Fidelio X2 po 3.5mm
Beyery musisz przetestować.
Jak nie spełni oczekiwań zwrócisz

https://allegro.pl/oferta/pzrenosny-dac-amp-shanling-ua2-es9038q2m-10963182662

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ikko Zerda albo Lotoo S1 (B-Stock jest w budżecie w sklepie Audeos), choć nie wiem na ile S1 zgra się z Philipsami.

Ewentualnie iBasso DC04, ale trzeba wymienić kable na zbalansowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, jako że ifi z forumowego komisu już nie ma to postaram się jeszcze przybliżyć czego oczekuję od przyszłego daca. Posiadam w swoim, biednym, arsenale Shanling M1, colorfly C10, i samsunga galaxy S3 ( root, boeffla kernel, viper4android) . Na tych chciałbym się skupić ponieważ robię ostatnio porównania wlasni na tych trzech. Słuchawki które podłączam to fidelio X2HR, te będą właściwie głównymi słuchawkami. I w wyniku moich odsłuchów najbardziej, najlepiej gra mi sgs3 który ma na pokładzie chip wolfsona WM 1811. Dźwięk jest najbardziej dociążony, najbardziej muzykalny. Pozwolę sobie wrzucić link do starego testu sgsa, z tegoż forum oczywiście. Taki dźwięk chciałbym uzyskać na sprzęciku który zakupię. Nie musi to być dongiel, może być coś większego aby było w miarę przenośne. Niestety sgs 3 to fon stary i nie bardzo ciągnie ( częste zwiechy i wyłączenia) Spotify stąd szukanie czegoś do samsunga a52s który mam w posiadaniu. Dzięki za dotychczasowe propozycje jak również za te które będą.

https://forum.mp3store.pl/topic/94339-samsung-galaxy-s3/

Jeszcze do ceny, powiedzmy że w granicach ifi czyli 7-8 stów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj na ofertę, albo bierz z Allegro za 450zł, co prawda jest "golas", ale może dogadasz na 400zł.
Rozumiem że wpasowuje się w oczekiwania? Tego z allegro widziałem, mam na niego oko. Golas? Czego mu brakuje do szczęścia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie się wpasowuje. Do szczęścia brakuje mu oryginalnego wyposażenia i pudła.
Wysłałem im wiadomość odnośnie ceny. Pudło itp. mnie nie interesują zbytnio. Chyba że jest tam coś co jest istotne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności