Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Meet Krakow 18 września 2021


Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, Blizniak napisał:

Chetnie się sam przekonam czy są faktycznie tak tragiczne jak wszyscy mówią ☺️

Nie jest tragicznie. Np. dźwięk klawesynu na Vivaldi/Spring w wykonaniu Janine Jansen na HD820 bardzo mi się podobał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Jot R napisał:

 

 

Wiem, że dżentelmeni i audiofile o pieniądzach nie rozmawiają, ale tak wygląda 100 tys. :)

Spokojnie z 15 tysi z tego urwiesz, więc robi się już "znacznie" interesująco😉

Edytowane przez dj1978
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dwie płytki drukowane w obudowach plus dwa głośniczki planarne, czyli takie jakie kolega (chyba) killwasi zrobił w domu tyle kasy? Absurd w audio chyba osiąga szczyt. A myslałem kiedyś, że szczytem absurdu są kolumny za stówę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Okej kilka informacji organizacyjnych. Okazało się, że na miejscu może być problem z dostępem do Internetu. Nie spodziewałem się, że tak może być.

Proszę więc o to, że jeżeli ktoś może zabrać swoje zbiory muzyki (karty sd aby wrzucić do Dapów, ewentualnie laptopa z danymi jako źródło dźwięku dodatkowo byłoby świetnie).

 

Spotkanie zaczynamy o godz. 13, lokalizację podeślę na priv.

 

 

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy po dłuuugiej przerwie meet już za nami. Rzecz jasna było za krótko bo sprzętu była masa. Dzięki za możliwość zmierzenia się z nowym SP2000T i Dianami! 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec

Pozwolę sobie dodać trochę zdjęć z meeta i jednocześnie podziękować wszystkim Uczestnikom za niezwykle miłe towarzystwo :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Swordfish_
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Palpatine napisał:

Jak spisał się AK SP2000T?

 

Wyśmienicie. To tak jednym słowem. A tak szerzej to tryb lampowy no i mieszany przypadł mi do gustu najbardziej. Nieco chłodniejsze to garnie niż w przypadku mojego M15, świetna rozdzielczość, nasycenie. Scena w wyraźniej zaznaczonymi planami i źródłami pozornymi niż w przypadki FiiO. Tak na dokach jak i na pełnych miałem kupę zabawy. Astell bez problemu pociągnął Diany, które były moim zdaniem cichym wygranym meetu (Susvary jednak rozwaliły system..). 

 

P.S.

A i jeszcze wielkie dzięki za dla pewnych braci co salkę udostępnili!

@Swordfish_ - super foty, sprzęt wygląda pięknie!

Ale jestem gruby... 

Edytowane przez ZebLong
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec
11 minut temu, ZebLong napisał:

 

Wyśmienicie. To tak jednym słowem. A tak szerzej to tryb lampowy no i mieszany przypadł mi do gustu najbardziej. Nieco chłodniejsze to garnie niż w przypadku mojego M15, świetna rozdzielczość, nasycenie. Scena w wyraźniej zaznaczonymi planami i źródłami pozornymi niż w przypadki FiiO. Tak na dokach jak i na pełnych miałem kupę zabawy. Astell bez problemu pociągnął Diany, które były moim zdaniem cichym wygranym meetu (Susvary jednak rozwaliły system..). 

 

P.S.

A i jeszcze wielkie dzięki za dla pewnych braci co salkę udostępnili!

@Swordfish_ - super foty, sprzęt wygląda pięknie!

Ale jestem gruby... 


Zgadzam się, dla mnie Diany były największym, może nie tyle zaskoczeniem, bo spodziewałem się, że będzie dobrze (one mają unikalną konstrukcję statorów w przetwornikach), ale nie spodziewałem się takiej sygergii z SP2000T w trybie "Tube". Z kolei ciekawostka - AB-1266 PHI TC z Niimbusa i DAVEa grały bardzo podobnie do... mojego stacjonarnego, głośnikowego toru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zorganizowanie sprzętu w cenie mieszkania, za udostępnienie lokum i wszystkim za spotkanie oraz miło spędzony czas. Michał co prawda nie zgodził się na jeżdżenie po Abyssach na koszt Mp3store, ale za to postawił pizzę (oczywiście taką dla jaroszy też - żeby nie było).

Audiofilskiego dobra było tyle, że ja dostałem uszopląsu już po kilku zanurzeniach w morzu zabawek.

W kategorii najdziwniejsze i najbardziej kapryśne słuchawki wygrały Abyssy - coś dla bogatych, znudzonych audiofili, którzy szukają mocnych wrażeń, a nie chcą jednocześnie zrezygnować z wysokiej jakości. Co za bas!

Najpiękniej i najbardziej audiofilsko ( a w zasadzie niebiańsko) grające to Susvary - piekielnie rozdzielcze, szczegółowe, a jednocześnie łagodne, miękkie, powabne zwiewne. Hifiman wyprodukował telefon do bezpośrednich połączeń z audiofilskim niebem. Nieustraszeni poszukiwacze pyłu anielskiego i mikroplanktonu mogą teraz swobodnie tropić dźwiękowe drobinki zupełnie bezkarnie - nie będzie wiercenia w mózgu, szpilek, piłowania, pękania szkliwa na zębach, czy innych niedogodności znanych ze słuchawkowego czyśćca.

Heddy - bardzo rzetelnie, lecz twardo stąpające po dźwiękowym gruncie monitory.  Bardzo dobre… ale czy przyjemne?…Oj nie do relaksu je stworzono.

To tak na szybko…

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy moj tego typu event poza avshow kilka lat temu. Bardzo przyjemna atmosfera, gora sprzetu i moze ze 2 godziny za malo zeby przesluchac absolutnie wszystko : P

Jak sie okazuje HD820 nie sa az tak tragiczne jak je maluja, Z1R za to sa XD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapętliłem sie w audiofilskim paradoksie. Susvary zagrały pięknie, słodko, zero wad, chciało się tego słuchać ale w parze z Davem i Niimbusem jakoś oczekiwałem większej wyczynowości. Wyczynowość za to dostałem z Abyssami (jak juz ustawily mi sie same ma glowie po 10 minutach kombinacji). W ocenie jakości basu w skali od 1 do 10 mój wewnętrzny wskaźnik wyskoczył poza skalę, to dosłownie 11 na 10. Tylko że w reszcie pasma brakło mi tu troche tego wdzięcznego piękna z Susvar. Jakby mnie było na nie stać to bym chyba dzisiaj nie usnął przez dylemat które lepsze.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, saudio napisał:

No tylko wam zazdrościć, u nas to pewnie i sklep niedługo będzie zamknięty:(

A jak ten Polski Fe?

Żelazo zagrało bardzo analogowo, wzorowo. Mam wrażenie, że nie poświęciłem mu dość czasu, tajemnica kryła się tuż za rogiem...

Jest tu potencjał ale do jego odkrycia albo czasu zabrakło albo ucho nie to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności